Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie skusilem na caly (tak, przegapilem ta niedawna promocje) pakiecik Falloutow - wreszcie zagram w tego absolutnego klasyka :D. Lepiej pozno niz wcale.

 

Teraz czekam jeszcze na promocje Arcanum, Baldurow i Planescape Torment.

 

Niby robia teraz ten remake BG, ale na moim netbooku to nie pojdzie wiec jak bedzie promocja to chetnie nabede oryginalna wersje.

 

@Suavek

Ten twoj problem musi byc chyba nietypowy bo na stronie supportu [MDK] na gog wsrod glownych problemow nigdzie nie ma czegos takiego wyszczegolnionego.

 

EDIT:

Swoja droga za(pipi)iscie ten gog jest zrobiony - puleczka z grami, rozne bonusy do gier [oryginalna instrukcja, soundtracki, artworki itd], zakladka z supportem i najczestszymi problemami (mialem problem z Falloutem ktory mi mulil, a okazalo sie ze wystarczy usunac 1 plik i juz jest git).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
@Suavek

Ten twoj problem musi byc chyba nietypowy bo na stronie supportu [MDK] na gog wsrod glownych problemow nigdzie nie ma czegos takiego wyszczegolnionego.

Posty są na ten temat, zarówno na forum GOG, jak i na forum Steam. Problem w tym, że nie ma na to bezpośredniego rozwiązania a sama gra w tym wydaniu chyba tak właśnie... powinna(?) działać.

 

Ot screen z forum GOG wrzucony przez innego usera - http://static.gog.com/upload/forum/2010/01/5ef943cbd5632e6ba9f2ea28f2fcc50b356f233f.jpg

 

Są na to jakieś obejścia, jak na przykład ustawianie wyjątków w konfiguracji nvidii, ale akurat na posiadanym laptopie z inną kartą nic podobnego ustawić nie mogłem, przez co efekt jest jak powyżej. Na stacjonarce zaś nie mam jakoś ochoty w to grać - właśnie szukałem czegoś prostego na wyjazdy, a tu dupa, ekran jak na PSP.

 

Trzeba będzie się pewnie pobawić jakimiś zewnętrznymi programikami/emulatorami, co by sobie wzroku nie psuć.

Odnośnik do komentarza

Skoro mowilismy juz w tym temacie o kickstarterze...

 

Wasteland 2 za chwile sie skonczy. Udalo im sie zebrac 3 miliony dolarow i zaangazowac do pomocy Obsidian. Teraz bedzie mozna tylko czekac i miec nadzieje, ze nie wyjdzie kupa.

 

Inny interesujacy projekt, ktory sie pojawil to nowa gra w swiecie Shadowruna, robiona miedzy innymi przez tworce papierowej wersji systemu. Gra ma byc mniej wiecej w stylu Xcoma i zawierac porzadny edytor misji. Potencjal niezly, zebrali juz milion z kawalkiem.

 

http://www.kickstart...adowrun-returns

 

Inny potencjalnie interesujacy projekt to Banner Saga, polaczenie rpg z turowa strategia. To co dla mnie wyroznia ta produkcje to bardzo klimatyczny styl graficzny. Po obejrzeniu filmikow sam gameplay jak dla mnie nie porywa, ale moze kogos innego bardziej zainteresuje

 

http://www.kickstart...the-banner-saga

 

edit:

 

Grim Dawn wyglada obiecujaco. Action-RPG od tworcow Titan Quest z otwartym, nieliniowym swiatem z losowymi elementami. Gra wyglada na juz dosc zaawansowana, bo tworcy pracuja nad nia od paru lat za wlasna kase.

 

http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

aby dostać steam keye musisz zapłacić minimum $5, aby dostać w gratisie gierkę i filmik musisz zapłacić prawie $9. Pierwsza opcja jest ok ale tak naprawdę dostajemy tylko jedną nową grę, bo Machinarium już było a Samorost to chyba była darmowa gierka pod flasha.

 

Samorost 2 kosztuje na stronie Amanity $5 łącznie z soundtrackiem. Także warto, jeżeli oczywiście ktoś nie miał okazji "zapłacić ile chce" w maju zeszłego roku.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.indieroyale.com/

 

 

Dungeon Defenders for: steam (pc and mac), windows, desura

Containment: The Zombie Puzzler for: steam (pc), windows, desura

Data Jammers: FastForward for: steam (pc), windows, desura

Brainpipe - A Plunge to Unhumanity for: steam (pc and mac), windows, mac, desura

Weird Worlds: Return to Infinite Space for: windows, desura

 

dla samego dungeon defendera warto wydac (obecnie) 3 euro

Odnośnik do komentarza

Sword of the Stars II za 7,5$ na GreenManGaming - rejestrowalne na steam.

 

Ktoś wie w jakim stanie jest obecnie gra? Oceny zebrała nie najlepsze ze względu na przedwczesny launch, ze stertą bugów (na steam dali na początku... betę...), ale podobno pod tym wszystkim kryje się całkiem ciekawa strategia.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i jestem trochę zdziwiony. Nie grą, a GMG.

 

Po pierwsze, otrzymałem dwa klucze - jeden normalnie przypisałem do Steam, jako gra, a drugi nie mam pojęcia od czego jest. Przy próbie wpisania go na Steam wyrzuca błąd, że gra jest już zakupiona. Czyli co, dostałem dwa retail keye na tę samą grę...? Bo gdyby to nie był poprawny klucz steamowy, to by zupełnie co innego wyrzucało chyba...

 

Mało tego, nie pobrało mi nic z posiadanego kredytu, a jedynie 1$ za grę, którą dałem do Trade-In. Nadal widnieje mi 7$ na koncie do wykorzystania.

 

Spotkał się ktoś z czymś takim? Choć nie robiłem zbyt wiele zakupów na GMG, to nigdy wcześniej nic podobnego nie miałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...