Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam opinie o Legends na vitę i co drugi typ narzeka na levele z Murphym, że zepsuły im całą grę :/

 

Ech, chyba wysupłam ostatnie grosze na Origins, miałem już nie kupować, ale ta gra jest niesamowita, pamiętam jak zagrywałem się w demko na PS3.

 

lel, zepsuly cala gre bo trzeba bylo troche pomiziac palcem xD daj spokoj, to ulungi jakies,bier obie czesci -_- 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Ficek pisze, slimka super leży w dłoniach, jest mniejsza ramka przez co wydaje sie ze ekran większy i naprawdę fajnie na nie gry wyglądają, natomiast jeżeli odpalisz oleda to dopiero wtedy widzisz ze kolory sa wyprane, w takim Rayman Origins wyglada jakby był za mgłą

 

Tak czy inaczej polecam

Odnośnik do komentarza

Jak tam to Persona 4 Dancing All Night czy ten Superbeat Xonic? Ficuś, Ty w to drugie grałeś? Fajne gierki? Mam w wallet resztki i się zastanawiam nad tym. Nigdy jakoś super się nie zagrywałem w tego typu rytmiczne prócz Elite Beat Agents, które uwielbiałem i na końcu ogarniałem na najwyższych poziomach.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

OLED to PCH-1004 (WiFi) i 1104 (WiFi&3G) - a 4ka to oznaczenie naszego regionu.

 

Generalnie najłatwiej rozpoznać OLEDa że napis Sony jest z boku przy D-Padzie a w LCD nad ekranem.

 

 

 

 

Na górze LCD a na dole OLED:

er_photo_213118.jpg?itok=9HTr0J-m

 

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

P4: Dancing All Night raczej dla fanów Persony, bo piosenki są jakie są + fanserwis. Dobra, to nie było zbyt odkrywcze xd Ale może spodobać się i komuś, kto nie grał w Personę - dyskotekowe rytmy + fajnie się klika, zwłaszcza w szybkich piosenkach na wysokich poziomach trudności. 

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

jest bardzo wporzo do czasu jak do reki oleda nie chwycisz 

 

 

Dokładnie tak jak Ficek pisze, slimka super leży w dłoniach, jest mniejsza ramka przez co wydaje sie ze ekran większy i naprawdę fajnie na nie gry wyglądają, natomiast jeżeli odpalisz oleda to dopiero wtedy widzisz ze kolory sa wyprane, w takim Rayman Origins wyglada jakby był za mgłą

 

Tak czy inaczej polecam

 

Czyli trzeci Fat będzie, dzięki :lapka:

Odnośnik do komentarza

W USA też mają promocję. No Child of Light ze wszystkimi DLC, Personę 3 za $5 to bym brał. Sony powinno się je,bać za tą politykę 1 konsola = 1 konto. Mam niby dodatkową memorkę, ale nawet to nie jest proste, bo trzeba się bawić w resetowanie konsoli. Bez sensu.

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALE17PSVG

(otwórzcie sobie w oknie incognito jak nie działa)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...