Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

za(pipi)ista rywalizacja w innymi graczami = W czym ? :D Nie masz fg mozesz co najwyzej robic za mieso armatnie bo nawet z obozowiska lotrzyc nie wyjdziesz na metr na duelu

duzo osob gra w 2 bo na tym nadal sie zarabia. i szykuja sie na D3 z fg ;)

Design, muzyka i klimat ok.

Ale Battle.net az taki swietny to nie jest. dupowanie, lagowanie, monstrualna ilosc hacków itp :D Cudo. Chociaz nie wiem jak to jest teraz na tym nowym 2.0

pomijam juz, ze nie wyobrazam sobie gry np czarka czy palladynem z tele na padzie :sorcerer:

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Co? W czym niby D2 było przełomowe? Oprócz większej ilości zawartości, nie różniło się w znaczący sposób od swojego poprzednika. Zresztą, które gry Blizzarda są przełomowe? Wszystkie opierają się na klasycznych, sprawdzonych rozwiązaniach. Nigdy nie urzekały nas rewolucyjnymi pomysłami a po prostu dopieszczoną do granic możliwości rozgrywką.

 

Zadowoli nie tylko maniaków ale zapewne każdego gracza. Niedawno wyszła gra zakorzeniona w nerdsferze o wiele bardziej niż Diablo, (SCII) a jakoś kupiło ją mnóstwo ludzi spoza Korei...

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Informacje z wczorajszej konferencji EA Polska:

 

- "Elektronicy" posiadają obecnie 34% krajowego rynku gier

- tylko w 2010 roku roku EA sprzedało u nas 1,7 mln gier (94% tej liczby to tzw. retail, a tylko 6% dotyczy cyfrowej dystrybucji)

- Electronic Arts działa w Polsce już 8 lat i pracuje u nich 30 osób

- Wiedźmin 2 dobił w Polsce do 100 tys. sprzedanych egzemplarzy, podczas gdy Sims 3 może poszczycić się wynikiem równym 300 tys.

- 100 tys. - szacowana sprzedaż dodatku Zwierzaki do Simsów 3

- obecna sprzedaż Fify 12 to 40 tys. - 17 tys. to PlayStation 3, PC 12 tys., Xbox 360 "nie jest już daleko za PC, a z PSP jest przyzwoicie"

- plan jest taki, że FIFA 12 do końca roku na samej tylko PS3 dobije w Polsce do 100 tys. sprzedanych egzemplarzy

- łączna sprzedaż Fify 11 w zeszłym roku to 221 tys. sztuk

- w Polsce sprzedało się do tej pory 1mln gier z serii N4S

- w grudniu 2010 roku N4S:HP był numer dwa w polskich sklepach

- 18 listopada ukaże się konsolowe demo gry, a najszybszy Polak wygra możliwość przetestowania Porshe 911 razem z ekipą Top Gear (!!!)

- Battlefield 3 - w polskich sklepach tylko w dniu premiery pojawi się 60 tys. egzemplarzy (na imprezie można było zagrać w Operation Guillotine na PS3)

- Battlefield: Bad Company 2 rozszedł się w Polsce w 140 tys. egzemplarzy:

- nakład Star Wars: The Old Republic - 15 tys, z czego 5 już poszło w zamówieniach przedpremierowych

 

Wywiad z Jarosławem Kędziorem z EA Polska i Marcinem Turskim z LEM-u

http://www.youtube.com/watch?v=M_4nRzoCzXE

 

źródło - Gamezilla.pl

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

EA Polska obok SCEP najlepiej sobie radzi na rynku konsolowym w Polsce. Co cieszy bo konsole i gry na nie stają się popularniejsze. Reklamy w TV czy na billboardach nikogo już nie dziwią . Ciekawie jak BF3 poradzi sobie w stosunku do MW3.

 

Racja, dwa lata temu nie uwierzyłbym nikomu, kto by mi powiedział, że konsole będą w Polsce tak mocno promowane jak dzisiaj ma to miejsce. Swojego czasu największym szokerem była liczba reklam Wii po teoretycznej nieobecności N na naszym rynku. Coraz więcej ludzi gra i widzę to nawet w swoim otoczeniu. Co ważniejsze, ludzie chyba coraz częściej decydują się na oryginalne gry, a samo granie staje się nie tyle rozrywką, co alternatywną do TV formą spędzania wolnego czasu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kumpel kupił PS2, później ja się przełamałem i kupiłem. Później ten sam kumpel kupił PS3, a ja po nim X360. Następnie znajomy u mnie często grywał to kupił sobie też X360, w tym samym tygodniu kupił jego kumpel :P Ostatnio kolega chciał żebym do niego z X360 przyjechał i 2 dni później też nabył.

 

in plus - wszyscy grają na oryginałach.

 

Łańcuszek szczęścia :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Chociaż to PSX był kultowy. Dosyć dużo (jak na nasz kraj) znajomych kojarzy jakieś gry z tej platformy do gier wideo. PS2 jakoś słabiej dopiero jak ceny popuścili. Pamiętam kosze w Empiku z PS2 po 600 zł parę lat temu, teraz kiedy currentgeny można kupić poniżej magicznego 1k to ludzie chętniej kupują.

Odnośnik do komentarza

Nawet na premierę jest taniej niż kiedyś. Już czasami można coś kupić za 179zł, ale i tak cenny powinny być niższe, ale wiadomo, że raczej nie będą. Dobrze, że gry od EA szybko schodzą z ceny. Za to premiery na PC drożeją co jest ciekawym zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Powiem Ci nawet, że jest jeszcze lepiej. Gears of War 3 kupiłem, a Forza 4 kupię za 169 zł i obie 2-4 dni przed premierą ;) Ciekaw jestem z czego wynikają te niskie ceny na gry od M$ w Polsce. Mamy chyba obecnie najtańsze gry od M$ w Europie.

 

To co piszesz o grach na PC też zauważyłem. To już najczęściej nie jest 79-99 zł tylko raczej 119 zł. A już najbardziej porypało Blizzarda ze StarCraft'em 2 sprzedawanym nie dość, że cholernie drogo to w dodatku w 3 częściach.

 

Dla EA duuuuuży plus za promocje.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Drożeją w porównaniu z jakim okresem?

Bo jak sobie przeglądam stare SS i premiery za 179pln , to mi się nie wydaje żeby drożały :D

 

Ale później ceny zostały obcięte o połowę i to był standard. A teraz znowu jest trend, że powoli gry na PC znowu drożeją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...