Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak kupowałem CD-Action i po dzisiaj mam większość tych numerów. Nie jest to zła gazeta, nawet dzisiaj całkiem fajnie się czyta niektóre stare recenzje. Do moich ulubionych redaktorów należał Mr.Jedi i Smugger. Jednym z ulubionych działów był FPP Zone, fajny miał klimacik ten dział. No i oczywiście Kaszanka Zone, to dopiero była dobra lektura.

Od jakiegoś czasu nie kupuję żadnego pisma o grach więc może skuszę się na CD-Action i zobaczę co tam się pozmieniało.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak.

 

Kiedys wieksza estyma darzylem N+, ale od w sumie 5 czy 6 lat czytam tylko PE. Nawet kupowalbym N+, ale nie mam czasu/ochoty czytac obu czasopism, dodatkowo w Neo sa jacys smieszni nowi ludzie, ktorzy nijak maja sie do klimatu magazynu z lat 98 - 2005 (ze wskazaniem 98-2000). PE najlepsze, choc szkoda Myszaka, Shivy i Kosa.

Odnośnik do komentarza

Neo+ to jest dopiero padlina.

 

W zeszłym tygodniu kupiłem pierwszy raz od xx lat co by przeczytać zapowiedź L.A. Noire. Żałuję okrutnie nie dość, że to ścierwo kosztuje 10 zł, designem, grafiką i papierem przypomina gazetki dawane przez jehowych.

 

To teksty, recenzje myślę, że są na poziomie onetu czy wp. Kompletnie nic z nich nie wynika ok zapowiedź L.A. Noire była dobra (choć nic nowego) ale taka recenzja LBP2 to... a szkoda gadać.

 

Fuck nigdy więcej choćby mieli zapowiedź czy recenzję GTA 666.

Dziwię się, że to padło utrzymuje się jeszcze na rynku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Recenzja na podstawie bety? :teehee:

 

Inaczej nie da się wyjaśnić recenzji trybu multiplayer do gazety, która się ukazała pod koniec lutego.

 

w ogóle to jak można na poważnie traktować pismo, gdzie recenzent o Mass Effect 2 piszę:

 

to najlepszy FPS wśród RPG, i najlepsze RPG wśród FPSów. A do tego to najlepszy kosmiczny FPS w ogóle

 

:potter:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Recenzja na podstawie bety? :teehee:

 

Inaczej nie da się wyjaśnić recenzji trybu multiplayer do gazety, która się ukazała pod koniec lutego.

 

w ogóle to jak można na poważnie traktować pismo, gdzie recenzent o Mass Effect 2 piszę:

 

to najlepszy FPS wśród RPG, i najlepsze RPG wśród FPSów. A do tego to najlepszy kosmiczny FPS w ogóle

 

:potter:

Szczerze to zdanie to idealnie oddaje to czym jest Mass Effect 2. Przecież nikt nie powie mi, że to gra rpg w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Szczerze to zdanie to idealnie oddaje to czym jest Mass Effect 2. Przecież nikt nie powie mi, że to gra rpg w najczystszej postaci.

 

 

eee chyba nie zrozumiałeś. Zacytuje jeszcze raz, może teraz będziesz wiedział co w tym zdaniu jest nie tak.

 

to najlepszy FPS wśród RPG, i najlepsze RPG wśród FPSów. A do tego to najlepszy kosmiczny FPS w ogóle
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na recki takich serwisów jak Edge czy GameInformer, a ten pierwszy z tego względu, że słyną z przyznawania bardzo surowych ocen nawet potencjalnym hitom. A z tą recenzją na łamach CDA to żart jakiś jest czy na serio? Jak pismo od zawsze kojarzące się z segmentem PC może dostać grę na PS3 na tyle czasu przed premierą? I co z tego, że od jakiegoś czasu zajmuje się opisywaniem konsol skoro chyba każdy z nas kojarzy CDA tylko z blaszakiem.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na recki takich serwisów jak Edge czy GameInformer, a ten pierwszy z tego względu, że słyną z przyznawania bardzo surowych ocen nawet potencjalnym hitom. A z tą recenzją na łamach CDA to żart jakiś jest czy na serio? Jak pismo od zawsze kojarzące się z segmentem PC może dostać grę na PS3 na tyle czasu przed premierą? I co z tego, że od jakiegoś czasu zajmuje się opisywaniem konsol skoro chyba każdy z nas kojarzy CDA tylko z blaszakiem.

 

Akurat oni oceniają dobrze w większości przypadków, nie patrzą na markę i oto chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://ppe.pl/news-5161-Twoja_mama_tego_nienawidzi.html

 

myślę że to ciekawy temat na dyskusję.

 

jak uważacie, czy taka kampania reklamowa jest dobra/zła, żałosna/śmieszna, kontrowersyjna/nic szczególnego? Np. na polygamii autor z pogardą się do niej odniósł (odsyłam do ich tekstu).

 

Czy pokazywanie matkom brutalnych scen (które swoją drogą chyba są na lżejszym poziomie niż to co jest chociażby w serii filmów Piła) nie utwierdzi stereotypu o brutalnych, wpływających na psychikę młodych ludzi grach? Polecam obejrzenie każdej reakcji na kanale youtube deadspace chociażby to

 

 

jedna z nich np. powiedziała że po tym co zobaczyła wcale się nie dziwi że tylu kryminalistów chodzi po ulicach :potter:

 

Szczerze to nie wiem co o tym sądzić, na pewno jest głośno, a mnie same te reakcje bardziej zachęciły do kupna gry (więc chyba cel osiągnęli).

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Taka kampania reklamowa jest dobra/zła, żałosna/śmieszna, kontrowersyjna/nic szczególnego.

 

Kampania jak każda inna musi mieć na siebie dobry pomysł, żeby się przebić. Ta właśnie taka jest. Dla jednych jest to paliwo napedzające nagonke na tę głąź rozrywki (vide ostatni reportaż w Expresie Reporterów). Prawda jest taka, że gra ma PEGI 18 i mogą im naskoczyć. Jakiś 13-letni gnojek dorwie sie do DS2 i odcisnie to pietno na jego psychice? Spoko, tyle, że to sprawa rodziców. Tutaj targetem jest osoba dorosła. Z resztą zwróćcie uwage na te kobiety - to nie są matki gimbusów, tylko 20-paro latków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...