Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego roku F1 będą w końcu puszczać w HD (znaczy bankowo stacje z rozwiniętych krajów), orientuje się ktoś, czy na Polsacie Sport/Sport Extra będą też dawać sygnał HD, czy lipny upscale? Nie mam niestety na satelicie BBC, więc chyba ostatecznie oleję oglądanie na żywo i ściągnę sobie potem torrentem od angoli ripa w HD.

 

Słyszałem też, że mają wyrzucić studio przed wyścigiem w BBC tłumacząc się cięciem kosztów, mam nadzieję, że tego nie zrobią, bo ten program jest świetny.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Na platformie Cyfrowego Polsatu leci Polsat HD, to ten sam Polsat, który można odbierać na byle antenie, ale nadają w HD (rzuciłem okiem na dwa filmy i nie był to upscale, ładny, wyraźny obraz w 720p).

 

Pytanie tylko czy wyłożyli trochę więcej kasy podpisując umowę.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Pieniądze czy nie, HD otrzymuje za darmo każdy zainteresowany nadawca F1. Polsat mając swój kanał HD łaski nie robi, puszczając na nim F1 w HD, której sygnał mają za friko od FOM.

 

A zaprzestanie wysyłania komentatorów na wyścigi to właśnie efekt oszczędności - skoro nie widać różnicy w komentarzu, to po co przepłacać (w mniemaniu włodarzy stacji oczywiście)?

 

BTW. Tak jak napisał Zarathustra, torrenty z BBC FTW.

Odnośnik do komentarza

Z tym, że każda szanująca się stacja wysyła dziennikarzy na wyścigi, bo to świadczy o profesjonaliźmie. Co oni mogą skomentować jak widzą w TV tyle co przeciętny Franek. Dla mnie jest to żenujące, w tym chorym kraju wszystko jest jak najmniejszym kosztem, byle zbić jak najwięcej kasy. A zielone na jakieś (pipi)owe walki adamek vs gołota to mieli żeby sypnąć. Solorz czy jak tam temu pajacowi niech się pieprznie w łeb.

Odnośnik do komentarza

Jest kurde na prawdę ciekawie. Aż rano przed szkołą odpaliłem stream'a żeby usłyszeć dźwięk tych silników mmm. Budzi na kwalifikacje nastawiony, a ja jestem podjarany. Możemy mieć największą czołówkę ever w tym roku. Różnice mogą być na prawdę małe, a szybka degradacja opon zapewni emocje jak nigdy. Pietrow mówił, że jeździli tylko z dużą ilością paliwa i raczej nie na maksa, więc auto może kryć w sobie ogromny potencjał. Jednak wróżenie z fusów to (pipi), czekamy do jutra. Ciesze się, że wreszcie wszystko ruszyło. Czekamy na Roberta. Aa. Mam nadzieję, że Witalij będzie szybszy od Nicka ;)

Odnośnik do komentarza

Hmm.. Myślę, że zespół nie będzie miał wątpliwości jeśli Rob będzie sprawny w 100%. Jak Kubica przejdzie test FIA na kierowcę F1, to tej wątpliwości nie będzie można mieć, więc Hei miejmy nadzieję jeździ tymczasowo. W 2008 obaj panowie mieli takie same auto, Robert walczył o mistrza, a Nick walczył w dogrzewaniem opon. W tym roku sprawa z oponami jest o tyle skomplikowana, że oprócz wysokiej degradacji, dochodzi trudność z optymalnym dogrzaniem i utrzymaniem tej temperatury. Do tego trzeba umieć jeździć szybko i nie ścierać gum. Nick umie jeździć w miarę szybko, ale jak do tego dojdzie oszczędzanie opon to może być za wolno.. Sądzę, że po mimo chyba niezłej fury, miejsca będzie zajmował takie jak Robert rok temu, a Kubica miał sporo gorszy bolid. (chyba) W każdym bądź razie z całym szacunkiem do Nicka, ale brakuje mu jednej ligi do Polaka. Coś czuję, że Vitaly pokaże swój potencjał.

 

No i po kwalifikacjach, było ciekawie.

Red Bull jest bardzo szybki, Ferrari rozczarowało, McLaren daje radę, Mercedes raczej średnio (Schumi poza Q3)

 

LRGP raczej szybkie. Pietrow na 6 miejscu. Heidfeld nie wszedł do Q2. Jakby Kubica miał Lotusa, to myślę, że pierwsza trójka w zasięgu biorąc pod uwagę jego umiejętności i obserwacje jego przewagi nad PET z zeszłego sezonu. Tak czy siak brawo Witalij i brawo Renault. Skoro Pietrow może być szósty to coś w tym jest. Wygląda na to, że Toro Rosso ma całkiem konkurencyjne auto. Tak czy siak układ sił nadal jest zagadką.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Przeraza mnie troche Red Bull...taka przewaga a nawet KERSu nie uzywali.

Ferrari nie spelnilo oczekiwac...Renia dokladnie tak jak sie spodziewalem.

Heidfeld troche pecha bo go przyblokowano, jednak ciekawi fakt ze Vitek przez caly weekend byl szybszy.

Pytanie czy Petrov tak bardzo sie poprawil czy Nick stracil forme? Mnie sie jednak wydaje ze to drugie. Prawie rok przerwy zrobil swoje. Z reszta podobnie jak w przypadku Massy ktory rowniez przed wypadkiem i przerwa z nim zwiazana nie jest juz tym samym kierowca. mam nadzieje ze w przypadku Roberta bedzie inaczej :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Petrov rzeczywiście pojechał całkiem nieźle (Nick tragicznie, ale nie przesądzam, bo on nawet z lipnej pozycji w kwalifikacjach może ugrać jakieś punkty w wyścigu). W każdym razie patrząc się jak wysoko był Rosjanin, można tylko pogdybać, co by było gdyby.

Schumacher zapowiada się znowu robić za pucybuta Rosberga, facet ma wielkie doświadczenie, ale niekorzystna różnica wieku robi swoje. Ferrari jakoś specjalnie nie zachwyciło, ale jestem pewny, że podbiją wkrótce poziom, trzymam kciuki za Kobayashiego.

 

Ściągam sobie Build up z BBC, ponoć był materiał o Robercie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Massa nigdy nie był wybitny. Teraz kiedy Ferrari nie jest mega mocne (mówię o sezonie 2010, w tym jeszcze nie wiadomo) Massa nie daje rady. Taki błąd jaki popełnił dziś Felipe to można robić na konsoli w F1 2010, a nie w prawdziwej jeździe ;) Co do Heidfelda to cóż. Mi się wydaje, że Pietrow faktycznie się poprawił, a po drugie Nick nie daje sobie rady z oponami. A jeśli chodzi o RBR to tak na prawdę nic nie wiadomo. Zobaczymy tempo wyścigowe i kolejne GP. Brak KERSU to kilkadziesiąt kilo lżej, także wiecie :)

Odnośnik do komentarza

Taki błąd jaki popełnił dziś Felipe to można robić na konsoli w F1 2010, a nie w prawdziwej jeździe ;)

 

:D :D :D

 

Mnie jeszcze zastanawia, czy aby Vettel nie ma jakiegoś bardziej dopracowanego bolidu niż Webber... przewaga Niemca wydaje mi się zbyt duża, Mark przecież nie odstaje od niego aż tak (o ile w ogóle) umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ktoś zna jakieś radio internetowe (polskie lub angielskie) w którym komentują F1? N-ka dodała na czas F1 do normalnej ramówki RTL, więc mogę zobaczyć F1 w normalnej jakości obrazu a nie z anteny pokojowej, ale szczerze komentarza po niemiecku to nie wytrzymam...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie źle doczytałem, sypię głowę popiołem. W każdym bądź razie mam nadzieję, że ktoś utrze nosa ekipie z Milton Keynes. Są szybcy, ale nie jest to stajnia z krwi i kości. Ciesze się, że McLaren jest mocny i liczę, że Hamilton wraz z Buttonem pokażą na co ich stać. Kibicuje też Kobayashiemu, którego bardzo lubię, a który na prawdę ma talent i całkiem niezłe auto. Mam nadzieję, że Witek jutro pokażę klasę. Może podium ? Raczej marzenia, ale nic nie jest niemożliwe. Ja mam budziki nastawione. Panowie, na którą ustawić budzik ? Mam mętlik w głowie związany z jutrzejszą zmianą czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Ustawiłem na 6:50. Zegarek na LRGP.com pokazuje 11 godzin, więc powinno być ok. Panowie, start będzie kapitalny. Vettel, za nim Hamilton, Webber i Button. Za nimi czyha Alonso i Pietrow. Będzie rzeźnia jutro. Ciekawe jaka będzie pogoda, ale gdzieś czytałem, że ma być jednak słonecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...