Skocz do zawartości

Ryse: Son of Rome


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ryse jest mega. Graficznie to absolutne top generacji (wciąż!). Fabularnie jest bardzo dobrze i historia trzyma poziom do końca. Gameplay bardzo przyjemny i prosty do nauczenia się. Właśnie przechodzę grę po raz drugi i wciąż jest grywalna. I te efektowne finishery. Jak ktoś lubi te klimaty to brać i grać, zwłaszcza że gra jest śmiesznie tania. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

True achievements

Wyobraź sobie, że znam serwis True achievements. Nie pomogłeś mi.

 

Rzecz w tym, że nie chciałbym trafić na spoiler a o to bardzo łatwo przy czytaniu listy niektórych osiągnięć. Zależy mi po prostu na podstawowych informacjach - czy muszę grę przechodzić więcej niż raz, czy ma znaczenie poziom trudności, czy starać się jakąś czynność wykonywać częściej podczas normalnej rozgrywki żeby do minimum ograniczyć jej boost'owanie, ewentualnie glitche, bugi i inne bóle dupy.

Odnośnik do komentarza

nie grałem ale pomogę. Musisz przejśc 2 razy minimum. Poziom trudności Legendary odblokowuje się po przejściu gry na jakimkolwiek innym poziomie trudności. 

 

 

Są achievementy za przejście na easy i średnim ale są też takie za przejście na legendary

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

True achievements

Wyobraź sobie, że znam serwis True achievements. Nie pomogłeś mi.

 

Rzecz w tym, że nie chciałbym trafić na spoiler a o to bardzo łatwo przy czytaniu listy niektórych osiągnięć. Zależy mi po prostu na podstawowych informacjach - czy muszę grę przechodzić więcej niż raz, czy ma znaczenie poziom trudności, czy starać się jakąś czynność wykonywać częściej podczas normalnej rozgrywki żeby do minimum ograniczyć jej boost'owanie, ewentualnie glitche, bugi i inne bóle dupy.

 

 

a to juz nie mozna po prostu przejśc gry?

Odnośnik do komentarza

Ja polecam od razu wybrać najwyższy możliwy poziom trudności, dlatego ze wg mnie po opanowaniu systemu kontr i odpychania tarcza gierką jest w miarę prosta do opanowania. Obecnie jestem w 4 misji i bawię sie całkiem nieźle, fajny jest system egzekucji gdzie załącza sie Motion blur w tle i w zwolnionym tępie wykonujemy kolejne ciecia:) Generalnie jedyny moj zarzut to jakby za mało wykończeń i generalnie czuć trochę monotonii przez cały ten system walki. Wg mnie tytuł trzeba sobie dawkować pomiędzy innymi sztosami.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...