Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak, w takim wypadku masz rację, sam pisałem o braku cross save :D

 

 

@Velius - yebac limited runa (a tak serio to te pudelka zawsze na propsie, fajnie miec cos tkaiego w kolekcji, jednak ceny jak dla mnie za wysokie, z wysyłką wychodzi bodaj 200+ za gierkę. nie dzieki, nawet za limitke kilkutysieczna)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Gram na Vicie od dawna, ale jak tylko myslalem o kolekcjonowaniu tych "pustych" pudełek z karta która przypomina SD to zawsze myslalem "nah". Ale jak tylko sie uzbieralo tego troche, to jednak te okładeczki ładne są, pudełeczka pieknie sie prezentuja na półce, a co najwazniejsze tyle japonszczyzny roznej masci ze głowa mała :obama:

 

Żaluje ze nie kupowalem konsol i gierek jak byl duzy spadek cen i sklepy sie wyprzedawały, no ale jeszcze jest ostatni dzwonek zeby zbierac to i owo bo jeszcze kilka lat i zrobi sie jak z DS'em. Gdybym mial teraz zaczynac zbierac na DS to bym sobie dał spokoj i nigdy bym nie mial takiej kolekcji jak mam teraz, mysle ze to samo moze sie przytrafic Vicie, zwlaszcza z grami, które wychodza teraz bo juz z założenia maja mniejsze print runy i sa dostepne głównie w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza

dotyk na ekranie, panel dotykowy z tylu i bedzie banglac ;)

 

a ja wlasnie ogrywam Shovel Knight na Vite bo mi dzis w koncu box przyszeld

 

BOZE JAKIE TO DOBRE ogrywam shovela juz po raz ktorys i bawi tak dobrze jak za 1 razem na 3DSie :fsg: to juz moja 3 wersja shovela, cyfra na 3ds, pudlo na 3ds i teraz pudlo na vite :fsg: musze kupic jeszcze pudlo na ps4 i wii u :obama: swietny, SWIETNY szpil jak ktos jeszcze jakims cudem nie gral 

Odnośnik do komentarza

Vita lepsza, wiadomo :lapka: ekran wiekszy, OLED robi robote i jakos tak przyjemniej sie gra po prostu. Ale mi się ostatnio we wszystko lepiej gra na Vicie niż na czymkolwiek innym także tego. 

 

mimo to, na obu konsolach gra się prześwietnie, chodzi wszystko ultrapłynnie, a na 3DSie jeszcze dochodzi naprawdę zgrabny efekt 3D. Jak masz i jedną i drugą konsolę to kup na tą na której Ci się lepiej gra, będziesz zadowolony w obu przypadkach bo shovel knight to jes kur.wa poezja, P O E Z J A i liczę na to, że jak w końcu Yacht Club się upora ze pozostałymi DLC do gry to wydadzą coś równie zayebistego :banderas: 

 

wspomniałem, że mam amiibo shovel knighta? xD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bier za pełną, bo nie doczekasz się obniżki, a podwyżkę dostaniesz. W niedalekim czasie Shovel ma zdrożeć z racji zmiany lekko polityki wydawniczej DLC. Najwidoczniej się przejechali na swoich obietnicach, że wszystkie DLC i rozwinięcia będą darmowe, bo ogłosili niedawno, przy okazji ogłoszenia wersji na switcha, że rozbijają Shovela na kilka tytułów: podstawkę i każdy z trzech dodatków (drugi niedługo ma premierę, 3 w tym roku) będzie można zakupić osobno, a cały pakiet będzie można kupić za wyższą cenę niż jest obecnie Shovel Knight. Sama gra, jak ktoś już ją posiada, zostanie automatycznie upgradowana do tej najdroższej wersji i nadal będzie otrzymywał wszelkie DLC fabularne za darmo, tak by być zgodnym z tym co twórcy obiecali.

 

Swoją decyzję oficjalnie tłumaczą tym, że wiedzą iż ludzie już przechodzili shovel knighta na różnych platformach i by ułatwić im wejście na nową, umożliwią rozpoczęcie rozgrywki od kampanii jakiej chcą, bez przymusu kupowania całego pakietu :dunno: no ale wiadomo, że chodzi o kasę. Życzę im szczęścia bo to świetny developer który dowiódł nie tylko, że potrafi zrobić GOTY grę, ale również pokazał, że potrafi dbać o fanów i dotrzymuje słowa. Dlatego tak chętnie ich wspieram.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jak ogłaszają podwyżkę ceny to można liczyć na obniżkę, raczej nie :).

 

Shovel w PSS i tak jest super w porządku, bo dostajesz wersję na PS3, PS4 i PSV. Taki Isaac w ch,uja tnie i każdą wersję osobno trzeba kupować, tak samo z resztą Spelunky, Minecraft i Terraria.

Odnośnik do komentarza

bier za pełną, bo nie doczekasz się obniżki, a podwyżkę dostaniesz. W niedalekim czasie Shovel ma zdrożeć z racji zmiany lekko polityki wydawniczej DLC. Najwidoczniej się przejechali na swoich obietnicach, że wszystkie DLC i rozwinięcia będą darmowe, bo ogłosili niedawno, przy okazji ogłoszenia wersji na switcha, że rozbijają Shovela na kilka tytułów: podstawkę i każdy z trzech dodatków (drugi niedługo ma premierę, 3 w tym roku) będzie można zakupić osobno, a cały pakiet będzie można kupić za wyższą cenę niż jest obecnie Shovel Knight. Sama gra, jak ktoś już ją posiada, zostanie automatycznie upgradowana do tej najdroższej wersji i nadal będzie otrzymywał wszelkie DLC fabularne za darmo, tak by być zgodnym z tym co twórcy obiecali.

 

Swoją decyzję oficjalnie tłumaczą tym, że wiedzą iż ludzie już przechodzili shovel knighta na różnych platformach i by ułatwić im wejście na nową, umożliwią rozpoczęcie rozgrywki od kampanii jakiej chcą, bez przymusu kupowania całego pakietu :dunno: no ale wiadomo, że chodzi o kasę. Życzę im szczęścia bo to świetny developer który dowiódł nie tylko, że potrafi zrobić GOTY grę, ale również pokazał, że potrafi dbać o fanów i dotrzymuje słowa. Dlatego tak chętnie ich wspieram.

Wersja pudełkowa też dostanie upgrade do nowszej wersji czy tylko cyfra?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...