Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII-2


django

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam napisać, że wybierając 1wszą opcje i tak po chwili stanie się ta druga:P ale stał się error bo nie wiem jak się wsadza posty w spoiler łaaaa :whistling: xD A co do masterowania... pootwierałam już wszystkie możliwe bramy, do którym potrzebne były Wild Artefacts i nie wiem co dalej. Zastanawiam się nad tą bramą w Archetype Steppe. Ona jest jakoś bardziej zaawansowana;] Czy po wykonaniu wszystkich questów w tej lokacji będzie można przez nią normalnie przechodzić?

Odnośnik do komentarza

Jakies podpowiedzi odnosnie walki z Raspatil-em? Jakie akcesoria? Krew mnie z nim zaleje .Na poczatku idzie dobrze, potem sie jakos korkuje i nie moge go dziabnac.

Ja z nim walczyłem dosyć późno gdy miałem już prawie wszystkie klasy na 99lvl

Podczas walki korzystałem z takich stworków:

Gold Chocobo (COM)

Purple Chocobo (SYN)

Flowering Cactuar (MED)

Najpierw szybko sobie dawałem profity 3xSYN

Następnie osłabiałem przeciwnika 2xSAB + COM

Potem już atak Serah (RAV) Noel (COM) Gold Chocobo (COM) a gdy spadało HP to przełączałem na różne medyczne kombinacje.

Do tej walki najlepiej podchodzić już po skończeniu wątku głównego.

Pamiętaj, żeby walczyć z nim na poziomie Normal bo inaczej nie dostaniesz Achievmenta/Trofeum!

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o AF??? ARCHYLTE STEPPE i brame w Grave Ridge, to musisz znalezc trzy zielone posagi kaktusa.Po dotknieciu rozpoczyna sie walka , jak zabijesz 3 kaktusy to ta ala mgla na bramie zniknie i bedzie mozna z niej skorzystac.

 

Z tego co pamiętam miałam 2 walki więc jeszcze jedna.. Dzięki wielkie, sprawdzę od razu po feriach:))

Odnośnik do komentarza

Jak dałem 20lv mojej postaci to wyskoczyła tabelka z jakimiś bonusami.

Bonus dla comando i ravege co one dają, jest jeszcze pasek ATB i 20% do przedmiotów tak? i są dodatkowe role jak saboutur i coś jeszcze.

I jeszcze jedno jak przeciwnik mnie uderzy to dostaję jakieś dziwne obrażenia.

Jak zwiększyć ten CP żeby więcej przedmiotów nosić?

Edytowane przez tom0803
Odnośnik do komentarza

Dziwne obrażenia? Chodzi Ci chyba o Wound.

Musisz to wyleczyć itemem bo magią tego nie wyleczysz.

Aby zwiększyć CP co by móc nosić więcej ekwipunku to chyba trzeba levelować w Crystalisum i co jakiś czas pojawia się właśnie bonus i jak pisałeśjest do wyboru nowa rola,ATB Guage,bonusy do danych ról i z reguły na dole pojawia się właśnie incriese CP.

Odnośnik do komentarza

Kto mi powie po co są w sklepach jakieś szajskie bronie które są dużo słabsze od tych co "normalnie" kosztują.

Chodzi mi o te które są tańsze a wymagana jest dana ilość specjalnych itemów w posiadaniu aby móc ją kupić.

Jak narazie nie zauważyłem aby miały one jakieś super dodatkowe atrybuty.Może są tylko dla uzrozmaicenia :-)

 

EDIT:

Nie wiem jak dalej ruszyć z fabułą.

Byłem w Academia następnie idę do Tower 200 ale śledząc Caiusa dochodzę do jakiegoś panelu dotykowego i Noah cośgada o tym,że musimy w to samo miejsce przyjść ale w czasach 300 a problem w tym,że nie wiem za cholerę jak wejść do Tower w latach 300...

Edytowane przez Riski3Run
Odnośnik do komentarza

Bramę do Augusta Tower 300 AF masz w Yaschaf Massif 01X AF (południowy zachód od miejscówki Unicorn Horn) Najlepiej sprawdzić w Historia Crux w jakich miejscówkach nie masz jeszcze bram aktywowanych.

Bronie mają różne przydatne pierdołki jak buffy, szybsze ładowanie atb itp, pomocne jest to przy różnych dodatkowych bossach, których zwykłymi szlagami ciężko zatłuc, a różnica w damage'u wcale nie jest tak wielka, no chyba że ma się już te najlepsze wtedy widać.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...