Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

EE tam Beyond Divinity jest całkiem niezłe. Co prawda gra nie podobała mi się tak bardzo jak DD ale grało się przyjemnie. Teraz jak można to kupić za jakieś drobniaki to warto się zainteresować. mi patent z rozwijaniem dwóch ludków się podobał. Brakowało tylko otwartości świata z poprzednika.

Odnośnik do komentarza

Czy Wam także Green Man Gaming nagle wyświetla ceny w funtach?

 

Not sure if want.

 

Co ciekawe, można wersję UK Skyrima przez to kupić.

 

EDIT:

Ok, nvm:

Hey folks, we're currently experiencing an issue with the site which may mean your currency is not displayed correctly, or that you are directed to the wrong site. We're aware of the issue and working to correct it. /James

Oczywiście przez twarzoksiążki teraz wszelkich newsów trzeba szukać. Bueh...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

GOG plaska znizka 50% (na szczescie chyba zrezygnowali z nowego systemu promocji) na gry Kalypso

 

http://www.gog.com/e...kalypso_games_2

 

 

CREATURES EXODUS

CREATURES VILLAGE

CREATURES: THE ALBIAN YEARS

EXPENDABLE

INCOMING + INCOMING FORCES

PATRICIAN 1+2

PORT ROYALE

STRONGHOLD

STRONGHOLD CRUSADER

TROPICO RELOADED

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

GOG.com, purveyor of fine PC games without DRM, is planning to throw a huge holiday sale, with discounts and give aways punctuating the discounts.

 

20111024gog.jpg

Festivities – and savings – kick off on Thursday, with 40% off The Witcher 2 and a free copy of the original RPG.

On Saturday, the company will be handing out free codes for games through its Facebook and Twitter, before giving everyone a free copy of Empire Earth Gold Edition beginning Monday.

But that’s just the freebies – for those thinking of picking up a few bargains, GOG is offering 50% savings on amost eveyr game on its extensive catalogue, right through till January 2.

See the announcement post for details on how to take advantage of these offers.

Thanks, Joystiq.

 

kurna Wieśka to chcialem fizycznie miec... teraz to trzeba bedzie walczyc z soba.

Odnośnik do komentarza

Promocje na Direct2Drive

 

4th: SimCity Societies – £3.74

5th: Dead Island – £20.97

6th: The Witcher – £3.74

7th: Off-Road Drive – £9.98

8th: They have an image for Fallout 3 [Goatee Edition], which I can’t see listed on their site. Weird.

9th: Modern Warfare 2 – £9.98

10th: GTA4 [Complete Edition] – £6.24

11th: Napoleon: Total War – £6.24

12th: Empire and Napoleon: Total War [Goatee Edition] – £4.99 (That’s a bit sneaky!)

13th: The Stronghold Collection – £4.99

14th: No image loading

15th: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad – £12.48

16th: Duke Nukem Forever – £7.48

17th: Crysis 2 – £3.74

18th: Mirror’s Edge – £3.74

19th: Hunted: The Demon’s Forge – £7.49

20th: Company of Heroes Complete Bundle – £7.88

21st: DCS: Black Shark – £8.68

22nd: Total War Collection – £19.70

23rd: Dragon Age II – £3.74

24th: Dragon Age: Origins [ultimate Edition] – £4.99

25th: Smugglers IV: Doomsday – £6.24

26th: Magicka – £1.99

27th: Democracy 2 – £3.74

28th: Fallout: New Vegas – £14.98

29th: Two Worlds II – £7.49

30th: The Saboteur – £3.74

31st: Dirt 3 – £14.98

 

jeśli za tą cenę będzie paczka z Napoleonem to chyba biorę.

Odnośnik do komentarza

Hmm, przez te przeciążenie mam teraz Empire Earth na "półce" trzy razy. Ciekawe czy się to jakoś naprawi, czy nie...

 

Swoją drogą, może i slowpoke.gif, ale ostatnio przypomniałem sobie, że mam zaległe punkty z CDProgramu. Myślałem kiedyś, że jeszcze trochę ich uzbieram i przeznaczę na grę wartą 300pkt, ale na chwilę obecną chyba już nie można ich nigdzie więcej dostać. Niemniej jednak sam system wciąż działa i można sobie wziąć darmowe gierki z katalogu GOG.com, jeśli macie coś zalegające. Za 150pkt dorwałem Guilty Gear XX (+ OST), którego jak widzę nie ma w promocji zimowej.

 

PS. Zawsze mnie bawiły takie obrazki - http://static.gog.com/www/default/-img/overcapacity.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...