Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

MaroS - napisales mocnego spoilera zwiazanego z zakonczeniem. Napisz jeszcze, że

Proteanie to Zbieracze

i będzie komplet.

 

Poza tym - strzeliles spoilerem i go nie zakryles to zamiast atakowac w formie obrony to powinienes przyjac to na klate i zdac sobie sprawe, ze jezeli ktos nie doszedl to zakonczenia to niezle mu zwaliles zabawe.

 

Tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra nie płacz, twój post podchodzi pod regulamin pkt. 1.1

 

Mysza

 

A jednak nie, kelly umarła

 

 

Po 1. Za wrzucanie takich spoilerów powinny lecieć warny.

Po 2. A niżej masz odpowiedź na to co napisałeś w spoileru.

 

Jeżeli wykonasz misję ratunkową zaraz po tym jak Collectorsi porwą ci ekipę to wszyscy przeżyją. Jeżeli wykonasz 2 do 4 misji w tym czasie, to ktoś umrze. Jeżeli wykonasz więcej misji to przeżyje tylko jedna osoba.

 

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś zakopać modem od internetu w ogródku, a w ogóle to najlepiej przestać wychodzić z domu.

 

Dobra mniejsza już z tym. Tak z czystej ciekawości, bo ostatnio sporo mówiło się o wyparowujących save'ach z ME2 - przytrafiła się tutaj komuś ta przykra rzecz? Osobiście natrafiłem w grze na całą masę różnych niedoróbek i bugów, ale motyw z zapisem u mnie się nie pojawił. Mogę uważać się za szczęściarza?

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza

Tez nie mialem tego problemu, a pojawial sie on przy LotSB. Co jakis czas robilem backup sejwa dla bezpieczenstwa. Z tego co pamietam to z osob piszacych w temacie sejwa stracil Grigori z 30 godzinami na liczniku.

 

Nadchodzi nowe DLC - Arrival!

 

Wchodze sobie w kolekcje trofeow, zeby ponapawac sie stu procentami w ME2. Platyna jest, ale dała mi 95%. Pierwsza myśl WTF, ale okazalo sie ze dodane do listy zostaly pucharki z jeszcze niezapowiedzianego oficjalnie DLC.

 

 

img1079r.jpg

img1080l.jpg

img1081d.jpg

 

 

FUCK YEAAAAAH!

 

Więcej informacji:

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/02/21/new-mass-effect-2-dlc-arrives.aspx

 

Arrival of...

Reapers? :o

 

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Łojezu ale się strachu najadłem przez tego patcha. Włączam grę, ściągam ten szit i zamiast opcji "resume" mam do wyboru "new game" i "load". W "load" tylko jakieś 2 stare sejwy ze stycznia, a gram prawie codziennie!. Pomyślałem - kuuuuuuuuuuuuuuuuuurdewa szkoda takiego pięknego sejwa - i zdenerwowałem się niemało. Nie włączyłem gry tylko ją zresetowałem. Po ponownym uruchomieniu miałem już opcję "resume" i wróciłem do momentu gdzie skończyłem. Dziwne. Wcześniej nie miałem takich akcji, dopiero dzisiaj po pobraniu DLC czy co to jest.

Apropo można już kupić tę dodatkową misję? Zdaje sobie sprawę, że za darmo to można w ryja dostać, ale czy to płatne?

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem 45 godzin na Veteran inżnierem , trochę to trwało, ale czekałem na nowy kod cerberus ( walnąłem się wpisując na nieaktywnym koncie - EA podesłało ) skończony renegat ze mnie. Teraz pan od paragonów z twarzą Dany Trejo (Vanguard) na insane. Bardzo wciągający szpil, co prawda traci trochę z powodu takiego a nie innego ułożenia fabuły, ale mi końcówka to wynagrodziła. Mam nadzieję na lepszy ciąg dalszy w 3, w końcu drużyna już zbudowana. Fajnie zajrzeć do komiksów w trakcie gry (tych papierowych lub cbr) lepsza wczówka. Oby to dlc jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłbyś cos takiego w 3 minuty w PS? Majac spore doswiadczenie w tym programie moge Ci powiedziec, ze jezeli jest to fake to zaje.biscie wykonany, a poza tym jego wiarygodnosc zwieksza fakt, ze jest to zdjecie monitora/telewizora, a takie przecieki sa czesto trafne.

 

Dokładnie. W 3 minuty to ja co najwyżej dopasowałbym screen do rozmiarów telewizora.

 

Fotka jest z oficjalnego forum bioware :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...