Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Doktor Carrozzino ze szpitala Santa Corona poinformował, że Kubica został poddany badaniom

w celu oszacowania ewentualnych uszkodzeń organów wewnętrznych i mózgu. Zapytany o możliwość

amputacji ręki, Carrozzino odpowiedział, że żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. "Decyzja o amputacji

nie może zostać podjęta pochopnie. Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam".

 

Świetnie... Jeśli rozważają amputacje to jest beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza

Piszą że już do szpitala leci najlepszy specjalista od tego typu operacji i Kubica będzie przechodził operacje tej prawej dłoni jeszcze dziś. Pewnie będą ją ratowali za wszelką cenę i oby im się udało. Lotus i rodzina pewnie już o to zadbają. My trzymajmy kciuki.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

(pipi) jestem załamany. Mój ulubiony sportowiec, bohater wręcz, taki wypadek. Ja pjerdole. Tylu debili zapierdala po pijaku drogami i nigdy wypadku nie widzieli. Mam nadzieję, że zadbają o jak najlepszych specjalistów. Mam nadzieje, ze Robert sie wykuruje, ale sezon jest chyba stracony. Lotus nie ma kierowców, ale nie to jest teraz najważniejsze. Czekamy na info

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to znaczy, że wcale nie jest różowo. Jak z dwóch godzin robi się 6 to coś jest nie tak. Jestem dobrej myśli. Już raz Włosi uratowali kariere Roberta. Mam nadzieję, że tym razem też się to uda i Kubica wróci na GP Monako. Jednak najważniejsze jest zdrowie i życie. Mam nadzieję, że nie ma komplikacji. (pipi) (pipi)any pech. W(pipi)ia mnie to, że ucziwm ludziom, mającym pasje, przytrafiają się takie rzeczy.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...