Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, nie? Nie przyznałem Ci racji?

 

Chyba, że dla Ciebie obejrzenie gameplaya na YT (bez komentarza) to to samo co czytanie czyjejś opinii o czymś na 2 stronach A4.

Chodzi mi o to, że tez nie kupujesz w ciemno. Oglądasz sobie itd, jest to szybszy sposób, ale wg mnie porównywalne z czytaniem. Zresztą nie ma to większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

No nie, nie czytałem. Nie interesowałem się MC nigdy AŻ TAK.

 

Ale ciężko mi nawet sobie wyobrazić jak w grze której 99% opiera się na tworzeniu rzeczy w różny sposób nagle miały by pojawić się jakieś interaktywne przygody etc. Po prostu jeden koncept nie pasuje mi do drugiego.

 

Nigdzie nie wspomnialem o jakis przygodach czy elementach RPG... Po prostu mial byc survival. Gra w ktorej budowanie jest konieczne by przezyc kolejny dzien itd itp. Nawet bym sie nie denerwowal gdyby MC poszedl kompletnie w kierunku budowania (a'la industrialcraft i mnostwo innych modow), ale tak to dostalismy gre ktora nie jest ani tym, ani tym.

Odnośnik do komentarza

raz widziałem jakiegoś moda do MC gdzie tych dwóch gości o dziwnych głosach chodziło po czymś na kształt fabryki. lasery, blastery, reaktory jądrowe, maszyny produkujące jakieś minerały, samochodzik, karabiny, rafineria, produkcja robotów - wszystko co powinien posiadać oryginalny MC, który bez modów pozwala aż na zasianie trzciny i upieczenie chleba. Gdyby ta gra szła w stronę stworzenia zabawy dla ludzi, którzy lubią grzebać w półproduktach ale nie bawi ich układanie klocków aby stworzyć setny pałac czy inną "monumentalną" budowlę jakich wiele wśród graczy z nadmierną ilością wolnego czasu, to pewnie bym do tego wracał a tak to olałem temat równolegle z tym jak pojawił się nether

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...