Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

jestem pewien że materiały  z mgsv przyćmią wszystko, znowu.

 

Naprawdę, żadne crashe, ucharedy, halo i inne pif [afy nie moga rywalizować z dobrze zmontowanym i klimatycznym trailerem od Kojimy.

 

Ja czekam tylko na to i pewnie znowu bedzie muzyka z kosmosu, i znowu bedzie mnostwo analiz, i znowu bedzie wielkie wow.

 

No i znowu znajda sie kretyni mowiacy o przestarzałej fizyce.

 

Boze jak sie jaram, do tego stopnia ze mam w (pipi)e czy hayter wroci czy nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

a tam spoilery, później się okazuje że 80% gry biega sie Raidenem więc ciężko tu mówić o bezpośrednich spoilerach,  w analizach tego ostatniego 9min trailera nie widziałem żeby ktos rozgryzł kim jest osoba z której żąłodką wyjmuje sie wiadomo co, dopiero w demówce się okazało kto to.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

u91hienetiln.jpg

 

A gdzie pudełko z wersją na XO ?

 

 

 

Nie ma, bo w Nipponie nie było jeszcze premiery XO.

 

 

Ciekawe czy MGS znów będzie miał najlepszy trailer z pośród wszystkich gier z E3. No i liczę na datę premiery.

 

Premiera na wiosnę 2015. Inaczej być nie może.

 

pudło goty

 

No właśnie, nie bardzo. Miał Kojima z tego zrezygnować, ale widać, że w kilku kwestiach jest niereformowalny. No i szkoda, że nie wynajął jakiegoś gościa do pisania dialogów. Ale taki już urok serii.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Miło będzie pozwiedzać Shadow Moses i Big Shell jako Big Boss.

 

IMO na pewno zobaczymy też młodego Solida, skoro Rex jest już prawie skończony. Jak dla mnie GOTY.

 

Ciągle mnie zastanawia o co chodzi z tym rogiem.

nie ma tam ani Big Shell ani Rex'a. Idziesz na zbyt duże skróty myślowe próbując sobie połączyć fabułe w spójną całość.

 

Big Shell stworzono po 2007 roku, Rex'a na początku lat 2000. Sporo przed 1984. Młodego Solid'a może i zobaczymy, ale wydaje mi się że bardziej jako ciekawostkę, gdzieś na drugim, albo 3cim planie. Za to Eli, to IMO jest młody Liquid. 

Edytowane przez Ekansik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...