Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie musisz lobbować, już zamówiłem ;) Ciekaw jestem co tam wysmażyli. Co ciekawe, to w PL można grę kupić tylko w sklepach jak Ultima i to za grubą kasę - 199 zł. Na allegro nie ma od bardzo dawna ani jednej sztuki. Za to z zavvi ze zniżką 10% ok. 115 zł :P

Odnośnik do komentarza

Te gify wprost mówią, że to gra od Sudy. Gość ma pokręcone pomysły, każda jego gra to zawsze coś nowego i za to go lubię. Może kokosów na tym nie zarabia ale widać starcza na tyle by robić kolejne projekty, więc jest ok. Potrzeba takich ludzi w branży, która już od dawna kręci się wokół jednych i tych samych utartych schematów.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Widać, że EA nie boi się cyfrowej dystrybucji. Niedawno wrzucili swoje największe swoje tytuły tego roku na premierę na PSN, a teraz eksperymentują z "nową" formą wydawania gier.

 

Otóż wczoraj EA wydało na PSN(US) Fight Night Champion za 5$. Za tą cenę dostajemy dostęp tylko do kampanii singlowej. Za resztę musimy odpowiednio dopłacić (Fight Now – 5$, Legacy Mode i Boxer Share – 10$, gra sieciowa – 10$). Oczywiście jakbyśmy chcieli od razu kupić całą grę to też płacimy 30$.

 

Ja szczerze mówiąc taką inicjatywę popieram. Płacę tylko za to w co będę grał (i nie muszę płacić za całą grę, w tym multi, którego pewnie nawet bym nie włączył). I mam nadzieję, że to wejdzie również do polskiego psstore i będzie dotyczyć również innych gier EA (nawet jeśli to miałyby być tylko starsze tytuły). A jak Wam podoba się (lub też nie) taka forma wydawania gier?

 

źródło - [ niezgrani / ps blog us ]

Odnośnik do komentarza

Widać, że EA nie boi się cyfrowej dystrybucji. Niedawno wrzucili swoje największe swoje tytuły tego roku na premierę na PSN, a teraz eksperymentują z "nową" formą wydawania gier.

 

Otóż wczoraj EA wydało na PSN(US) Fight Night Champion za 5$. Za tą cenę dostajemy dostęp tylko do kampanii singlowej. Za resztę musimy odpowiednio dopłacić (Fight Now – 5$, Legacy Mode i Boxer Share – 10$, gra sieciowa – 10$). Oczywiście jakbyśmy chcieli od razu kupić całą grę to też płacimy 30$.

 

Ja szczerze mówiąc taką inicjatywę popieram. Płacę tylko za to w co będę grał (i nie muszę płacić za całą grę, w tym multi, którego pewnie nawet bym nie włączył). I mam nadzieję, że to wejdzie również do polskiego psstore i będzie dotyczyć również innych gier EA (nawet jeśli to miałyby być tylko starsze tytuły). A jak Wam podoba się (lub też nie) taka forma wydawania gier?

 

źródło - [ niezgrani / ps blog us ]

 

 

Jestem na tak i mam nadzieję, że to się przyjmie. Bo jeśli będzie taka opcja, to nie chcę w żadnej grze płacić za multi.

Odnośnik do komentarza

BTW to jedyny gość w tej branży, który robi gry jakie chce, nawet jeśli są niszowe.

 

Nie no, nie siedzisz ludziom w głowach. Jego gry mają bardziej autorską formę (jak na komercyjne gry studyjne, bo wśród indie pozycji na peceta i inne XBLA się znajdzie tego masa), ale czy na pewno developerzy takich gier, że chodzisz i strzelasz, nigdy nie chcą po prostu robić gier, w których chodzisz i strzelasz?

Odnośnik do komentarza

No ale to potwierdzone czy chodzi Ci o to, ze ktos sie doszukal jakis rysuneczkow?

 

Takie cos by pasowalo w Vicie, no ale za wczesnie chyba jeszcze na to. W kazdym razie - firmy pracuja, jest oczywiscie Nintendo ze swoim Vitality Sensor, pozniej Valve mowilo o pracach nad ta technologia (polecam obadac jakies wywiady z Gejbem na ten temat, ladnie tlumaczy jak to moze sie "przydac" graczom) no a teraz Sony.

 

Beka bedzie jak i tak Microsoft pierwszy to wprowadzi do padow do X720.

Odnośnik do komentarza

Nie podejrzewałeś chyba do tej pory, że mam ambicje odkrywać Amerykę w każdym swoim poście. Chyba że ktoś nie wie o Ameryce. Microsoft nie jest firmą, która słynie z innowacji, mówiąc oględnie. Sony też, co równie wiadomym jest. Nawet za przypisywanego im walkmana musieli zapłacić 10 mln dolców kolesiowi z Niemiec, który go zrobił pierwszy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jakie są ulubione gry (na PS3) znanych deweloperów (m.in. Ken Levine, CliffyB czy David Cage) to w poniższym linku znajdziecie odpowiedź:

 

Game Developers Name Their Favorite PS3 Games - blog.ps.us

 

P.S. Tu jeszcze lista ulubionych gier z poprzedniej generacji (PS2):

Game Developers List All-Time Favorite PS2 Games

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedzialem gdzie to wkleic za bardzo

 

http://www.wired.com/gamelife/2011/12/miyamoto-interview-transcript/all/1

As you know, we have already collaborated with Retro for the Metroid Prime series in the past. And I think when we talk about any other franchise, Zelda might be a possible franchise for that collaboration.

 

zjtsvc.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...