Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej się pomęczyć, ale zrobić purple jednostki łuczniów (ahh te nazwy - nie pamiętam) Oni mają przegięty dmg ponad 30-50. Naprawdę wyróżniają się w walce. Na front tapetony tankujące (z boostem do hp) i możesz grać :)

 

Ja wczoraj grę ukończyłem. Nie zrobiłem uber armii takich jakimi koledzy tu się chwalili. 3xpurple łucznicy z piercing bow +3x yellow, 2x purple włócznie +4x yellow i 3 tanki 2 purple i 1 zwykły tapeton do noszenia itemów. Poszło niesamowicie łatwo. :)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja armię tworzę jak idzie jeżeli chodzi o specjalne jednostki, bo za nic nie mogę zapamiętać jak się tworzyło danego patapona. Najdroższy kosztował mnie 760 ka-ching'ów i jest to ten ludek z rogami z kółkiem na brzuchu(? :D )

 

Generalnie męczę się z tą misją gdzie po raz pierwszy zmieniamy stronę wiatru i...lipa, wciąż mnie rozwalają te wielkie mendy zanim dobiorę się do wiatraka :mellow:

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
btw. w 2 części jest to zrobione na szczęście z sensem - według mnie genialnie, ponieważ teraz jest przejrzyście i wszystko widać jak na dłoni, w 1 to była trochę mała loteria z tworzeniem tych armii :P

 

 

No to uratowali nas w końcu :D Ja mimo wszystko nie mogę przejść tych wiatraków za to akcja była z trzecim bossem, chciałem nabić 3level, ide śmiało bez obrony żadnej jaki był finał? Jednym pataponem walczyłem do końca 5 min, nie licząc czasu, jak po kolei rozwalane były moje jednostki rzucające oczywiście, ale w końcowej fazie, podaczas ziania ogniem dałem dyla (o[]o[]) i to mnie uratowało, bo okazało się, że zostało mi ostatni cios do zadania :lol:

 

Ps. gdzie mogę zdobić jeszcze jakąś broń, bo jej mi brakuje na to wychodzi? Została mi tylko ta forteca z wiatrakami, a tak to same misje z bossami oraz polowanie. Pewnie nie będzie możliwości dorwania lepszego oręża ale jednak zaryzykuje i zapytam.

Odnośnik do komentarza

Opcje, które mam, to:

 

Hunting on Patata Plain

Fleeting Guardian Dodonga

Dauntless Majidonga

Creatures of the Sand

Desert King Zaknel

Desert Paradise

Great Dokaknel

World of Ooze

Battle Bachikoi Fort

 

Nigdzie nie było wzmianki w małych legendach opisujących levele o gwieździe szczęścia niestety. Możliwe, że ten poziom przeoczyłem i go już nie mam do wyboru? :huh:

Odnośnik do komentarza

No i właśnie w tym rzecz, że nie mogę przejść tej fortecy, bez dobrego oręża. Gry nie będę zaczynał od początku, bo to się mija z celem. :unsure: Jakieś rady może odnośnie Battle Bachikoi Fort? Wiatr przywołuję od razu jak stoję przy tych zamkach, do zniszczenia, ale mimo wszystko te wielkie stwory spychają mnie na początek planszy i nie mam nawet jak zniszczyć 2 płotu przed wiatrakiem, a co dopiero sam wiatrak <_<

Odnośnik do komentarza

Wcale nie trzeba specjalnych rzeczy do przejścia tej misji, wystarczy używać CZAKA CZAKA PATA PON i wiatru używaj od samego początku misji a jak te duże cię atakują to się broń, jak zabijesz to dopóki nie przyjdzie następny atakuj wiatrak i tak do końca misji.

snap001k.png

to jest zestaw którym przeszedłem tą misję.

 

A tu masz sejwa zaraz po tej misji.

http://rapidshare.com/files/211751921/UCES00995_DATA04.rar

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

strzałka,

właśnie kupiłem Patapon i jestem po niecałej 1h grania. Mógłby mi ktoś dać mała wskazówkę, bo zaciąłem się na pierwszym Boss' ie (w tej misji gdzie dostajemy zielony totem z melodią defensywną). Mam 4 gostków z mieczami, 3 standardowych z dzidami i jednego łucznika. Cały czas walę w gościa melodią defensywną ale zawsze mnie wykańcza. Stosuje jakiś taki ruch po którym chyba zżera mi jednego ludzika i zostaje po nim tylko hełm. Jak się przed tym bronić, albo lepiej jak go przejść? :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Krzys ale poradziłem sobie sam jakoś, z tym, że pojawił się problem następny ;/ tam gdzie mam search vor a lucky star pada non stop deszcz, raz udało mi się zrobić, żeby nie padał i co dostałem? Czarną gwiazdkę, a nie kowala :( Pokonałem tego robota co przed ty szukaniem szczęśliwej gwiazdy był i nadal deszcz pada, zabrałem się za misję walki z czerwonymi pataponami i wygrałem ją, deszcz nadal tam pada i tak :( co zrobić żeby w końcu nie padał?

 

Ps. jak robiłeś zdjęcia z gry?

 

Ok już załatwione, poprostu na silę robiłem tą misję, aż za którymś razem przestał padać deszczyk ;)

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
Do zdjęć jest specjalny plugin.

 

Co i jak masz w poradnikach

 

 

to, że plugin jest, ale chciałem się dowiedzieć konkretnie. Poza tym bez irshell'a patapony mi nie hulają, zarówno I jak i II. Wyskakuje błąd bloków pamięci, przez irshell elegancko śmigają w normal mode nie wiem dlaczego tak jest, próbowałem różnych ustawień w vsh menu

Odnośnik do komentarza
LoL? Patapony bez IRshella Ci nie hulają? Format flash1 i resorte, a potem format MC. w RM ustawienia na M33 driver, a w XMB pod selectem M33 No-UMD

 

Napisałem przecież, że w VSH menu wszystkiego próbowałęm, pozostał tylko do zrobienia format i nic więcej. W recovery też jest ustawione dobrze, dlatego sam się zdziwiłem, taki ciemny to nie jestem

 

A odnośnie tego pluginu, o którym była mowa, to poprostu on wiesza mi PSP, dlatego się pytałem bo może korzysta z czego innego niż akurat z tego.

Odnośnik do komentarza

Nie robiłeś formatu karty? To na co Ty czekasz o_O ... problemy z funkcjonowaniem konsoli spowodowane są w 90% przez bałagan na karcie pamięci.

 

 

PS: Tak w ogóle to nie zrobiłeś nic co mogłoby polepszyć stan konsoli, więc się nie dziw - ustawianie opcji nie wiele pomaga przy syfie w pamięci :F

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

kurde zacielem sie na tej misji z wiatrakiem, mam ten miracle, ale to malo daje, caly czas wypadaja z wiatraka te duze ziomki z palami i nie daje rady sie przebic, ma ktos moze jakis sposob na to?

 

 

Jeszcze sie z tym męczę, ale zauwazyłem że skład druzyny typu patapony na konikach+patapony z mieczami/toporami+patapony z dzidami daje niezle efekty, poki co ide na polowania bo musze sobie jeszcze jednego patapona na koniu urodzic ._ .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...