Skocz do zawartości

Ryse: Son of Rome


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj pograłem tak ok. 1,5h i nawet mi się podoba. System walki prosty do opanowania i całkiem przyjemny.  Szkoda tylko, że finishery nawet jeśli zdarzy się wcisnąć nie ten przycisk to i tak wykonują się z automatu. Nie wiem czy da się to gdzieś wyłączyć.

 

Fabuła, grafika na duży plus. PS4 ma swoje Order a One ma właśnie Ryse. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kiedyś na promocji na XBL za cos ok 50 zł i była bardzo fajna. Grafika to nadal top generacji, gameplay jest dość płytki i prosty ale w krótkich posiedzeniach bardzo fajna. Nawet scenariusz chwilami może być interesujący. Brakuje takich gier na X1 więcej.

Odnośnik do komentarza

Wszystko poza ubishitem ?:D

Ukończyłem teraz Diablo 3 w 25h, ale praktycznie teraz codopiero mi się odblokował tryb przygody, więc jeszcze sporo czasu spędze w grze. Każdy z FF kończe w 20-40h a taki FF8/12/13 w 100H.

 

Tak więc wydawanie kasy na grę, którą ukończę w tym samym dniu, w którym ją zacznę jest dla mnie nie porozumieniem.

Odnośnik do komentarza

To tytuł startowy. Podobno bardzo miodny i wyglądający obłędnie.

 

Kilka godzin fajnego, liniowego gameplayu, okraszonego piękną grafiką? Dodatkowo wszystko spowite dymem z lonta? Ja to kupuję.

 

 

W życiu za pełną cenę, są jakieś granice ;p

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Właśnie lecą napusy końcowe. Relaksik pimiędzy śniadaniem, a obiadem świątecznym :)

 

Oczekiwałem prosetej napierd alanki z mega grafiką i to dostałem ale no właśnie ale miło zaskoczyłem się fajną historią, naprawdę dobrze opowiedzianą jak na gierkę, a na pewno jak na gierkę z tego gatunku. Ponadto główny bohater to mega postać, dawno nie poczułem takiego eszacunku/esympati. Chciało się grać dakej choćby dla tych elemenrów.

Fakt gierka jest krótka ale przez to idzie wytrzymać tą prostotę i schematyczność. Aha przechodziłem ją po jeden rodział na dzień tak jak polecają w reckach i przez to w ogóle mnie nie wymęczyła.

Co do grafy to piękna sprawa. Epickie widoki, wspaniały Rzym ale nie tylko, jest różnorodność, do tego świetne twarze. Dla mnie obok Orderka najładniejsza gra na konsolę.

Spokojnie migę dać 7/10

 

Jak ktoś chętny zapraszam na PT.

Odnośnik do komentarza

Ja oceniam oczko nizej,ale nie gralem po jednym chapterze wiec bylo dosyc nudno i meczaco juz po godzinie grania.

Taki odpwiednik Ordera na Łanie,ale czasy w ktorych sie dzieje i ogolnie historyjka,oprawa A/V daje rade ale to zdecydowanie za malo.

Grafa prawdziwy nextgen,ale tez ziarno bylo obecne jak przy Orderze.

Koncowe etapy byly  fajne i klimatyczne,ale jednak monotonia,powtarzalnosc(mordy,animacje) i slaby system walki przy ktorym nie musisz nic wciskac zeby wykonac egzekucje przewazyly szale.

 

Jak ogarna kiedys w potencjalnej kontynuacji gameplay to moze wyjsc cos dobrego,ale wypadaloby zeby ktos inny przejal prawa do marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...