Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dla fanów point'n'clicków obszerny bundelek od Groupees za śmieszne $1,50:

 

- Nikopol: Secrets of the Immortals
- Syberia
- Syberia II
- Post Mortem
- Nostradamus: The Last Prophecy
- Rhiannon: Curse of the Four Branches
- Salammbô: Battle for Carthage
- The Cameron Files: The Secret at Loch Ness
- The Egyptian Prophecy: The Fate of Ramses
- Necronomicon: The Dawning of Darkness
- Amerzone: The Explorer’s Legacy
- Curse: The Eye of Isis
- Voyage: Journey to the Moon
- Schein

 

https://groupees.com/springfling

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Same powtórki, ale jak ktoś przespał te tytuły albo dopiero co kupił kompa, to fajny bundel za ledwie €2.25 na http://www.bundlestars.com/all-bundles/all-stars-bundle

(tylko przez 24h, potem będzie drożej)

 

- Magicka
- S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
- Mount & Blade: With Fire And Sword
- System Shock 2
- Deponia
- To The Moon
- Prime World: Defenders
- Tropico 4 Steam Special Edition

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja parę dni temu kupiłem mass effect 1 i 2 do kolekcji na promocji ale i tak warto bo cena jest kozacka . Ja to pluję sobie do dziś w brodę że przegapiłem bundla star wars:((

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dopiero zauwazylem (po zakupie) ze to promo to glownie Origin keys :/ No nic dodam sobie Dead Space 2 i Bejeweled 3 do konta, Mass effect i dragon age komus oddam a reszte albo na smietnik albo moze moze moze kiedys zainstaluje tego zlodziejskiego Origin'a ale watpie, obiecalem sobie ze nigdy tego spyware'a nie bede instalowal.

Odnośnik do komentarza

Dopiero zauwazylem (po zakupie) ze to promo to glownie Origin keys :/ No nic dodam sobie Dead Space 2 i Bejeweled 3 do konta, Mass effect i dragon age komus oddam a reszte albo na smietnik albo moze moze moze kiedys zainstaluje tego zlodziejskiego Origin'a ale watpie, obiecalem sobie ze nigdy tego spyware'a nie bede instalowal.

Jak chcesz się pozbyć dragon age na steam, to chętnie przygarnę.

Odnośnik do komentarza

 

Dopiero zauwazylem (po zakupie) ze to promo to glownie Origin keys :/ No nic dodam sobie Dead Space 2 i Bejeweled 3 do konta, Mass effect i dragon age komus oddam a reszte albo na smietnik albo moze moze moze kiedys zainstaluje tego zlodziejskiego Origin'a ale watpie, obiecalem sobie ze nigdy tego spyware'a nie bede instalowal.

Jak chcesz się pozbyć dragon age na steam, to chętnie przygarnę.

 

 

Spoko, upewnie sie czy go mam i jak tak to poleci do Ciebie na PW.

 

Velius, ale co tak Ci nie pasuje ten Origin? Gdzie wyczytałeś, że to szpiegujący program? Chcąć grać na PC, musisz mieć poinstalowane Originy, Uplaye no i wiadomo - Steam.

 

Origin swego czasu zbieral dane z calego systemu i kompa (sciezki, foldery, zawartosc, dodatkowo monitorowal na biezaco co instalujesz i gdzie) i wysylal na serwery EA . Co robili z tym info to ja nie wiem ale sie mocno uprzedzilem do tej platformy. Naturalnie juz tego nie robi, ale mam w (pipi)e EA i ich gry. Battlefield to i tak gram tylko Bad Company 2 na steamie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...