Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Kiefera to przypominam film "Telefon" gdzie grał tylko samym głosem i było to świetne

wina bardziej po stronie, Kojimy że nie dał mu się wykazać w scenkach (za to na kasetach już jest bardziej rozmowny)

 

Też bardzo wkvrwia mnie brak fultona na pojazdy i kontenery, mimo że zawinąłem jednego jeepa do bazy to nie mogę go wybrać przed misją a po MB normalnie sobie nim jeżdżę

ale jeszcze trochę, zaraz będę miał odpowiedni level żeby go ulepszyć

Odnośnik do komentarza

 

Czytalem artykul o historii serii w pixelu wiec chyba nie jestem do konca taki zielony?

 

nie wiem co oni tam w tym pixelu napisali ale chyba dosyć słaby to był artykuł skoro dziwi cie

 

 

"jakiś facet" w płomieniach - to nie jakiś facet tylko bardzo konkretny facet nawiązujący do innej części

a tym bardziej

"dziewczynka w worku" - to nawet nie jest dziweczynka, tylko też nawiązanie do innej części

 

w spoilerze wyjaśnienie dla ciebie co to za facet i dziewczynka (nie czytaj jeśli chcesz ograć poprzednie MGSy i sam zobaczyć)

 

 

facet to volgin - główny przeciwnik MGS3, boss i główny zły, którego snake zabił na końcu i spalił się on w wybuchu metal geara, w piątce wraca jako "trup" z wtopionymi ciało pociskami i pasami amunicji które miał na sobie w momencie wybuchu

 

dziewczynka to chłopak, młoda wersja psycho mantisa - bossa z MGS1, gościa który miał moce telekinezy i telepatii i wyprawiał cuda z graczem, w masce chodzi bo ma oszpeconą twarz

 

ognisty volgin jest prawodpodobnie jakąś wizją i halucynacją stworzoną właśnie przez dzieciaka w masce, podobnie wszystkie inne magiczne efekty jak ognisty koń albo ognisty wieloryb

 

 

 

więc mimo że scena nadal jest dosyć kosmiczna dla osoby nieobeznanej w temacie (mgs jest pełny nadprzyrodzonych mocy) to jednak same postacie są bardzo konkretne i nie są to jakieś randomowe cudaki

 

 

 

jeszcze pare dni temu dostales okresu bo ktos nie pisal co jest w spoilerach. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytalem artykul o historii serii w pixelu wiec chyba nie jestem do konca taki zielony?

 

nie wiem co oni tam w tym pixelu napisali ale chyba dosyć słaby to był artykuł skoro dziwi cie

 

 

"jakiś facet" w płomieniach - to nie jakiś facet tylko bardzo konkretny facet nawiązujący do innej części

a tym bardziej

"dziewczynka w worku" - to nawet nie jest dziweczynka, tylko też nawiązanie do innej części

 

w spoilerze wyjaśnienie dla ciebie co to za facet i dziewczynka (nie czytaj jeśli chcesz ograć poprzednie MGSy i sam zobaczyć)

 

 

facet to volgin - główny przeciwnik MGS3, boss i główny zły, którego snake zabił na końcu i spalił się on w wybuchu metal geara, w piątce wraca jako "trup" z wtopionymi ciało pociskami i pasami amunicji które miał na sobie w momencie wybuchu

 

dziewczynka to chłopak, młoda wersja psycho mantisa - bossa z MGS1, gościa który miał moce telekinezy i telepatii i wyprawiał cuda z graczem, w masce chodzi bo ma oszpeconą twarz

 

ognisty volgin jest prawodpodobnie jakąś wizją i halucynacją stworzoną właśnie przez dzieciaka w masce, podobnie wszystkie inne magiczne efekty jak ognisty koń albo ognisty wieloryb

 

 

 

więc mimo że scena nadal jest dosyć kosmiczna dla osoby nieobeznanej w temacie (mgs jest pełny nadprzyrodzonych mocy) to jednak same postacie są bardzo konkretne i nie są to jakieś randomowe cudaki

 

 

 

jeszcze pare dni temu dostales okresu bo ktos nie pisal co jest w spoilerach. 

 

w spoilerze jest koniec zdania zaczętego przed spoilerem. w dodatku jest to bardzo ogólny spoiler.

głębiej jest opisany drugi spoiler który dokładniej wyjaśnia sprawe

Odnośnik do komentarza

odnosiłem sie do wczesniejszej rozmowy z havenem, jak czytasz wybiórczo i nie wiesz o co chodzi to nie moj problem

 

spoiler dotyczy zdziwienia havena na temat dwóch postaci w czasie prologu

 

 

ziomeczku - zaczniesz mi placic 20/h to chetnie bede siedzial 8 godzin dziennie czytajac wszystkie tematy od deski do deski. ale zanim to sie stanie, to bede czytal co chce, i jesli trafiam na twoj spoiler, to chce wiedziec o czym jest. miej okruchy szacunku do samego siebie i badz slowny, skoro sam zaczales. tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba mam bład? nie moge znalezc helikoptera, nigdzie w pierwszej misji ! zadanie wykonanie i dostaje tylko info "go for the RV" ale gdzie to jest? na mapie nic nie ma ?

 

Milera zabrał

 

Chcialem jeszcze pobiegac i po farmic, a teraz mam zonka.

Może "go to LZ" landing zone. Ale chyba musisz wezwać z Idroida helikotper.

 

To nie jest GZ. W pierwszej misji nie da sie wezwać chopera. Ja nie wsiadłem od razu i teraz nie widzę innej opcji ukończenia misji :(

Mam za duzo stuffu, by teraz rezygnować. Musze znaleźć punkt RV, gdzie czeka na mnie choper.

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze MGS z otwartym swiatem nie wypali, ze lepszy korytarzyk z cinema experience a jednak nie. W to sie masakrycznie dobrze gra, zbieranie surowcow, rozbudowa bazy, gra starczy na bardzo bardzo dlugi czas a bedzie jeszcze online ktory moze byc tak samo epicki jak ten z Tlou czy GOW.

Zrobilem dopiero 6 glownych misji a mam juz nabite 20+h. Do pelni szczescia brakuje mi jeszcze jedna kaseta ktora chetnie bym sobie ustawil na przyloty helikoptera (a ktorej pewnie nie bedzie).

 

 

 
Odnośnik do komentarza

Co myślicie o spotkaniach ze Skulls unit?

 

Jak dla mnie to są dosyć irytujące. Zapierdziela to to za szybko i chyba tylko bazooki są cokolwiek im w stanie zrobić. 

Swoją drogą przypomniał mi się pewien filmik. Tylko tytuł zmienić na "My MGS V The Skulls unit tactic"

 

(na poziomie misji 28)

 

doszedłem własnie do doliny z 4 Skullsami-snajperkami. Ni się przekraść ni to to zatłuc. A porady znalezione w necie w stylu weź konia i przejedź koło nich przestają działać w momencie postrzału.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...