Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII-2


django

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobić by proto-behemoth się pojawił na tej platformie?

Pierwszy raz jak szedłem to się pojawiał, ale byłem za słaby by go pokonać.

Dopokowałem postacie, a teraz go niema. Wogóle się niepojawia.

Musisz po pokonaniu ostatniego bossa zamknąć bramę w Academii 500 (czy ile tam jest w tej ostatniej lokacji) i przejść jeszcze raz ten kawałek, bo on się jednorazowo pokazuje.

 

Ok dzięki jutro się tym zajme:)

Fabuła skończona czas na kolejne trofiki.

Odnośnik do komentarza

Ktoś z Was ukończył już dodatek ze Sahzem?

U Chocobocoliny wykonałem wszystkie zadania (odnalazłem dla niej 6 kurczaków i pozwoliłem jej je zatrzymać)

W karty też dużo juz coinów wygrałem i podchodzę do tego "ważniaka" i pytam o syna to on truje,że nadal mam grać to się dowiem gdzie on jest.

Ile trzeba osiągnąć wygranych gier karcianych?Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza

Ktoś z Was ukończył już dodatek ze Sahzem?

U Chocobocoliny wykonałem wszystkie zadania (odnalazłem dla niej 6 kurczaków i pozwoliłem jej je zatrzymać)

W karty też dużo juz coinów wygrałem i podchodzę do tego "ważniaka" i pytam o syna to on truje,że nadal mam grać to się dowiem gdzie on jest.

Ile trzeba osiągnąć wygranych gier karcianych?Ktoś wie?

 

Musisz zdobyć razem 30 Fortune Medals. Po prostu graj dalej najlepiej w pokera jak już odnalazłeś wszystkie małe chocoby.

Odnośnik do komentarza

W pokera wygrałem jeszcze troszkę grubszą kasę (coiny) i cwaniak "oddał" mi syna heehe.

Dzieki @Bellevar.

Powiedz mi czy u mnie coś nie tak ale czegoś nadal nie wiem...

Pokonałem na Coliseum Omegę,Lightning i tego gościa no i teraz powinienem mieć Sahza ale wchodząc w Paradigim Pack chcąc usunąc jednego z potworków i nigdzie nie widze Lightning i reszty ktorą wymieniłem powyżej....

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi czy u mnie coś nie tak ale czegoś nadal nie wiem...

Pokonałem na Coliseum Omegę,Lightning i tego gościa no i teraz powinienem mieć Sahza ale wchodząc w Paradigim Pack chcąc usunąc jednego z potworków i nigdzie nie widze Lightning i reszty ktorą wymieniłem powyżej....

 

Pokonałeś ich ok, ale miałeś w battle results po walce, że ich zdobyłeś, tak jakbyś zdobył innego zwykłego pokemona? Bo nie wystarczy ich pokonać, żeby ich automatycznie przyłączyć. Ja, żeby ich dostać, to Omegę musiałem 3 razy pokonać a Light i Amodara około 10.

Odnośnik do komentarza

Lightning za pierwszym razem.

Amodar za siódmym >.>

 

Dzisiaj wpadło mi trofeum za maks dmg... problem w tym, że nie odpaliłem go z Javelina :o samo wpadło jak biłem Żółwia Noel gdy był zestaggerowany.... dziiiiiiwneeeeeeee. Chyba, że gra sumuje oba ciosy z jego mieczy, znaczy 2 ciosy z dwóch mieczy jako jeden atak... to by się w sumie zgadzało bo miałem chyba 1200 str, żółw miał deprotect a Noel wszystkie buffy, co nie zmienia faktu, że troszkę się ździwiłem, że można to trofeum wbić od tak....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o trophy z damage 99,999 równiez samo mi wpadło na Long Gui'u kiedy mu zestaggerowałem jedną nogę i juz miałem mu capnąć Javelina.

Jeśli chodzo i zwerbowanie Lightning,Amodara i Omegi to po walce musi pokazać sie kryształ tak jak ze zwykłymi przeciwnikami tak?

Jak dołączyć Sahza?Ukończyłem dodatek i nic.

Strategist samo mi wpadło pamiętam na Raspatilu albo Long Gui'u.

 

Pomoc odnośnie Strategist:

Znalezione w necie

Serah Noel Monster

Synergist Sentinel Yakshini

Saborteur Sentinel Yakshini

Commando Sentinel Yakshini

Ravager Sentinel Yakshini

Medic Sentinel Yakshini

Sentinel Sentinel Yakshini

 

Then just found random enemies in the Archlytte Steppe and just constantly started switching paradigms. I was getting about 50-100 switches a battle depending on what I was fighting. You do not have to attack anything to be considered a switch. So just keep switching however fast you can. I occasionally had to heal Noel but no big deal. Hope it help

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A czy ktos mółby napisać jakie stworki są najlepsze by w nie inwestować(dla każdej profesji)

Szukałem i niemogę znależć bo mam problem z tymi quizami a AKA 700.

Niewszystkie pytania są jasne i czy jest gdzieś wypisane te wszystkie pytania razem z odpowiedziami?

Najlepsze wg Monster FAQ z GameFAQs:

COM: Chichu

RAV: Cloudburst/Lightning

SEN: Pulse Gladiator/Tezcat

SAB: Black Chocobo

SYN: Yakshini

MED: Green Chocobo

 

Odpowiedzi do quizów są w Brain Blitz Answer Guide i Captain Cryptic Guide - także na GameFAQs.

 

Ja zrobiłem zrobiłem sobie Chichu całego z materiałów Power wg przepisu z Monster FAQ i nawala przeciwników jak potłuczony. W większości przypadków Noel i Serah mogą nic nie robić a Chichu sam załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza

A czy ktos mółby napisać jakie stworki są najlepsze by w nie inwestować(dla każdej profesji)

Szukałem i niemogę znależć bo mam problem z tymi quizami a AKA 700.

Niewszystkie pytania są jasne i czy jest gdzieś wypisane te wszystkie pytania razem z odpowiedziami?

Najlepsze wg Monster FAQ z GameFAQs:

COM: Chichu

RAV: Cloudburst/Lightning

SEN: Pulse Gladiator/Tezcat

SAB: Black Chocobo

SYN: Yakshini

MED: Green Chocobo

 

Według mnie to lista powinna wyglądać mniej więcej tak:

COM: Chichu

RAV: Blue Chocobo/CloudBurst

SEN: Pulse Gladiator/Bunkerbeast

SAB: Black Chocobo/Necrosis

SYN: Yakshini

MED: White Chocobo/Flanitor

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Panowie mam 149/160 fragmentów.

Wszystkie bramy po otwierane i zostały mi niedokończone bestiary w aka 4XX i serepidity 1 ten fragment z 1 rękim bandytą.

Co mam dalej robić? Zrobić te 2 pozostałem i coś dalej się otworzy?

 

Masz jeszcze do zaliczenia paradox edningi, tam będą brakujące fragmenty: http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=Final-Fantasy-XIII-2-Trophy-Guide

Odnośnik do komentarza

Dobra, wpadła platyna po około 82h grania.

 

Mogę stwierdzić, że gra dla mnie była za łatwa... strasznie łatwa... eh żadna walka nie sprawiła mi większych kłopotów i w tym aspekcie jestem strasznie zawiedziony :(

Nawet ten DLC z Omega weapon to joke, załatwiłem go w jakąś minutę lub półtorej :/

 

Ogólnie grało się fajnie, ale jednak wg mnie jest o wiele mniej trudnych walk niż było w FF13-2, nie wiem czy to dzięki "casualom" wszystko idzie ku prostocie, ale to jest straszne, żeby RPG był łatwy :(

 

PS: najgorsza rzecz jaką musiałem robić to grać na tym śmiesznym jednorękim bandycie dla fragmenta... to jest akurat chore, aby człowiek musiał pada okręcać taśmą/gumą/itd i odchodzić od konsoli na 2h+ bo inaczej można wpaść w szał ;p Oprócz tego wszystko inne robiło mi się z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...