Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

pomijajac to ze gejlo (1 i 2 zaliczone) jest calkiem fajna seria fps, to wrzucanie zdjec przeciwnikow jako kontraargument na zarzut odnosnie designu to strzal w kolano, bo pierwsze co mi na mysl przyszlo to, ze to sa przecwnicy dla tej groznej druzyny:

 

837378.jpg

 

aaaaa, to nie jest druzyna Master Chiefow w innych kolorach o.0?

 

 

;)

gejlo - ok gra w swiecie power rangers

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przepraszam że to napiszę ale widzę to od dłuższego czasu:

Ludzie którzy posiadają xboxa 360 i Ps3 są w stanie wejść w polemikę dotyczącą tego tematu wypowiedzieć się na każde za a także na każde przeciw, panowie co posiadają xklocka nie robią odrazu flame że kz2 jest do dupy itd. natomiast większa część ludzi co posiada ps3 odrazu wrzuca że halo krasnale itd. PLZ GROWN UP! dajcie jakieś lepsze argumenty niż to tylko krasnale i tak..... No offence do nikogo.

Odnośnik do komentarza

@ up: fail - chyba widzisz tylko to co chcesz widzieć...

 

@ donsterydo

Czy musze być specjalista od designu i posiadać poniższe auto aby stwierdzić oczywisty fakt, że jest paskudne?

stavic-01-m-m1.jpg

 

Podobnie jest z przeciwnikami w Halo. Design jest słaby.

Z pewnością znajdą się fani tego designu (sam jesteś najwyraźniej tego przykładem)... ale tak smao znajdą się nieliczne osoby, które stwierdzą że to auto też jest ładne.. co przecież nie sprawi go ładnym xD

 

peace ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli wysoka sprzedaż czyni grę wielką i świadczy o niej?

 

AhA!!!

 

To Black Ops jest najlepszym fps-em jaki wyszedł (chyba, że jakiś fps sprzedał się lepiej od niego). Można być fanem Halo ale pisać, że jego design jest na poziomie to już przegięcie ;p. To już nie kwestia gustu a dobrego smaku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sprzedaż Halo wskazuje, że faktycznie nieliczne osoby są fanami tej gry :lol:

 

Każdy fan Killzona 2 (wyznacznika jedynego słusznego designu gdzie 70% lokacji wygląda tak samo, a obca rasa fizjonomią nie różni się niczym od ludzi) jest wart tyle co dziesięciu fanów designu Halo. Przecież to takie proste i oczywiste ;)

 

Widzę, że zaraz niektórzy będą tutaj innym wystawiać certyfikat jakości na "Dobry smak" i "Dobry gust". :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Sprzedaż Halo wskazuje, że faktycznie nieliczne osoby są fanami tej gry :lol:

Idealny przykład na to, że czytasz to co chcesz przeczytać.

 

Sprzedaż Halo wskazuje, że faktycznie nieliczne osoby są fanami tej gry :lol:

 

Każdy fan Killzona 2 (wyznacznika jedynego słusznego designu gdzie 70% lokacji wygląda tak samo, a obca rasa fizjonomią nie różni się niczym od ludzi) jest wart tyle co dziesięciu fanów designu Halo. Przecież to takie proste i oczywiste ;)

Helghasci to nie kosmici, tylko ludzie.

 

Mnie osobiscie design Killzone 2 urzekl i kupil z miejsca, bo w jedynce Vekta stylizowana na Ziemie mi sie nie podoba. Zdaje sobie jednak sprawe z tego, ze wiekszosc poziomow jest monotonna.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker
Podobnie jest z przeciwnikami w Halo. Design jest słaby.

Z pewnością znajdą się fani tego designu (sam jesteś najwyraźniej tego przykładem)... ale tak smao znajdą się nieliczne osoby, które stwierdzą że to auto też jest ładne.. co przecież nie sprawi go ładnym xD

 

No to zinterpretuj mi tą analogię, mistrzu

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Albert Wesker: Nie wysilaj się. Jak ktoś ma tylko PS3 to jest oczywistą oczywistością, że ma dobry gust, smak i zmysł powonienia :P Dlatego Halo to gluty, żelki i krasnale; Gears of War to pudziany, a Forza zabawkowe autka :)

Odnośnik do komentarza

Typowe odwracanie kota ogonem - sorry ale taka prawda.

 

Ktoś kto uważa design Halo za słaby (ja za paskudny i tragiczny) to znaczy, że jest fanbojem no i ma Ps3 :potter: . Myślałem, że to jest temat wojna fps-ów czyli "pier.dol platformę chodzi o grę" a nie wojny konsolowe.

 

Nawet gdyby Halo wyszedł teraz na Ps3 to dalej bym twierdził, że design to paskudzctwo (jak i sama gra ;p).

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Emet napisałem że wszyscy? Popatrz na to obiektywnie tak jak ja. :thumbsup:

 

I tak najbardziej ze strzelanek podobał mi się doom i nic tego już nie zmieni.

Chodziło mi o to, że wg Ciebie posiadacze X360 nie wyskakują z krytyką na temat KZ2. Wiemy przecież, że jest to zbdura.

 

Krytyka (mniej lub bardziej sensowna) ma miejsce po obu stronach.

 

@ Słupek - W pełni się zgadzam :thumbsup:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Wyjeżdżam, bo zarówno z SW jak i Half-life też można się pośmiać, ale jakoś nikt do tego tak się nie kwapi jak do Halo, ciekawe o_O

 

Największą bekę mam z niektórych hejterów Halo, potem wchodzę im do profilu a tam Bayonneta, FF czy inne syfy :lol:

Odnośnik do komentarza

Mówie o większości porównaj ile postów jest pod takim kontekstem itd.

 

 

A tak ogólnie to:

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu.

:potter:

Serio mówię że wolę często gęsto stare gry gdzie potwory są bardziej różnorodne od wielu naprawdę wysokobudżetowych gier np. doom.

Odnośnik do komentarza

Halo jest jak dobry pedal w wiezieniu, na PS3 takie luksusy to tylko w snach. :teehee:

MISTRZ! O kuzwa, mam lzy w oczach ze smiechu.

 

Myslisz ze pedaly sa w wiezieniach lubiane? :teehee:

A myslisz, ze panowie 10 lat w samotnosci co tam robia? Obejrzyj jakies filmy o wiezieniach, ale swojego ulubionego Prison Breake'a sobie daruj.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Halo jest jak dobry pedal w wiezieniu, na PS3 takie luksusy to tylko w snach. :teehee:

MISTRZ! O kuzwa, mam lzy w oczach ze smiechu.

 

Myslisz ze pedaly sa w wiezieniach lubiane? :teehee:

A myslisz, ze panowie 10 lat w samotnosci co tam robia? Obejrzyj jakies filmy o wiezieniach, ale swojego ulubionego Prison Breake'a sobie daruje.

Dla kolesia 10 lat w wiezieniu nie ma nic lepszego niz dobra

(pipi)ka

. Pedala beda jechac az do krwi az nauczy sie do czego

odbyt

nie sluzy.

 

Dobra, bo az mi sie niedobrze zrobilo.

 

Wracajac do wojny fpsow, a dokladniej rzecz biorac pojazdow po designie Halo. Owszem sa elementy ktore mi sie podobaja czyli wyglad Spartan, choc mieszanina kolorow juz nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...