Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie, że Vita nie działa w 3d na zasadzie tv z okularami-podpinamy okulary pod USB i jazda.Sony zawsze chwaliło się, że wprowadza 3d na salony, a powiedzmy sobie szczerze, że w tej chwli nie jest to droga technologia (oczywiście nie mówię tutaj o sztucznie "pompowanych" cenach tv 3d)-a i na okularkach by zgarneli dodatkową kasiorę -"Paczta ludzie!Nowe okulary, zaprojektowane specjalnie dla PSP Vita-kupujta" :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

gdybym musiał szukac to bym nie napisał no ale... psv bedzie kompatybilne z psp. psv ma miec emulator psp na bazie debuga psp z ps3, który byl kiedys z debugfirmware (nie jest to oficjalna informacja, ale mocno prawdopodobna) + tweaki podbijające rozdzielczość i wygładzające tekstury. co w szybkim tłumaczeniu da tyle co seria psp remaster na ps3, tylko z ta róznicą, ze nie trzeba będzie kupować gry 2x.

 

info jest sprzed co najmniej miesiaca i do premiery moze się sporo zmienic. np opcja emulatora może zostać przesunieta na jakis update w srodku roku (cos jak sytuacja z fw dla 3ds'a)

Odnośnik do komentarza

nie ma takiej mozliwosci, żeby gwarancja z usa obejmowała europę. gdyby takie cos dzialalo w sony to juz dawno byśmy o tym wiedzieli.

 

wczoraj pojawiły sie informacje, ze psv ma kosztowac 1000AED w emiratach arabskich co daje nam 750zł. niby sony napisało to na tamtejszym kanale twitter ale nie udalo mi sie odszukać tego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

nie ma takiej mozliwosci, żeby gwarancja z usa obejmowała europę. gdyby takie cos dzialalo w sony to juz dawno byśmy o tym wiedzieli.

 

wczoraj pojawiły sie informacje, ze psv ma kosztowac 1000AED w emiratach arabskich co daje nam 750zł. niby sony napisało to na tamtejszym kanale twitter ale nie udalo mi sie odszukać tego wpisu.

Watpie w ta cene.ceny za ps3 w UEA sa takie same jak w uk/irlandii. ps vita w irlandii od 239€ wiec watpie zeby nagle ps vita w UEA miala inna cene niz ta w europie.1000AED=189 euro.Ktos pewnie sie pomylil albo ktos rozsiewa plotki

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ja chyba poczekam aż cena poleci w dół... zwłaszcza po tym co widzę co dzieje się z 3ds,ceny już poszły w dół i sporo miejsc ma po 139 funia 3dsy, nawet się napaliłem ale jak spojrzałem na bibliotekę dostępnych tytułów to odpuściłem i zaczekam do świąt albo nowego roku....

Dobrze by było żeby Vita czymś zachęciła na starcie, w końcu jakaś motywacja musi być żeby wydać te 229(wi-fi) lub 279(3g) funia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...