Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem vitę do kompletu z ps4. Dokupiłem trigger gripa i komfort grania jest o wiele lepszy. Mimo obawy o niską rozdzielczość to jestem miło zaskoczony. Moim zdaniem daje radę i gry ładnie wyglądają. Remote play działa jak na leży. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z zakupu! :D

post-55295-1389888631,5512_thumb.jpgpost-55295-1389888642,0419_thumb.jpgpost-55295-1389888649,911_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

nie psuja sie wcale, jedyne na co zwroc uwage to rysy na obudowie i ekranie i nieszczesny feler kazdego oleda czyli mura efect - kazda vita go ma ale jedna mniej widoczny, druga bardziej czyli przy jednej sztuce jak bedziesz grac w calkowicie ciemnym pomieszczeniu w jakas mega ciemna gre to ujrzysz z trudem te zielone plamki, na innej sztuce w tych samych warunkach ta zielona plamka rownie dobrze moze byc duza plama i juz to sie rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza

nikt Ci nie odpowie na to pytanie - na pewno oled jako technologia ma o wiele mniejsza zywotnosc niz led/lcd. Pierwsze oledy wg doniesień miały żywotność tylko 5000-7000 godzin. LG w zeszłym roku wypuścił pierwszy duży tv oled i chwali się, że starcza na 10 lat przy graniu po 8h dziennie więc wychodzi 30000h...ile w tym marketingowego bełkotu, a ile prawdy to się okaże. Ta technologia jest zbyt nowa by osądzać konkretnymi liczbami, jest caly czas udoskonalana bo pewnie do 5lat wyprze całkowicie dotychczasowe matryce. Mi po roku oled vity świeci tak samo jak na premiere, ci co maja od premiery czyli 2 lata tez chyba nie narzekaja na gorszy obraz

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale na dość fajny filmik natrafiłem porównujący vity, najdziwniejsze w tym filmiku jest to ze nowa vita dłużej wczytuję gry niż stara o_O

 

http://youtu.be/vW7TzE9LnBQ

 

Oraz wypowiedz Sony że nowa vita zastąpi całkowicie ta z oledem czyli za jakis czas ceny starej vity pewnie pójdą w górę

 

Sony expects the current ‘fat’ Vita model to have disappeared from the UK High Street in the very near future.

 

The company this morning confirmed the launch of the PlayStation Vita Slim next month and has now confirmed that the device is a direct replacement for the current model.

 

"[The slim Vita will] dovetail in behind very quickly, because there's very little stock of the Vita out there," Sony UK MD Fergal Gara told Digital Spy. "It's not like they're going to co-exist in any meaningful way for any period of time. There is no stock at all."

 

Will this create a rush for the current model? Possibly. While the Slim offers a number of improvements over the existing SKU there are many who prefer the current machine due to its inclusion of an OLED screen. The Slim uses an LCD panel which is slightly less vivid.

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...