Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Bolid w F1 jest najważniejszą rzczą by zdobyć tytuł. Przekonałeś mnie kubica nie ma talentu, tylko jak wytłumaczysz że 2010 r. miał 5x więcej pkt. od partnera z zespołu. W monaco i spa pokazał co potrafi a w tych wyścigach liczy się bardziej talent niż w innych.

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z kolegą sami fachowcy i mówię tu o fachowcach prze duże F a nie tych pismakach czy o nas polakach którzy znają się najlepiej że Kubica jest jednym z najlepszych kierowców na świecie udowadniając to właśnie na najtrudniejszych technicznie torach.

 

Ostatnie info:

Operacja zakończy się około 20.00

lekarze walczą o przywrócenie sprawności ręki

Potwierdziły się liczne złamania i zmiażdżenie ramienia

Odnośnik do komentarza

Obsolete, nie znasz się. Ja też nie jestem ekspertem F1 ani tym bardziej fanem, ale od czasu do czasu włączę Polsat dla Kubicy i zobaczę wyścig. Tam jest śmietanka najlepszych kierowców na świecie. Ich umiejętności stoją na takim poziomie że nie wiem czy jest możliwość polepszenia ich. Obecnie w F1 chodzi o jak najlepszy wóz, ci monterzy, mechanicy robią wszystko żeby ulepszyć swoje bolidy, bo wiedzą że tylko tym da się coś osiągnąć. Że jeden bolid jest lepszy od drugiego to widać choćby na prostych gdzie Robert wącha opary z rury Hamiltona, Massy czy Vettela. Przynajmniej ja to tak odbieram, zwykły Polsatowy "fan" F1, ale z tego co wiem inni mają podobne zdanie. Jedno co akurat dla Kubicy jest dobre, to to że jest gwiazdą w swoim teamie, a nie jak w BMW tym drugim.

 

Miejmy nadzieję że Robert szybko wróci do zdrowia, a czy wróci do ścigania, to naprawdę obecnie sprawa drugorzędna ;)

Odnośnik do komentarza

Oj sorry, moze i sa to najlepsi kierowcy, ale roznice pomiedzy poniektorymi sa przeogromne. TOP8 moze jest bardzo blisko siebie jesli chodzi o umiejetnosci, ale pozniej to juz wiekszosc to samochod. Maluchem mistrz idioty w Porshe nie wyprzedzi na prostej.

Przyklad... Witalij... jest przecietnym kierowca jesli chodzi o F1 (samo F1 w sobie to juz zupelnie inna stawka i tak) i widac bylo, ze Kubica swoje robil, a on wiecej poza torem czasu spedzil.

Renault wreszcie ma bolid, ktorym by powalczyli... ale na chwile obecna nie ma kto nim powalczyc.

 

Szkoda Roberta i otwarcia sezonu, gdzie naprawde zapowiadalo sie ekscytujaco (nawet o tym dzis myslalem z rana, a potem news o wypadku mnie doszedl ;/). Formula 1 jest fajna, ale nabiera prawdziwego smaku jak sie ma tam rodaka i mu sie kibicuje - nie ma co sie oszukiwac.

Odnośnik do komentarza

To zrzucanie winy na bolid staje sie juz nudne. Zlej baletnicy...

 

 

 

ale ok, zyjcie teoriami wymyslanymi przez polska telewizje. Kubica bylby juz 7-krotnym mistrzem swiata w F1 gdyby nie ten zly bolid. A Skode zrzucili do rowu Ruskie.

Jaje...<facepalm>

W balecie liczą się umiejętności, a nie sprzęt mechaniczny.

Swoją drogą to ciekawe jak wytłumaczysz słabe wyniki choćby Lotusa z zeszłego sezonu skoro wszystkie bolidy są takie same.

Odnośnik do komentarza

Za eurosportem:

21:36 - Musimy poczekać przynajmniej tydzień, by zobaczyć czy ręka przetrwa - powiedział profesor Igor Rossello, który operował prawą rękę Roberta Kubicy. Polskiemu kierowcy wszczepiono implanty w celu rekonstrukcji kości oraz unaczyniono tkanki. Operowano także połamaną nogę. Rossello zaznaczył, że jest umiarkowanie zadowolony.

 

Operacja trwała ponad siedem godzin. Kubica zostanie w szpitalu na intensywnej terapii, gdzie przez tydzień lekarze będą badać jego rękę.

No to czekamy.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://f1.pl/Artykul.82+M57cde428168.0.html

 

 

– Robert jest przytomny. Rozmawiałem z nim. W porównaniu z sytuacją sprzed 24 godzin nastąpiła bardzo pozytywna, wręcz zdumiewająca poprawa stanu jego zdrowia – oznajmił Morelli. – Robert powiedział, że odczuwa skutki wypadku. Narzeka na ból ręki i nogi, ale sytuacja jest zdecydowanie lepsza niż wczoraj.

 

 

 

edit/// można być dobrej nadzieji: http://f1.pl/Artykul.82+M53b8bbfaafb.0.html

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...