Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jest. poruszamy kwestie grafiki, nie gameplayu. Slupek powisisz sie jak C2 zownuje KZ3? :whistling:

 

:teehee:

 

Ale zownuje w jakim sensie?

 

Grafiki- wątpię

Gameplayu- nie wiem na dzień dzisiejszy o wiele bardziej K3 mnie robi

Sprzedaży- niestety pewnie C2 lepiej się sprzeda i tu mnie akurat boli

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grafika prawdopodonnie sie zrownaja, moze ktoras gra przewazy. Gameplayowo sie zobaczy.

 

Gdybym zobaczył konkretny filmik z XO czy PS3 Crysisa który naprawdę chociaż w połowie by oddawał co gadają ludzie z Crytek (najlepszy, najpiękniejszy, naj naj). Wierz mi ale jako pierwszy albo jeden z pierwszych napisałbym "no sorry ale K3 się chowa" tymczasem no nie widzę tego.

 

A odpalam gameplay z K3 (ostatnio coraz mniej, nie chcę więcej widzieć) i szukam szczeny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ok żeby nie było, że tylko fanboj.

 

To Resistance 2 ex na Ps3 tak? Dla mnie jeden z najgorszych fps-ów jakie w życiu grałem jak nie najgorszy ba czołówka najgorszych gier. Zmuszanie się do grania to mało powiedziane, po skończeniu tej gry poczułem się jakbym oddał tygodniową kac-kupę, ulga bleeeeeee. Dlatego ReS3 grzeje mnie kompletnie.

 

Jedynka była ok grałem u kumpla jak jeszcze nie miałem Ps3. I nawet dawał radę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A czemu KZ3 ma sie chowac ? Tutaj chodzi o to, ze na 360tce moze byc rownie piekna gra i to co niektorych tak boli, ze szkoda gadac.

 

Zmuszanie się do grania to mało powiedziane, po skończeniu tej gry poczułem się jakbym oddał tygodniową kac-kupę bleeeeeee

 

No to ja tak mialem po skonczeniu KZ2. Resistance natomiast bardzo mi sie podobalo (jedynka, dwojka gorsza niestety).

 

Dla rozluźnienia:

 

http://www.youtube.c...&v=V3KBWfFscTk#

 

No sorry, ale to przy Killzone 3 i Crysis 2 wygląda jak ponury żart

 

Troche przepasc ;] Pewnie do konca generacji silnika nie zmienia.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Słuchaj Słupek, bo Crytek musi promować Crysisa 2, chwalić, rozpływać się, często popisywać się zarozumialstwem w tym co mówią.

 

Sony nie musi, bo ma od tego swoich wiernych fanów :thumbsup:

No wlasnie musi, bo poza garstka fanow malo kto wie co to w ogole Killzone.

 

C2 bedzie rozchodzil sie jak swieze buleczki na torrentach. Ze sprzedaza pewnie nie bedzie najgorzej bo jak moznaby przegrac rywalizacje z Sony, ktore nie robi nic w kwesti reklamy swoich gier. Jak tak dalej pojdzie to mimo zaje.bistej gry, K4 bedzie niepewne z powodu niklej sprzedazy :D

 

A graficznie? Trudno ocenic to skoro zadna z tych gier nie miala premiery, ale C2 mi nie imponuje. Zbyt duzo wychwytuje bubli, by sie nad tym rozplywac. W ruchu pewnie jest lepiej.

 

A co do K3 to sie nie bede zbytnio wypowiadal bo jestem nieobiektywny. Zakochalem sie w tym uniwersum i tyle.

 

@Ins - szacun za to ze R2 Ci sie podoba. Nie zdolalem ukonczyc bo wymieklem. R2 mnie zmiazdzylo. 2 podejscia i wyje.balem z konsoli w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Rage.... Jeśli idzie o gameplay to się nie wypowiadam bo nie wiem jaki będzie (ktoś oprócz twórców wie?).

Jeśli zaś idzie o grafikę to naprawdę nie wiem czym sie tutaj podniecacie... Świetnie wyglądał pierwszy trailer Rage. To co widać obecnie wygląda zaledwie dobrze (oczywiscie jeśli dotrzymają słowa i gra będzie chodzić w 60fps to taka grafika będzie czymś świetnym) ale jak na 30fps to.. szału nie ma.

Ogólnie (pomijając framerate) z tego co widziałem to na wiecej niż 8-9 grafika na pewno nie zasługuje.

 

Co do Crysisa to jedynka wygląda świetnie (szczególnie jak na sandboxa). Pierwsze pokazy C2 (te z dżunglą i lasem) też mi się podobały ale tereny miejskie nie robią żadnego wrażenia. Wygląda to jak podrasowany CoD.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Borderlands miecie. Sporo stracilem nie interesujac sie tym tyutlem. Swietny FPS z motywem ostrgo grindu i siekania przeroznymi fuzjami do pokrak. Do tego 4 klasy postaci, masa skilli dla kazdej, swietny co-op. Jak to dobrze,ze Gearbox pracuje nad nastepca. Design jest fajny, nawet ten cel-shading mi nie przeszkadza, choc mam nadzieje, ze z niego zrezygnuja.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli zaś idzie o grafikę to naprawdę nie wiem czym sie tutaj podniecacie...

tym ze to freeroamingowy fps?

 

crysis nie jest sandboxem- ma sztucznie otwarta pusta przestrzen (mylisz freeroaming z sandboxem no ale nie wazne). W tej grze nie da sie pojsc gdzies indziej niz ci sciezka pozwala, a kolejne cele sa wlasnie na takiej obsadzone. nie da sie obkrazyc wyspy i dojsc do miejsca na koncu na samym poczatku. do tego sluza bariery srodowiskowe, jak gory i plaskowyze a takze sam kombinezon wchodzi w tryb rozkazu wrocenia do celu (ubywa zdrowie).

 

rage to po prostu cos na wzor fallouta 3/nv, tyle ze z lepsza grafika. ona sama moim zdaniem stoi na bardzo wysokim poziomie (no ale to opinia wysnuta po zrenderowanych skrinach i paru filmikach) jak na tak duzy obszar (a rozumiem ze za punkt odniesienia masz killzone'a, ktory ma za(pipi)ista grafike, ale to tylko sznurek lokacji, nowe sie laduja, a stare znikaja, odciazajac procesor). poza tym liczy sie gameplay, a tutaj crysis moze sie jedynie pochwalic przyjemna fizyka i niszczeniem palm. reszta (hmmm.. jaka reszta? strzelanie?) jest srednia, wlacznie z fabula na poziomie planktonu.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...