Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No to kupiłem w końcu trzecią Vitę, tym razem Vita TV i powiem, że jestem pod wrażeniem, wszyscy co twierdzili, że obraz do bani czy coś to chyba mają jakieś dziwne telewizory... kurde, jednak granie w Freedom Wars na duuużym ekranie daje większą frajdę no i łatwiej się steruje padem :)

 

Jestem pod wrażeniem możliwości "upscale" jakie konsolka ma, potrafi do 720p/1080i i można też do niższej 480p zrobić. Mogliby tylko zaktualizować opisy w sklepie, bo sprawdziłem gry co niby nie są kompatybilne a działają, np z klasyków Parasite Eve 2 u nas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak sie gra na PS4 i podlacza Vita TV pod ten sam TV to napewno uzyskasz takie komentarze, ciezko sie naprawde przyzwyczaic, ale nie jest tak zle jak niektorzy pisza

ale i tak wole grac w Vita w lozeczku przed spaniem odpalic se P4 Golden albo Danganronpa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No portable to jednak jest sprzęt dla mnie wyśmienity. Granie w łóżku przed snem tak z godzinkę. W Autokarze gdy jadę gdzieś na weekend. 

 

Jestem świadom tego że piractwo zachęciło by graczy do kupna konsoli ale jednocześnie zniechęciło by developerów ostatecznie do tworzenia czegokolwiek na Vitę. I tak źle i tak nie dobrze  :facepalmz:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wiecie, ze na dwóch PS Vitach używając jedynie jednego konta PSN można grac w kooperacje?!

Niedawno w taki sposób wbiłem platynę w grze pt. "Rocket Birds" i dziś parę w "Minecrafcie", miedzy innymi...

 

052.jpgDiamonds to you!
Throw diamonds at another player.
Note: This trophy must be obtained with another online player on the Vita version due to the lack of a splitscreen mode.
 
Wszystko, dzięki opcji 'Ad Hoc'. 
Po raz kolejny PS Vita mnie milo zaskoczyła. Polecam sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć. Kilka dni temu kupiłem używaną Vitę, był to zakup nieplanowany i jestem zielony w temacie.

Jak to jest z przypisaniem konta do konsoli? Jedynym sposobem by odłączyć konto poprzedniego właściciela i podłączyć swoje jest przywrócenie ustawień fabrycznych?

Gość ma na swoim koncie kilka gier, które mogę teraz odpalić, ale zapewne po przywróceniu ustawień przestanie to być możliwe. Rozumiem że nie ma sposobu by móc w nie grać na swoim koncie?

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie no, jakaś tam nadzieja na podtrzymanie tego trupa jest. Darkest Dungeon, remaster Odin Sphere, pewnie i więcej fajnych gierek by się znalazło. Ja tam uwielbiam japońszczyznę i np. bardzo ucieszyłem się z zapowiedzi trzeciego Claduna (Sengoku), który z tego co wiem wyjdzie tylko na Vitę.
Ale z dostępnością gierek w normalnych cenach to faktycznie jest problem. Macie jakieś namiary na porządne i wytrzymałe etui?

Odnośnik do komentarza

trzeba kupowac perelki z malych nakladem puki sa za grosze bo pewnie za pare lat beda warte duzo wiecej :P

 

vita to juz trup, w kkw ok cos wychodzi ale w eu juz nawet indykow przestali produkowac, co wiecej nawet takich ktore kiedys byly zapowiedziane

 

gdybym nie wierzyl, ze vite kiedys zlamia to juz dawno dalbym w pchlim by zamienic na 3ds

Odnośnik do komentarza

Vita już umarła w UK 3/4 sklepów zaprzestało sprzedaży, nawet gry zlikwidowali xD

W sumie to już nawet indyki na to nie wychodzą :/

Cały czas czekałem na axiom verge i cisza w temacie

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1164968

 

Polecam zanim napiszesz.

Jeśli to trup to jak się określa obecnie Wii U?

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...