Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moze chce sie przekonac?

 

 

... no :lol:

 

Multiplayer jest dobry nawet. Bardziej wolę współczesne klimaty jak w MW2, ale w BO wydaje się grać przyjemniej, jest wolniejszy, mapy są większe (aczkolwiek niektóre aż za bardzo), a killstreaki nie są tak przewalone.

 

Singiel natomiast... nawet nie chcę mi się rozpisywać, bo bym musiał włączyć bluzgator na wyższy stopień mocy. Zdecydowanie najgorsze call of duty jakie ujrzało światło dzienne. Te pokraki z Treyarchu ku.rwa nic sie nie nauczyły przez te lata, zmieniają skiny i realia, dowalają tonę kretyńskich skryptów i na tym ich się ta praca kończy. Tępe napjerdalanie bez łady i składu, pełne oszustw i wiecznego respawnu przeciwników (litości, dlaczego oni do tego wrócili??!!). A za misję na Workucie to nagrodę darwina powinni dostać, poważnie.

 

Lepiej się bawiłem w Sniper Ghost Warrior niż z tym gó.wnem. Nawet nie wiem czy dokończę tego syfa :|

Odnośnik do komentarza

(pipi)sz synu, że aż się matka w grobie przewraca.

 

Co gracz to inna opinia, ale mozna sie bylo spodziewac, ze po tym singlu pojedziesz. Jakzeby inaczej. Workuta może ma glupie momenty, ale ogolem to najbardziej klimatyczny CoD i zdecydowanie nie zaluje zakupu w premiere tak jak z MW2. W nim doszukuj sie po.(pipi)anej papki bez fabuly. W BO jest lad i sklad do tego z dobrymi twistami.

Odnośnik do komentarza

Ch.uj mnie obchodzi fabuła jak sam gameplay to jakaś kpina. Jeden wielki chaos podczas walki, milion typów którzy uwzięli się na ciebie i mają w (pipi)e twoich kumpli. W pierwszej misji w wietnamie jak trzeba te beczki odpalić to ku.rwa jakaś tragedia jest, że kucnęło sobie 6 jankesów nawet nie za jakąś osłoną tylko perfidnie na widoku, nikt do nich nie wali, a jak tylko ja wychylę się to dostaję wiadro kulek, WTF?! To samo Woods jak każe mi iść za mną, nikt do niego nie strzela, ale mnie zdejmują od razu :lol: to ma być dobra gra? To jest spjerdolony syf pozbawiony jakiegokolwiek AI.

 

Workuta ma głupie momenty? Jezu, ja to większego bullshitu niż ta misja nigdy nie widziałem. Normalnie ryczeć mi się ze śmiech chciało. Minigun + terminatory + kwadrylion ruskich + strzelanie z procy :lol: nie no ale zabawniejsze są krasnale z Halo :D

 

Poważnie, niektórzy sie śmieją z tych co na Kinekcie grają, większym zagrożeniem dla branży jest kupowanie co rok tego gó.wna i jeszcze bronienie go :lol:

Odnośnik do komentarza

nie no ale zabawniejsze są krasnale z Halo :D

No, są :)

 

Poważnie, niektórzy sie śmieją z tych co na Kinekcie grają, większym zagrożeniem dla branży jest kupowanie co rok tego gó.wna i jeszcze bronienie go :lol:

Szczerze, to wolę co tydzień kupować nowego CoDa, niż takie gry na Kinecta jakie wychodzą teraz (Dance Central może jest wyjątkiem ale też mnie w ogole nie grzeje). I dla hardcorowych graczy to Kinect jest zagrozeniem, nie CoD.

 

Poza tym, nie przywykles jeszcze do tego, że w CoDzie nie liczy sie zespol tylko fakt, że tylko gracz jest pod ostrzalem? Serio?

Odnośnik do komentarza
No, są :)

 

Są też z 5 razy bardziej inteligentniejsze niż wojak z CoDa ale to szczegół.

 

Szczerze, to wolę co tydzień kupować nowego CoDa, niż takie gry na Kinecta jakie wychodzą teraz (Dance Central może jest wyjątkiem ale też mnie w ogole nie grzeje). I dla hardcorowych graczy to Kinect jest zagrozeniem, nie CoD.

 

Klaszcze uszami normalnie dla ciebie :D jestes hardkorem w takim razie.

 

Poza tym, nie przywykles jeszcze do tego, że w CoDzie nie liczy sie zespol tylko fakt, że tylko gracz jest pod ostrzalem? Serio?

 

Imbecyle z treyarch dopiero to wprowadzili

Odnośnik do komentarza
Szczerze, to wolę co tydzień kupować nowego CoDa, niż takie gry na Kinecta jakie wychodzą teraz (Dance Central może jest wyjątkiem ale też mnie w ogole nie grzeje). I dla hardcorowych graczy to Kinect jest zagrozeniem, nie CoD.

Klaszcze uszami normalnie dla ciebie :D jestes hardkorem w takim razie.

Świetnie. Sprowokowałem Cię do wykonania rzeczy niemożliwej... przynajmniej do podjęcia próby. Dla mnie to wyraz uznania.

 

A co do AI to sie nie sprzeczam, bo wiadomo, że wojaki w CoDach nie grzeszą inteligencją. Wiem też że w Halo stoja na wysokim poziomie.

 

A co do zagrozenia CoDem galezi FPSow to ta seria rzutuje przede wszystkim na dlugosc kampanii i nastawienie jej na sama akcje.

 

Kinect zagraza w gorszy sposob. Nastawienie na granie rodzinne, ktore nie wiem, ale uprawia ktos na tym forum? U mnie ogranicza sie do sesji z bracmi w FIFE.

Odnośnik do komentarza

Tylko te krasnale potrafią zajść od flanki, atakować w grupach, chować się za osłonami, szukać dogodniejszych pozycji i uciekać , gdy zejdzie im zbyt dużo energii....natomiast super uber twardzi Helgasci jak się przyczepią do jednego miejsca to choćbyś im zaczął w plecy strzelać to tam zostają ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko te krasnale potrafią zajść od flanki, atakować w grupach, chować się za osłonami, szukać dogodniejszych pozycji i uciekać , gdy zejdzie im zbyt dużo energii....natomiast super uber twardzi Helgasci jak się przyczepią do jednego miejsca to choćbyś im zaczął w plecy strzelać to tam zostają ;)

Na normalu - owszem. Na Elicie jedna z bardziej wkurzajacych, ale pozytywnych rzeczy jest fakt, ze jak zaczniesz do takiego strzelac to spieprza w inne miejsce w momencie kiedy ostrzeliwuja cie inni. Kryja sie nawzajem ;]

Odnośnik do komentarza

Tylko te krasnale potrafią zajść od flanki, atakować w grupach, chować się za osłonami, szukać dogodniejszych pozycji i uciekać , gdy zejdzie im zbyt dużo energii....natomiast super uber twardzi Helgasci jak się przyczepią do jednego miejsca to choćbyś im zaczął w plecy strzelać to tam zostają ;)

 

Nie przemówisz. Ważne że wyglądają śmiesznie.

Odnośnik do komentarza

Hehe, ale tak jest. Oni maga byc za(pipi)iscie inteligentni, ale zabawne jest kiedy o Halo Reach mowi sie ze jest mroczne jak cos takiego biega. Wygladaja komicznie i tyle. Zadna pozaziemska rasa w Mass Effecie nie wyglada tak idiotycznie ;] Nazwa tej serii to synonim za(pipi)istego kosmicznego uniwersum.

 

Jak patrze na te krasnale to chce sie powiedziec nie Halo a Heloooooł jak Mariolka.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ch.uj mnie obchodzi fabuła jak sam gameplay to jakaś kpina. Jeden wielki chaos podczas walki, milion typów którzy uwzięli się na ciebie i mają w (pipi)e twoich kumpli. W pierwszej misji w wietnamie jak trzeba te beczki odpalić to ku.rwa jakaś tragedia jest, że kucnęło sobie 6 jankesów nawet nie za jakąś osłoną tylko perfidnie na widoku, nikt do nich nie wali, a jak tylko ja wychylę się to dostaję wiadro kulek, WTF?! To samo Woods jak każe mi iść za mną, nikt do niego nie strzela, ale mnie zdejmują od razu :lol: to ma być dobra gra? To jest spjerdolony syf pozbawiony jakiegokolwiek AI.

 

Workuta ma głupie momenty? Jezu, ja to większego bullshitu niż ta misja nigdy nie widziałem. Normalnie ryczeć mi się ze śmiech chciało. Minigun + terminatory + kwadrylion ruskich + strzelanie z procy :lol: nie no ale zabawniejsze są krasnale z Halo :D

 

Poważnie, niektórzy sie śmieją z tych co na Kinekcie grają, większym zagrożeniem dla branży jest kupowanie co rok tego gó.wna i jeszcze bronienie go :lol:

Ty to jesteś twardziel Mazzeo. Ja zainstalowałem MW,MW2 i BO na pc (peb ver. ofc nie będę płacił za taką tandetę ) by zobaczyć czy coś się zmieniło w tym już tasiemcu od premiery jedynki. No i przy żadnej nie wytrzymałem dłużej niż 10min, co część to większa dawka debilizmu i archaizmów. Gameplay niemal niezmieniony względem pierwszych części. A wisienką na tym torcie jest MW2 i jego kicz, którego chyba tylko fanom kina sensacyjnego z lat 80 będzie się podobał. Jeeez, jak takie gó.wna mogą się tak sprzedawać. Burgery to naprawdę mają zje.bany gust :teehee:

 

A tak poza tym to dorwałem edycję pc Halo 2 więc może być ciekawie. Zobaczy się z czym tym razem będzie walczył pan Halo. W jedynkę grałem parę lat temu i cóż nawet fajna gierka. Żaden kosmos, ale po prostu dobry fps z genialną muzyką, porządnym AI tylko, że z dziecinnym designem.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mass Effect? Mówisz o tej serii, gdzie każdy kosmita wygląda tak samo tylko ryj ma innego koloru?

 

Spoko.

Tak, mowie o tej serii, gdzie Elcorowie wygladaja tak samo jak ludzie. Gdzie Gethy to toczka w toczke turianie. To caly czas ta sama seria, gdzie Żniwiaże wyglądają tak samo jak Asari, a Kroganie są identyczni jak Salarianie. Przecie Volusi to troszke zmienieni Vorche.

 

Jest duży procent ras o humanoidalnym kształcie, lecz rasy w Mass Effect są wyglądem bardzo zróżnicowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Polecam zapoznać się z obecnym designem przeciwników z Reach bo już co poniektórzy mocno przesadzają. Powoływanie się rasy z ME też jest nie na miejscu bo nikt mi nie powie, że Turianie, gadające ameby czy kupa mięcha z wąsami nie wyglądają śmiesznie.

 

Tak wyglądają przeciwnicy w Halo: Reach / Dałem po jednym przykładzie z każdej rasy. W Reach jest tyle wariacji wyglądu każdej z ras (zbroje), że gdybym chciał dać całość to musiałbym wrzucić ze 30 linków

 

HReach_-_Minor_Jiralhanae.png

 

HReach_-_SpecOps_Sangheili.png

 

HReach_-_Skirmisher.png

 

HReach_-_SpecOps_Unggoy.png

 

HReach_-_Mgalekgolo.png

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sry Don ale na mnie ten design nie robi wrażenia. Fakt, jest już lepszy niż w poprzednich częściach ale ciągle to nie moje klimaty. Cóż każdy ma inny gust. Grunt, że coś się starają robić w tym kierunku.

 

Nie o to chodzi czy się komuś podoba czy nie tylko o pierdolenie głupot :)

 

PS. Szkoda, że z Halopedii pousuwali sporo modeli z Reach. Parę innych wariacji tych samych ras.

 

Halo_Reach_-_Unggoy.png

 

HReach_-_Ultra_Sangheili.png

 

Halo_Reach_-_Skirmisher.png

 

HReach_-_Major_Jiralhanae.png

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Przedostatni z pierwszego rzutu i pierwszy z drugiego to te same krasnale, tylko opancerzone, c'nie?

 

Poza tym ale Turianie w ME maja zaje.bisty wyglad i ich twarze sa ich najmocniejsza strona. Poza tym co masz na mysli z pier.doleniem glupot? Ja np.

 

Mass Effect? Mówisz o tej serii, gdzie każdy kosmita wygląda tak samo tylko ryj ma innego koloru?
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

MaZZeo ma wiele racji bo lwia większość ras z ME różni się w głównej mierze wyglądem głowy.

 

PS. Turianów pomyliłem z Batarianami.

 

PS2. Tak to ta sama rasa, tak samo jak pierwsi dwaj poniżej:

 

HReach_-_Heavy_Unggoy.png

 

HReach_-_Unggoy.png

 

Murmillo.png

 

HReach_-_Officer_Sangheili.png

 

HReach_-_Ranger_Sangheili.png

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Przedostatni z pierwszego rzutu i pierwszy z drugiego to te same krasnale, tylko opancerzone, c'nie?

 

Poza tym ale Turianie w ME maja zaje.bisty wyglad i ich twarze sa ich najmocniejsza strona. Poza tym co masz na mysli z pier.doleniem glupot? Ja np.

 

Mass Effect? Mówisz o tej serii, gdzie każdy kosmita wygląda tak samo tylko ryj ma innego koloru?

 

Napewno jest to mniejsze pjerdolenie, niż wieczny lament o krasnale.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przedostatni z pierwszego rzutu i pierwszy z drugiego to te same krasnale, tylko opancerzone, c'nie?

 

Poza tym ale Turianie w ME maja zaje.bisty wyglad i ich twarze sa ich najmocniejsza strona. Poza tym co masz na mysli z pier.doleniem glupot? Ja np.

 

Mass Effect? Mówisz o tej serii, gdzie każdy kosmita wygląda tak samo tylko ryj ma innego koloru?

 

Napewno jest to mniejsze pjerdolenie, niż wieczny lament o krasnale.

 

Pomijając już fakt, że te "krasnale" mają ok. 160 cm wzrostu :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Niech mają i ze 2 metry, to nie zmienia faktu, że spora część ras z Halo wygląda po prostu debilnie.

Pod tym względem Mass Effect może i nie jest ideałem, ale znajdźcie mi grę z lepszym i bardziej zróżnicowanym designem obcych ras, i to jeszcze z takimi detalami jak pochodzenie, zwyczaje kulturowe i cechy psychiczne, jak to zostało pięknie opisane w uniwersum ME.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...