Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Rozmawialem kiedys z gosciem co pare razy siedzial i grypsera zawsze wiaze sie z ruchaniem cweli, to takie ich panienki. Nic o tym nie wiesz, tak samo jak o Halo i dobrych grach :ermm:

 

Niedobrze? Slaby jestes. W DS2 penbie wymiotujesz krwia i wijesz sie w spazmach xDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie chcialem byc niemily i pisac tego o tobie, jakies maniery obowiazuja jednak.

 

Lubisz SW - nie lubisz Halo, ze wzgledu na design, jestes hipokrytom. Nie wspominajac juz jaraniem sie rasami ME a deprecjonowaniem tych z Hejlo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wiedzialem, ze jak ktos bedzie chcial pojechac po rasach to pierwsze z czym to wyskoczy z Elcorem. To przynajmniej nie jest krasnal a rosłe bydle :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=PvaylmvuzKg

 

Miłośnicy Halo mogą fapować, a ja powiem tyle, że muzyka w trailerze jest zaje.bista ;)

 

Gdzieś czytałem, że to muza z Halo 2. Mnie grzeje ta mapa do Firefight w kopalni. Co ciekawe to tych map nie zrobiło Bungie tylko już 343 Industries posiłkując się dodatkowo zewnętrznym teamem robiącym map packi do różnych FPS'ów. Ciekaw jestem co tam 343 Industries dalej wysmaruje bo po tym map packu można wstępnie zaryzykować stwierdzenie, że Halo jest w dobrych rękach.

Odnośnik do komentarza

Wracamy do BO, aż musiałem zdjęcie zrobić bo to jest szczyt debilizmu

 

2cgyik2.jpg

 

Jak widać gra wygląda jak gó.wno mimo końcówki 2010, ale o tym wszyscy wiemy.

 

Czerwone kreski to te dwa imbecyle Hudson i Woods, stoją ku.rwa 3 metry od okopu pełnego żółtków (żołta kreska) i generalnie mają wyje.bane na nich, twardziele nawet nie pomyślą żeby się cofnąć.

 

Z boku siedzi jeszcze paru żołtków (fioletowa kreska) którzy również mają wyje.bane na tych imbecyli i nie będą strzelać póki JA nie podejdę bliżej.

 

Mało tego, paru żołtków potrafi wyjść tą drogą (niebieska) nawet nie zwracając uwagi na Hudsona i Woodsa (oni na nich też nie) tylko po to, by podejść bliżej i posłać mnie do piachu 3 kulkami.

 

Żeby było jeszcze zabawniej niektóre kitajce potrafią po prostu siąść za tym drzewkiem (zielona kreska) jak gdyby nigdy nic i nie padną, póki ja ich nie zabije.

 

JA SIĘ PYTAM CO TO KUR.WA MA BYĆ? CZY KTOKOLWIEK Z TREYARCH MYŚLAŁ PROJEKTUJĄC TĄ GRĘ???

 

Niech mi nikt nie mówi że ta gra jest porządna, BŁAGAM nawet jej nie brońcie bo się ośmieszacie! Snajper Ghost Warrior nie dość że wygląda 3 razy lepiej, to jest lepiej zrobiony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wracamy do BO, aż musiałem zdjęcie zrobić bo to jest szczyt debilizmu

 

2cgyik2.jpg

 

Jak widać gra wygląda jak gó.wno mimo końcówki 2010, ale o tym wszyscy wiemy.

 

Czerwone kreski to te dwa imbecyle Hudson i Woods, stoją ku.rwa 3 metry od okopu pełnego żółtków (żołta kreska) i generalnie mają wyje.bane na nich, twardziele nawet nie pomyślą żeby się cofnąć.

 

Z boku siedzi jeszcze paru żołtków (fioletowa kreska) którzy również mają wyje.bane na tych imbecyli i nie będą strzelać póki JA nie podejdę bliżej.

 

Mało tego, paru żołtków potrafi wyjść tą drogą (niebieska) nawet nie zwracając uwagi na Hudsona i Woodsa (oni na nich też nie) tylko po to, by podejść bliżej i posłać mnie do piachu 3 kulkami.

 

Żeby było jeszcze zabawniej niektóre kitajce potrafią po prostu siąść za tym drzewkiem (zielona kreska) jak gdyby nigdy nic i nie padną, póki ja ich nie zabije.

 

JA SIĘ PYTAM CO TO KUR.WA MA BYĆ? CZY KTOKOLWIEK Z TREYARCH MYŚLAŁ PROJEKTUJĄC TĄ GRĘ???

 

Niech mi nikt nie mówi że ta gra jest porządna, BŁAGAM nawet jej nie brońcie bo się ośmieszacie! Snajper Ghost Warrior nie dość że wygląda 3 razy lepiej, to jest lepiej zrobiony.

 

Nie no, rozje**łeś system tym obrazkiem:D Jak u Gmocha za czasów MŚ 2002:lol:

 

Co do Black Opsa - niedociągnięcia widać gołym okiem, ale IMO scenariusz jest na tyle ciekawy(przynajmniej mi się podobał, a końcowy Twist też fajny), że warto skończyć tą grę.

Odnośnik do komentarza

A mi się singiel podobał w Black Ops tylko graficznie to potworek szczególnie na Ps3.

W ogóle mi się podobał BO w przeciwieństwie do zeszłorocznej edycji (mw2) której nie cierpię.

 

Multi, sama historia, misje (zróżnicowanie lokacji), setting (lata, Wietnam) to wszystko na plus.

 

Ale, że gra to archaiczny "kotlecik" pod względem grafiki, gameplayu, AI, strony technicznej to racja.

Nie ma co polemizować.

 

W sumie zagrać i zapomnieć, muszę wbić platynę i sprzedać/zamienić a nie chce mi się jak ..uj ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Black Ops wcale nie jest taki zly. Fabularnie jest spoko gra sie przyjemnie i chce sie wiedziec do bedzie dalej. Miejscowki zroznicowane, masa akcji typowa dla CoDa, multi na tyle przyjemne ze troche w nie pogralem. A ze graficznie to brzydal, technicznie padaka to wiemy i nie da sie z tym polemizowac bo to jak walic glowa w MÓR BERLIŃSKI.

 

Mazzeo forumowy Gmoch ;]

Odnośnik do komentarza

A mi się singiel podobał w Black Ops tylko graficznie to potworek szczególnie na Ps3.

W ogóle mi się podobał BO w przeciwieństwie do zeszłorocznej edycji (mw2) której nie cierpię.

 

Multi, sama historia, misje (zróżnicowanie lokacji), setting (lata, Wietnam) to wszystko na plus.

 

Ale, że gra to archaiczny "kotlecik" pod względem grafiki, gameplayu, AI, strony technicznej to racja.

Nie ma co polemizować.

 

W sumie zagrać i zapomnieć, muszę wbić platynę a nie chce mi się jak ..uj ;p.

 

Czyli teraz scenariusz będzie sprzedawał tego kotleta? :lol:

 

Do chu.ja wafla tak nie może być. Precz z tym syfem, nie kupujcie tego więcej, chociażby fabułą miał mielić Heavy Rain i Alana Łejka!

 

Black Ops wcale nie jest taki zly BLABLABLABLABLABLABLABLABLABLA BLABLABLAHBLAHBLAHBLAHBLAHBLAHBLAHBLAHBLAHBLAH i (pipi)

 

:lol:

 

nie no rozpjerdala mnie na łopatki fakt, że głównie posiadacze PS3, czyli ci, którzy na prawdę powinni wiedzieć co to znaczy wyższy poziom techniczny i graficznyw grach bronią Call of Duty! Niepojęte po tych flejmach z serii "x360 tego nie uciągnie" xD

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mów sobie co chcesz, Gmoch. Zakupu nie żaluje w żadnym stopniu. Po prostu, dobrze się bawiłem i tyle. Kupić, zaliczyć i sprzedać dalej.

 

Poza tym, to zaczynasz pieprzyc już od rzeczy. Co ma piernik do wiatraka? Jeżeli dobrze sie przy Black Opsie bawiłem to moja sprawa. Nie mówie że to techniczne cudo i nie spuszczam sie nad nim...

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ale ja nigdzie nie napisałem, że dla scenariusza warto kupić BO aż tak poje... nie jestem heh. Bo historia jakby nie patrzeć to śmietnik ale bardziej mnie interesowała niż w mw2.

Na zasadzie "o ciekawie" ale po skończeniu gry miałem ją w d.upie. I już nawet ledwo co pamiętam o czym była.

 

Ot po prostu skończyłem grę i historię jako w fps-ie jako w CoD-ie uznałem za "na plus".

 

Ja również nie żałuję zakupu. W przeciwieństwie do mw2 i Halo 3 ;/ których do dzisiaj i już chyba nigdy nie odżałuję...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...