Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Na Muve są PoP2008 i Zapomniane Piaski w promo (wersje digital) pierwsza chyba 8zł, druga 13,50 .... ale z tego co widzę to raczej można zapomnieć o kluczach steam ;p

 

Chociaż nie powiem... chyba sam się skuszę na 2008... Zrobiłem 100% dawno temu na PS3, ale gra mi się podobała, to bym może sobie zagrał jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza

1/15 – Alice Madness Returns [amazon.com]: $7.49 - $2.49 with $5 Holiday Promo Code

1/16 – Dragon Age Origins Ultimate Edition + Dragon Age 2 Bundle [amazon.com]: $11.99 - $6.99 with $5 Holiday Promo Code

1/17 – Medal of Honor [amazon.com] - $6.99 - $1.99 with $5 holiday promo code

1/18 – Battlefield Bad Company 2 [amazon.com] - $6.99 - $1.99 with $5 holiday promo code

1/19 – Crysis Maximum [amazon.com] - $7.49 - $2.49 with $5 holiday promo code

1/20 – Bulletstorm [amazon.com] - $6.99 - $1.99 with $5 holiday promo code

1/21 – Crysis 2 [amazon.com] - $9.99 - $4.99 with $5 holiday promo code

 

http://slickdeals.net/f/3815174-Upcoming-Amazon-PC-Game-Download-Deals-01-15-01-21?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65704

Sukces platformy Origin - 9 milionów użytkowników i 100 milionów dolarów dochodu

 

Podoba mi się ten fragment:

Warto jednak zaznaczyć, że Origin od dnia swojej premiery (3 czerwca 2011) zdołał zgromadzić rzeszę 9,3 miliona użytkowników. Jest to niemal 25% z tego, czym może poszczycić się Steam. Nie zapominajmy przy tym, że usługa Valve dostępna jest o wiele dłużej (od września 2003).

No, to upadek Steama jest bliski. Pijarowcy EA w akcji ;)

Odnośnik do komentarza

Więc właśnie, tego już w statystyce nie uwzględnili. Ale 25% liczby kont na Steam w niecały rok, marketingowo brzmi niesamowicie.

Jakby policzyć ile kont zostało faktycznie założonych ze względu na ofertę, to pewnie te liczby wyglądają "nieco" gorzej.

Odnośnik do komentarza

Połowa z tych userow to pewnie konta przerobione z dawnego EA Account, które nawet samo się tworzyło jak np. odpalileś grę na konsoli :) ... wow....

 

btw, można w origin ustawić, aby gry nie instalowały się na partycję systemową? swego czasu przy battlefield 3 beta zainstalowanie origin na innej partycji nie pomogło, w opcjach nic nie widziałem do konfiguracji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...