Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ech, trąbię o tym, że na muve.pl zwracają 30% zakupu przy płatności MasterPass a oni się cieszą z 10% :/. Kupujesz kod na 100 zł -> dostajesz 30 zł zwrotu i 5 zł w goldzie, kupujesz 50 zł za 15 zł (tu już nie dostaniesz 30%, ale gold tak) -> profit, właśnie kupiłeś 150 zł na PSN za 115 zł. 25% taniej.

Trzeba mieć kartę MasterCard. Jeśli nie masz, mogę pomóc.
Odezwę się dziś wieczorem do Ciebie, dzięki.
Odnośnik do komentarza

Panowie jeśli używacie swojej Vity z ekranem OLED jako przeglądarki internetowej, to lepiej przestańcie puki czas. Wczoraj moja premierowa Vita z ekranem Oled runęła na ziemie/parkiet. Nic się nie stało bo to mocny sprzęt, ale  oczywiście w panice zacząłem ją oglądać ze wszystkich stron i na ekranie dopatrzyłem się pewnego uszczerbku spowodowanego jak się okazało częstym przeglądaniem netu na Vicie. A mianowicie w prawym i górnym boku ekranu mam jakby jaśniejszy równo wypalone placyki taki zarys menu przeglądarki.

Poszukałem trochę w necie i znalazłem ten artykuł http://www.ign.com/blogs/lasdrub/2013/01/16/caution-your-vita-is-susceptible-to-burn-in-pics. Zawarte są w nim fotki wypalonego miejsca jak i użytkownik opisuje problem.

Traktujcie tego posta jako przestrogę bo choć OLED daje naprawdę fajne walory dla oka, to niestety ta technologie nie jest jeszcze doskonała i później wychodzą takie kwiatki jak u mnie i przypuszczam, ze niejeden użytkownik może się także dopatrzyć takiej skazy zwłaszcza, jak wykorzystuje swoją Viciuszke jako sprzęt do przeglądania internetu.

Odnośnik do komentarza

Odkurzam swoja vite. Te karty pamieci 16gb z allegro "bez oryginalnego opakowania wyjete z zestawu z konsola" mozna brac czy to jakies podroby? Jak nie allegro to gdzie kupic memorke?

Brałem taką 16stkę i wszystko działa 

 

 

900zł za nową Vite? WTF?! Gdzie takie ceny? Na Ceneo coś słabo idzie. Na allegro nowa, to grana przez 15 minut. 

Chyba będę zmuszony szukać dobrej używki. Liczyłem na jakieś 600zł w porywach 650zł. Za 900 nie kupię martwej konsoli :)

 

Popatrz na olx czy nawet używki z allegro, czasem naprawdę zdarzy się świetna oferta. Myślę, że ładną używkę od 400 zł da się kupić. A o nówkę w rozsądnej cenie ciężko. Raczej nie liczyłbym na promocje, tak jak 3dsy za 349 zł.

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

mam vite od nowosci, wlasnie w tym tym miesiacu wypada 4 lata jak jestem jej posiadaczem, chyba nie musze nikomu tlumaczyc, ze dosc sporo gram na niej, a swego czasu to ja wrecz katowalem, do tego regularnie robie na niej prasowki w necie - czy to livescore czy nasz forumek i nic wypalonego nie mam na ekranie (a przed chwile jeszcze odpalilem kacik malarski na bialym tle by specjalnie sie przyjrzec)

 

wiadomo, ze oled (czy tam kiedys plazma) ma mniejsza zywotnosc niz lcd ale nie popadajmy w skrajnosc, wg mnie jedyna wada tego ekraniku to ten murra effect - trafiaja sie sztuki z znikomym ale jak sie ma pecha to mozna trafic taka, ze w ciemnych grach i lokacjach jak sie gra po ciemku widac te zielone plamki, choc i tak sie oko do tego przyzwyczai imo

Odnośnik do komentarza

Czyli po prostu trzeba szanować jak poje,bany, a z tym nie mam problemu. Uff.

 

Superbeat Xonic fajnie się śmiga, od dzisiaj muszę parę piosenek dziennie robić przynajmniej. Dziękuję za polecenie tej gierki jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...