Skocz do zawartości

Ryse: Son of Rome


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

No po rozczarowaniu Forzą, Ryse robi duże wrażenie. Piękny pokaz na dzień dobry nowej generacji. Pograłem trochę i mnie wciągnęło. Szkoda tylko niższej rozdzielczości i 30fps... czuć to bardzo szczególnie jak się sporo gra na mocnym blaszaku.

 

Ja bardzo zwracam uwagę na dźwięk i ten jest w PCM 7.1 i rozwala na łopatki. Warto rozbudować sprzęt. Dodaje sporo do radochy z gry. Postarali się w tym aspekcie.

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Ranga 65, tak wiec chyba zostalo mniej niz wiecej. Generalnie multi jest spoko, ale gdyby nie achievement za 100 range to nie uwazam, by online byl wystarczajaco dobre by spedzac z nim wolny czas. Po prostu to srubowanie wynikow nie kreci mnie az tak, nie wspominajac o fakcie, ze taka durna rzecz jak leaderboardy dalej nie dzialaja.

 

Ogolnie po wbiciu achievementa za wszystkich bogow polecam gras Jupiterem i w ogole to polecam by obydwaj gracze grali jupiterem. Dzieki temu pasek focusa bedzie stale naladowany i cala plansze mozna praktycznie przejsc na slow motion. Najwiekszym problem jest oczywiscie utrzymanie comba. Gra posiada sporo bledow ktore psuja rozgrywke i doprowadzaja do frustracji, ale moze patch je jakos wyeliminuje. Ponadto trzeba uwazac, na kolesi ktorzy znalezli sie poza zasiegiem naszego focusa. Mozemy naparzac jakiegos pajaca w slow-motion, a w miedzyczasie koles ktory byl poza zasiegiem slow-motion podleci i noz w plecy. Ogolnie utrzymuje srednia, ze wbijam ok.1.5 rangi co dwie rundy. No i polecam endless hordess.

 

Filmik z x215 combo

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/12/ryse-son-of-rome-combo-x215-perfect-game.html

 

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/12/pierwszy-calak-na-xbox-one.html

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy w tym filmiku Zeratula loading na poczatku trwał około minuty ?

Pierwsze odpalenie meczu w multi po wejsciu do trybu to dokladnie 2 minuty. Na szczescie po tym jednym loadingu pozniej nie ma juz ani jednego, nawet jak zmieniamy arene.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Czyli wypełniają RAM wszystkimi arenami. No cóż, DDR3 się zemściło. Anyway dobry gameplay, ale powinno być trochę więcej aktywności w tej grze, ja dotrwałem do połowy filmika i wyłaczyłem, non stop to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja się pytam: po kiego grzyba Ryse instaluje się na dysku skoro Loadingi trwają wieczność. Jaki jest sens tej instalacji? Tak wiem, sama gra tego potrzebuje. Ale z punktu widzenia szaraka zawsze na pierwszą myśl przychodzi: czemu to się tak długo wgrywa.. Przynajmniej graficznie to jak jak dla mnie jedyna gra warta nowej generacji. Jest filmowo a 30fps nie ma tutaj znaczenia. To filmowa grafa. Takie coś akceptuję :) BO ROBI

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak innym mi gra podpasowala, grafika robi bardzo duże wrażenie, te zwolnienia podczas egzekucji faktycznie słabe, ale z drugiej strony gra jest efektowna, brutalna i daje przynajmniej mi frajdę z pokonywania wrogów, no i ten klimat starożytnego Rzymu ktory jest rewelacyjny i dzieki niemu nawet mozna przymknąć oko na płytki gameplay i bawić sie swietnie

 

Pograłem trochę w multi samemu i było dość cieżko ale satysfakcjonujące no i jest syndrom jeszcze jeden raz

Na dniach sprawdze multi co-op pewnie zabawa bedzie jeszcze większa

 

Jakby ktoś był chętny to dawać znać

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam nadzieje ze sie przyjmie i ceny w wydaniu cyfrowym będę tańsze o te $20 czy w uk £5-10

 

Tak btw to polecam obadac Ryse solidna produkcja

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie Ryse będzie pierwszą grą w GwG, dlatego przecinają

 

Chyba śnisz. Musieliby być chorzy na głowę żeby grę rozdawać w cenie abonamentu, tym bardziej, że to nowe IP i jeszcze na siebie zarobić musi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie przeczę bo gra ma przeciętny system walki, coś jak Batman tylko że bez urozmaicenia w postaci gadżetów. Liczę mocno na kontynuację w czasach średniowiecznych, seria ma potencjał.

Jak by grafikę robiło Crytek a samą grę Rocksteady to by było coś :) Z takim mini otwartym światem jak w Batmanach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...