Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak się powinno robić? Firmy zawsze walczą o klienta, a w takim biznesie raczej wszystkie chwyty są dozwolone. Ta reklama jest nawet niezła ale nie można też zbytnio ufać, bo nie wiadomo jakie trasy puszczono na tym materiale. Montażyści mogli się wycwanić i wybrać najgorsze wizualnie elementy a w przypadku GT5 kokpit mógł pochodzić z auta typu Standard. Poza tym wątpię, żeby Shift 2 pod względem modyfikacji pojazdów dorównał grze Polyphony Digital, co do trzeciej Forzy nie wiem, bo nie grałem.

 

Bardziej czekam na takie zagranie od EA przy kampanii Batlefield 3 vs. CoD

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

W GT5 auta STANDARD nie mają w ogóle widoku z kokpitu. Reklama jest żenująca i tendencyjna. W Fm3 pokazany jest kawałek Laguny Seca, w GT5 jest to chyba Suzuka i najwolniejszy nawrót na torze. Z Shifta2 dali fragment jakiejś trasy z fajnym zakrętem co można ładnie wyprzedzić, graficznie SHIFT2 nie dorośnie GT5 do pięt. Po mimo całej tendencyjności panom z EA nie udało się ukryć modelu jazdy a'la gwiazdy tańczą na lodzie. Brudne zagrywki, pokazują, że czują się niepewnie. I słusznie.. Po powtórnym obadaniu trailera okazuje się, że wideo z Shift2 też jest nagrane na torze Suzuka. Słabo odwzorowany tor i masa jakichś żałosnych festynowych ozdobników znacznie utrudniły rozpoznanie.. Ten filmik to kryptoreklama bo pokazuje jak nierealny jest model jazdy w Shifcie, branie tych zakrętów z taką dynamiką umożliwia tylko bolid F1, a nie auto klasy Gt2.

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę jeszcze niczego nie wiadomo w kwestii czy wyścigi EA są lepsze od konkurencji. Najlepiej poczekać do pierwszych werdyktów lub wersji demo jeśli EA takową nam udostepni (to raczej pewne z ich strony).

 

Nie jestem obeznany w wyścigach i ciężko mi określić po takiej reklamie w czym produkt Elektroników już jest gorszy a w czym lepszy. Jestem natomiast pewny, że pod względem możliwości edycji i wewnętrznej modyfikacji pojazdów nie wygra z GT5.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dziwne. Jeśli GT5 jest typowym symulatorem dla maniaków motoryzacji to po co EA wypuszczając Shift 2, który tez jako tako jest symulatorem lecz po części arcade'owym promuje materiały porównawcze z GT5. Zapewne chodzi tutaj tylko o grafikę a nie o kwestie realizmu i możliwości. W ogóle to w pierwszym Shifcie drażniła mnie nadsterowność aut, bardzo łatwo można było wpaść w poślizg.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak symulator arcade'owy. Już GT5, które można nazywać simem, ma naleciałości z arkejd, a co dopiero Shift. W Shifcie nie ma ani dobrej grafiki, ani dobrego modelu jazdy. Chociaż to się oceni po premierze. Mam w (pipi)e recenzje. Poprzedni Shift zbierał same 9 - tki, a był gniotem.

Odnośnik do komentarza

Hehe, tymczasem na konsolowym rynku prasowym pojawił się nowy gracz...

 

http://www.gram.pl/news_8QTqGem3_Playbox_8211_nowy_magazyn_konsolowy_od_tworcow_CD_Action_wchodzi_na_rynek.html

 

nazwa rewelacyjna - ściagnięta tylko z dwóch źródeł, mianowicie Durexa, no i oczywiście sławnej na całą polskę konsoli, którą dostał Maciek z Klanu na 18tkę :thumbsup:

 

20110314143849.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/05/29/low-metacritic-costs-developers/

 

hurr durr, nie dawajcie złych ocen bo developerzy nie będą mieli za co kupić jedzenia

To niech się nauczą robić dopracowane i nie pocięte tytuły (dlc) a będą dostawać dobre oceny. To jakaś paranoja się robi, za chwilę nie będzie można wystawiać ocen mniejszych niż 9 i krytykować niedociągnięcia danego tytułu bo twórcy i wydawcy będą się obrażać i pie.przyć, że my się nie znamy i powinniśmy kupować każdy ich crap z pocałowaniem w rączkę. Co za czasy...

Odnośnik do komentarza

W ostatnim odcinku Rodzinka.pl była scena, w której dwóch chłopaków poniżej 13 roku życia kłóciło się o to kto ma grać na komputerze. Pic polega na tym, że na ścianie wisiał ogromny plakat AC Brotherhood. Nie dziwie się, że potem są takie cyrki jak w Australii z MK.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Skoro Motorstorm mial wstrzymana premiere w Japonii i nie tylko, Crysis 2 również powinien zaliczyć opoznienie :P

W tej grze mozna zobaczyc to jak wyglada kataklizm w KKW. Brakuje tylko zawalenia sie sciany reaktora, choc nie skonczylem jeszcze singla i moze to tez sie wydarzy :P Trzesienia ziemi, zawalenia budynkow, tsunami w sumie tez :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Okej, po pierwsze: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9396872,Polska_lezy_na_gazie.html

Po drugie - pamiętacie krótki epizod naszego kraju w FM4? Polska została tam przedstawiona jako największe skupisko wszelakiej rudy i innych geologicznych dóbr. Ktokolwiek pisał tam fabułe chyba, jak się okazuje nie był daleko od prawdy. Kto by pomyślał że będzie można wróżyć z gier :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem najnowszego Playboya z Triss na okładce i powiem wam, że z jednej strony moim zdaniem jest to rewelacyjne posunięcie marketingowe, a z drugiej to jednak postać całkowicie wirtualna i nawet jej świetne wykonanie wzbudza we mnie dziwne uczucia. Zawsze kupując Playboya i przeglądając rozkładówkę, podziwiało się piękno tych kobiet. Jestem oddanym fanem kobiecego piękna, ale... to było dziwne. Wywiad przeprowadzony w sposób, jakby naprawdę redaktor spotkał się z Triss gdzieś w kawiarni i umawiając się na sesję, przeprowadził z nią prawdziwy wywiad. Rewelacyjnie zrobione pod każdym względem, ale. No właśnie to ale, że ta laska nie istnieje.

 

Wasze opinie? ;)

 

P.S. Zobaczymy jak będzie ta szumnie zapowiadana kampania Wiedźmina 2 w Polsce wyglądać. Skromnie się zaczęła, standami w Empikach, teraz zaczyna się rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

To nie pierwszy występ wirtualnej damy w tym świetnym czasopiśmie. Swój występ zaliczyła już Lara i moja favorytka, BloodRayne. Zresztą wszystkie zdjęcia kobiet w P* są w jakimś stopniu iluzją - nie zapominajmy, że te podniecające kształty to efekt wielogodzinnych przygotowań (Make up, odpowiednie oświetlenie, retusz zdjęć...), więc właściwie... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Usługa Sony ma ruszyć w tym (czyli chyba raczej w przyszłym?) tygodniu. Zapewne będzie nowy firmware i update wymagający zmiany hasła, które w dodatku będzie się dało zmiienić tylko na PS 3. Zwiększono zabezpieczenia, odbudowano bazę, bla bla bla... Dobra, a co nam Sony rzuci w zamian za cierpliwość?

 

- 30 dni darmowego PS + , dla tych co nie mają będą mieli, ci co mają dostaną miesiąć za darmo

- darmowe rzeczy do ściągnięcia, każdy region dostanie coś innego, na razie nie wiadomo co

- Music Unlimited za darmo przez 30 dni (raczej nie dla nas?)

 

Cóż, pozostaje czekać. Poza tym żadnych informacji potwierdzających, że zostały skradzione dane kart. Tak czy siak, Sony obraca powoli to wszystko w atut, że "będą mieli już doświadczenie w takich sytuacjach i są niezwykle dobrze już zabezpieczeni" (zapewne wspomną to przy następnej generacji, coś jak polski Constar który ogłasza że jest najlepiej nadzorowanym sprzedawcą mięs w Polsce ;) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...