Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Albert Wesker: Od początku mówiłem, że Reach to klasa sama w sobie, ale mnie nikt nie słucha :P Sam fakt zrobienia gry, która jest absorbująca pomimo tego, że od samego początku wiesz, że twoja postać i wszyscy jej towarzysze zginą.

 

Killzone 3 na pewno będzie bardziej różnorodny niż Killzone 2. Samo to, że w grze są 3 typy miejscówek, które zupełnie różnią się od siebie wyglądem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam znow Reach (juz na zawsze <3) z map packami i wczoraj odpalilem tak na jeden meczyk niby a siedzielem 3 h, gra jest bezbledna, terretories, team slayer ze snajpami, tryb w ktorym kradnie sie rdzen, mnostwo zabawy. Gra mi sie wiele lepiej niz w BC2, dynamika i akcje urywaja jaja, tak to jest, ze sie pier.doli bzdury grajac w reach multi 1 h i spedzajac z kilkanascie w bc2 i porownuje. Sniezna mapka z Noble Map Pack, ja pier.dole :wub:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

U mnie już stukło 25k fragów w Reach, przy fpsie multi tyle siedziałem tylko przy Battlefieldzie 2 i 2142 oraz CSie.

 

Swoją drogą to Bungie to jacyś mistrzowie, nie wiem jak oni to zrobili że w grze 30fps lag w sterowaniu jest minimalny i mniejszy niż w CoD...

Odnośnik do komentarza

Ja mam niska range, ale jako tako gram czasem jestem pierwszy, przewaznie 3, czasem zdarzy sie byc ostatnim, ale gralem tyle co nic, co sie zmieni. Ogolnie jest dynamicznie, no i to co poczytywalem za wade, czyli mozliwosc wladowania konkretnej ilosci naboi zeby kgos zabic, to w sumie zaleta, bo nie ginie sie jak mucha, i trzeba cos potrafic zeby zaliczyc killa, samo przycelowanie i przycisniecie spustu to nie wszystko. BC2 jest swietne, ale nigdy 3h pod rzad przy nim nie siedzialem.

Odnośnik do komentarza

Killzone ma ten problem, że fabuła jest dziecinnie prowadzona. Jest bardzo dobre sterowanie, muzyka i grafika kopie w zad, kampania gameplayowo jest syta i nawet cały główny wątek by uszedł, nie takie gnioty się widziało(patrz: MW 2, Black Ops). Tylko jak się słucha tych wszystkich dialogów i kiepskich tekstów, jak się ogląda te cut-scenki... Zawstydzony się rozglądam, czy nikt nie patrzy w co gram. Poziom Power Rangers. Za taką górę kasy mogliby wynająć porządne studio do robienia cut-scenek i pisarzynę do zrobienia fabuły porządnie. I K2 i K3 są pod tym względem gorsze od... Liberation. Zamiast epicko jest zabawnie, Rico wygrywa w konkursie na najbardziej drętwą postać tej generacji.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Nie wiem tez kto mowi ze Reach jest brzydkie, ale ta gra wyglada fenomenalnie, mimo slabszych momentow, z masa przeciwnikow i goromnymi polaciami terenu, muzyka wiadomo prawdopodobnie najlepszy OST ever (cala seria). Halo 3 i Reach to dla mnie gry tej generacji. Szalenswo jak przed premiera 2 w 2004 odzylo pelna geba w mojej glowie :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja mam niska range, ale jako tako gram czasem jestem pierwszy, przewaznie 3, czasem zdarzy sie byc ostatnim, ale gralem tyle co nic, co sie zmieni. Ogolnie jest dynamicznie, no i to co poczytywalem za wade, czyli mozliwosc wladowania konkretnej ilosci naboi zeby kgos zabic, to w sumie zaleta, bo nie ginie sie jak mucha, i trzeba cos potrafic zeby zaliczyc killa, samo przycelowanie i przycisniecie spustu to nie wszystko. BC2 jest swietne, ale nigdy 3h pod rzad przy nim nie siedzialem.

 

Odpaliłem sobie na trzecim koncie miesiąc darmowego golda i 3h teraz przycinałem w Reach na multi :P Wciąga jak bagno :) Jak mi się skończy to chyba dla Reach będę golda kupował - jak mi się nie znudzi :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na co-opa Legendary niekoniecznie, bo trzy razy już przeszedłem, ale na Firefight się z donem dogadałem na jutro, więc bądź na Live wieczorem. A propo fpsów...

 

 

fs3cbyd.gif

cry97gi.gif

te77hy.gif

Niezły skrypt, robi wrażenie o_O

 

 

crysis2_helicopteranem.gif

 

 

 

Wszystkie gify są z konsol. Crytek to magicy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko wygląda niesamowicie,ale gify pewnie z Xboxa ?

 

No właśnie z X'a, w pierwszej chwili myślałem że to bullshit i to PC, ale potem dotarłem do filmików z którego są gify i pojawiają się na nich informacje z dashboarda X'a np. że ktoś jest online.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zakladam. Crysis 2 w finalnym buildzie wyglada na X360 i PS3 tak samo.

 

Bujam w oblokach? :P

 

Obie wersje z tego co się orientuję różnią się chociażby rozdzielczością. Cała reszta pewnie jest taka sama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...