Jump to content

Ryse: Son of Rome


Guest bigdaddy

Recommended Posts

Maciej Kuciara występuje na forum max3d pod nickiem Cpt.Obvious i pokazywał te obrazki juz chyba bardzo dawno temu[o, na niektórych jest nawet data] i jeśli je opublikował to są to albo rzeczy robione po godzinach albo odrzuty jakieś, tu macie jego bloga http://maciejkuciara.blogspot.com/ pooglądajcie sobie bo facet jest naprawdę wybitny, teraz pracuje w Naughty Dog.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest bigdaddy
Pamiętacie jeszcze, że Xbox 360 ma dostać od twórców Crysisa ekskluzywny projekt pod nazwą Codename: Kingdoms? Prezes Cryteka twierdzi, że tytuł wyciśnie ze sprzętu Microsoftu ostatnie soki i 110% mocy, oferując graczom całkiem nowe doświadczenia.

 

Wciąż jednak ciężko jest wycisnąć z dewelopera jakiekolwiek konkrety o ich nowym tytule. Cevat Yerli zaczyna jednak powoli krążyć wokół tematu - zwłaszcza, gdy uderzy się w czułą strunę, że studio słynie głównie z FPS-ów:

 

"Jako firma nie możemy robić tylko shooterów, musimy tworzyć kompletnie nowe formy rozrywki oraz interaktywnych doświadczeń i tym właśnie jest Kingdoms. Praca z Microsoftem pozwala nam stworzyć coś całkowicie nowego i niesamowitego z naszej perspektywy - a z perspektywy graczy, myślę, że będą mieli całkiem odmienne doświadczenia z Kingdoms.(...) Jako firma szukamy nowych wyzwań i myślimy jakich gier i doświadczeń poszukują ludzie. Cokolwiek to jest, próbujemy to zrobić. Na dobrą sprawę gatunek może nawet nie istnieć - interesuje nas tworzenie nowych doświaczeń dla gracza w każdej chwili jego gry. To leży u podstaw ewolucji wszystkich nowych IP w naszych studiach deweloperskich".

 

Wciąż niewiele wiadomo o samej grze - podczas gamescom Crytek przyznało, że gra gotowa była na tamten moment w 20% i w żadnym stopniu nie przypomina God of War. Jednocześnie jednak Crytek Budapeszt poszukiwało designerów do ekipy Kingdoms "z zamiłowaniem do przystępnych systemów walki, które zachęcają graczy do tworzenia niesamowitych akcji". To jednak nie świadczy w żaden sposób o gatunku czy mechanice gry - wiadomo jednak, że ma ona wydusić z Xboksa 360 wszystko, co kryją wnętrzności maszyny:

 

"Gdy wydamy Crysis 2, pokażemy co oznacza wymaksowanie możliwości - w pojęciu multiplatformowym. Ale wraz z Microsoftem szukamy sposobów, aby wycisnąć z X360 110%, osiągnąć wszelkie limity. Gdy wydajesz wielomilionowy budżet tylko na Xboksa 360, ekipa będzie w stanie wycisnąć pozostałe 2-3% mocy konsoli. Ale te 2-3% dają kolosalną różnicę, której nie jesteś w stanie osiągnąć, gdy tworzysz na multiplatformy".

PPE

 

 

no to raczej szykuje się jakiś slasher/RPG lub coś w tym stylu :)

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Guest DonSterydo

Czyli jak szyny robione pod Kinecta i nie wiadomo co pod kontroler :P To nie wyjdzie bo gra będzie walić Kinectem nawet bez Kinecta :P Musieliby zrobić praktycznie dwie różne wersje tej samej gry. Nie było nawet orientacyjnej daty premiery więc pewnie 2013.

Edited by DonSterydo
Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...