Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do koneserów z elitarnej loży vitowego Killzone'a :hi:, wspomóżcie radą. Mam wersję pudełkową PL i chciałbym popykać sobie na PS TV z amerykańskim kontem, ale z użyciem kupionego już przeze mnie dlc z botami (strefa treningu botów czy jak to tam się nazywało). Czy takie coś jest w ogóle możliwe? Jeśli nie, to czy chcąc grać z botami na amerykańskiej konsoli musiałbym ponownie kupić to dlc, ale w tamtejszym sklepie?

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Ja je'bie, to Salt and Sanctuary i jeszcze Stardew Valley na horyzoncie :obama:. Ten uczuć gdy myślałeś że przejdziesz parę gierek w parę miesięcy i już będziesz mógł z czystym sumieniem gardzić vitą za brak gier, a tu nie wiesz czy wyrobisz się z wszystkim w dwa lata ;__;.

Dziś miałem dokładnie to samo uczucie. Niesamowity sztos i idealny tytuł pod vitę, miałem brać na ps4, ale wezmę na PSV. Takie tytuły ożywiają konsolkę.

Odnośnik do komentarza

Shit, teraz to mam rozkminę czy pudełko za 100 zł (tylko ile wysyłka?) czy cyfrówka za te >60 zł :obama:Chociaż raczej cyfrówka, 3 platformy dostajesz w cyfrze vs 1 jak się w pudełku bierze.

Pudełeczko kusi bardzo, ale nie na jak cyfrowka na vicie

 

@Ficek

Titan Soul dość specyficzna gierka mnie trochę zawiodła ale to tylko moja wina bo oprócz dwóch skrinow nie wiedziałem co to za produkcja znaczy wszędzie pisali ze action adventure wiec liczyłem na jakaś przygodę a nie zwykły boss rush i tyle

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Titan Souls wiele osób narzeka. Hajpowano to jak nie wiadomo co, ale wiele osób ma zarzuty chociażby o mechanikę gierki, która często bardziej polega na farcie niż na umiejętnościach. A skoro aspirowała do bycia Soulsami w 2D, to tak być nie może. Jeszcze z tego co widziałem wersja na Vitę ma długie loadingi.

 

Odpakowałem sobie PSTV w końcu, podłączyłem do TV i... kurde, ale to jest cudeńko. Tak małe i lekkie, że kabel HDMI jest od tego cięższy. Zupełnie bezgłośne, zmieści się w każdy plecak, podłączasz normalnie pady od PS3. No i tanie jak barszcz, na forumku swego czasu za 120 zł było nowe. Na jakieś wyjazdy czy jako awaryjna konsola na jakieś za(pipi)e z TV sprawdza się cudownie. Jedna partyjka w Isaaca była już grana i super sprawa. Jedyna szkoda taka, że nie wszystkie gierki obsługują chyba.

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale nie interesuje mnie granie w piraty specjalnie, chyba, że to jest bardzo słabo dostępna/niewytłumaczalnie droga gierka, wtedy może. No i co Ci po odpaleniu Tearaway, jeśli bez czujnika światła czy tam żyroskopu gry po prostu nie przejdziesz :P?

Tutaj trzeba dostosowania jak w Killzone, gdzie na Vita TV nie trzeba np. korzystać z funkcji ruchowych. Ale to też wymaga poobcinania gierek z ich vita-specific bajerków, co nie zawsze ma sens. Z kolei inne gry się doskonale na PSTV nadają, a nie wspierają bo nie. Ciężki temat.

Odnośnik do komentarza

Porządny souls-like na vicie, mimo że w 2D (a może to i lepiej) to jednak naprawdę duża rzecz, też się jaram jak najbardziej, ale na razie nie kupuję, nie mam kasy. W każdym razie mam nadzieję że port będzie wysokiej jakości jak na tak długi okres czekania, a nie znowu jakieś masakrycznie długie czasy ładowania czy skopany framerate :[.

Odnośnik do komentarza

titan souls dobry szpil??

 

ja bylem zachwycony. mocno skillowy, swietnie wyglada i chodzi, trudny w hui, ale idealny do speerunnow i powtarzania gry. wczoraj ogladalem speedruna z AGDQ i az mnie naszlo na ponowne przejscie gry i platynowanie. Polecam, ale to dosc specyficzna gra gdzie 1 hit = death i czesto mozesz zwalac wine na pecha, bo moze sie wydawac ze gra niesprawidliwa jest ;) 

Porządny souls-like na vicie, mimo że w 2D (a może to i lepiej) to jednak naprawdę duża rzecz, też się jaram jak najbardziej, ale na razie nie kupuję, nie mam kasy. W każdym razie mam nadzieję że port będzie wysokiej jakości jak na tak długi okres czekania, a nie znowu jakieś masakrycznie długie czasy ładowania czy skopany framerate :[.

 

za port odpowiadaja ludzie co zrobili port Axiom Verge, a Axiom Verge to port SZTYWNIUTKI i tip top, majacy jedynie bardzo sporyadyczne zwolnienia przy naprawde sporym chaosie. nie ma o co sie bac ;) 

Odnośnik do komentarza

WTF O_o

 

Odłączyłem to PSTV od prądu i teraz muszę wpisywać wszystko od nowa, godzinę hasło do WiFi, hasło do PSN. Poje,bało?

To tak działa? Sprzęt musi być non-stop podłączony?

 

e: ściągnięte gry też zniknęły!? Przecież to jest bez sensu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...