Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj targetem jest osoba dorosła.

 

No i właśnie tu jest pytanie, czy na pewno? Czy 20paru latkowie dbają o to co sądzą o danej grze ich matki? Myślę że większość ma to w (pipi)e, bo są dorośli i grają/oglądają/słuchają to co chcą. Mnie też lata co by moja mama powiedziała o tej grze (tym bardziej że już przestała się interesować tym w co gram).

 

Aczkolwiek z drugiej strony można uznać że samo "yourmomhatesthis" warto brać z przymrużeniem oka, bo dla nikogo rozsądnego nie będzie to argumentem do kupna gry. Mnie zachęciło z tego powodu, że widzę reakcje ludzi na grę - strach, obrzydzenie itd itp emocje czyli to o co chodzi w tej grze ;]

Odnośnik do komentarza

Zdanie rodziców nie ma znaczenia póki jest się świadomym o co chodzi w gamingu. Mój brat urodził się kiedy miałem 16 lat. Po jakimś czasie zainteresowałem się PS1 i zacząłem grać w TRy, ISSy, SHy i inne. Brat od 5 lat miał wpajane, że akcje typu "wpadłem we przepaść i muszę zacząć od nowa" nie mają znaczenia, że Crash i tak wróci i wszystko będzie pięknie. Teraz wrósł na rosłego, mądrego i światłego w wielu sprawach człowieka. Bez zbędnych dyskusji z rodzicami chłonie co nowe i nie dyskutuje z nikim bo wie, że rodzice ufają mu pod względem gry i nauki. Oczywiście nie raz siedziałem z nim i dyskutowaliśmy o wspólnych zainteresowaniach i w dzisiejszych czasach nie ma problemu z komentarzami rodziców w kierunku zamiłowań gamingowych młodszego brata. Jest narzekanie (jak to rodzice), ale nie ma marudzenia na potęgę. Wszystko jest zbalansowane ta tyle by nie dać się zwariować przez starą datę.

Odnośnik do komentarza

Neo+ to jest dopiero padlina.

 

W zeszłym tygodniu kupiłem pierwszy raz od xx lat co by przeczytać zapowiedź L.A. Noire. Żałuję okrutnie nie dość, że to ścierwo kosztuje 10 zł, designem, grafiką i papierem przypomina gazetki dawane przez jehowych.

 

To teksty, recenzje myślę, że są na poziomie onetu czy wp. Kompletnie nic z nich nie wynika ok zapowiedź L.A. Noire była dobra (choć nic nowego) ale taka recenzja LBP2 to... a szkoda gadać.

 

Fuck nigdy więcej choćby mieli zapowiedź czy recenzję GTA 666.

Dziwię się, że to padło utrzymuje się jeszcze na rynku.

 

Coś tam tłumaczyli, że grę dostali na ostatni moment, ale rzeczywiście 2 strony to za mało, tym bardziej przy takiej ocenie.

Odnośnik do komentarza

jezus maria, no i co w zwiazku z tym? to chyba dobrze ze interesuja sie konsolami. na zwiekszenie publiki bym nie liczyl, oni pewnie tez, moze chociaz chca uswiadomic swoich infantylnych odbiorcow- bananow z komputerami od rodzicow za 4 kola, ze na konsolach tez sie fajnie gra. sprobuj wejsc w debate na argumenty na forum tych dzieciaczkow, to zostaniesz zmieszany z blotem, zamkniete kolko wspolnego ssania paly. pomysl jak tego dzieciaka musi trafic szlag, jak jego autorytet pluje mu w twarz hehe

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
moze chociaz chca uswiadomic swoich infantylnych odbiorcow- bananow z komputerami od rodzicow za 4 kola, ze na konsolach tez sie fajnie gra

 

Wystarczy wejść na forum CDA by stwierdzić, że jednak słabo im to wychodzi :) Gimnazjalny beton nadal hejtuje konsole bo im starzy nie mogą kupić :(

 

Gadki że CDA się sprzedało, że konsolowcy to nie prawdziwi gracze, konsolowe gry to crapy etc etc

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj krążyłem po youtubie i przez przypadek odkryłem recenzję nie jakich OG. Nie miałem pojęcia kto to jest, wszedłem na ich stronkę i resztę recenzji na yt i obejrzałem chyba wszystkie recki jakie wystawili.

 

KAPITALNI ludzie, kapitalne video recenzje, bez żadnych ocen, z gameplayem, bez żadnego fanboizmu, bez żadnego pie.przenia. No jestem w kompletnym szoku i z czystym sumieniem napiszę, że to najlepsze recenzje jakie słyszałem-czytałem od xxx lat (od czasów starego PSX-a). Nie starają się za wszelką cenę ocenić tytuł tylko obiektywnie przedstawiają go, podając zalety i wady tak świetnie, że każdy sam sobie go oceni-wyciągnie wnioski.

 

No jestem nimi zachwycony ;] aż dziwię się, że ta "ekipa" jest tak mało znana. Walić Psx-y, ign, GI pierwsze recenzje jakie będę wypatrywał danej gry to od OG.

Mamy swoje polskie GameTrailers tyle, że obiektywne i raczej bez sponsoringu.

 

PS. No i plusik, że większość gier pokazują na Ps3 ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie i moim zdaniem te "filmiki informacyjne" są bardziej przydatne niż przykładowo recenzje w Psx-ie. Ok wiadomo fajniej się czyta recke w Psx-ie ale już dawno nie traktuję ich jako "źródło informacji o danej grze" czy nie biorę ocen na poważnie. Raczej czytam bo czytam dla samego czytania. GT pomijam bo to w ogóle pajace dający 9 za sam tytuł na dodatek niekonsekwentni.

 

A ci kolesie bardziej pomogli mi co do paru gier choć ich praktycznie nie znam ;]. Zresztą obejrzałem ich recenzję nawet gier które mi zwisają - Halo :potter:. Wczoraj gadałem z dwoma kumplami podobno są "nawet, nawet znani" i cały czas się rozrastają, rośnie nimi zainteresowanie. Fajnie jakby ktoś się nimi zainteresował na poważnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kolo o ksywce acornfilms ma najlepsze recki na świecie, nie mówiąc już o YT. Szkoda że częstotliwość z jaką je publikuje graniczy z waleniem w uja. Poza tym bardzo ciekawie przedstawia to co istotne. Może to, że jest funboyem Nintendo nie pomaga, ale większość tytułów przezeń zrecenzowanych i tak jest na PS3.

 

Polecam, Yap :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...