Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest od jakiegos firmware jak konsola za dlugo jest w sleep mode to czasem(nie zawsze) moze sie takie cos pojawic

 

ja od 4 lat jade praktycznie tylko na sleep mode i nigdy konsoli nie wylaczam na amen i od jakiegos roku raz na jakis czas mi sie takie cos przytrafi, wylacze wtedy i wlacze konsole i po problemie

Odnośnik do komentarza

to samo miałem z vitą ostatnio bo katuje persone 4 przed snem w łóżeczku (przypominam sobie przed 5) . Tak przynajmniej raz na 4 -5 dni muszę restart vity zrobić a nie mam nowego softu bo mi się do neta podłączać nie chciało (soft z października ostatnio instalowany) . To samo miałem wczoraj na ps4 z yakuzą. Od 2 tygodni sleep mode i grałem 1-2 h dziennie a wczoraj jak ze sleep mode wyszedłem to yakuza klatkowała i musiałem zrobić restart gry :)

Odnośnik do komentarza

Ja czuję jakiś taki dyskomfort wiedząc, że konsola idzie, mimo że przecież nie musi xD. Tym bardziej że ostatnio gram na niej tylko dwie godziny przed snem, nie odpalam jej jak mi się zachce, tylko właśnie o stałej porze, więc jakoś wolę wyłączyć.

 

No ale gram tylko w Hotline Miami 2 obecnie, zazwyczaj kończę level i nie ma sensu jej usypiać. Za to dzisiaj znowu podejdę do Dead Ahead na hardzie i jak znowu nie przejdę, to sobie uśpię na początku czwartego stage'a. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja czuję jakiś taki dyskomfort wiedząc, że konsola idzie, mimo że przecież nie musi xD. Tym bardziej że ostatnio gram na niej tylko dwie godziny przed snem, nie odpalam jej jak mi się zachce, tylko właśnie o stałej porze, więc jakoś wolę wyłączyć.

 

No ale gram tylko w Hotline Miami 2 obecnie, zazwyczaj kończę level i nie ma sensu jej usypiać. Za to dzisiaj znowu podejdę do Dead Ahead na hardzie i jak znowu nie przejdę, to sobie uśpię na początku czwartego stage'a. :lapka:

Ja tak robię z laptopem, korzystam z niego w stałych godzinach więc nie lubię usypiać, ale Vitę z kolei sleepuję cały czas bo korzystam nieregularnie, wybudzenie to 1s, włączenie to przynajmniej paręnaście, więc oczywiście, że jest powód dla którego się nie wyłącza. W pracy podłączam w tym czasie sprzęty, a jak Vitę chwytam w łapy to chcę grać już teraz, a nie czekać i gapić się na logo PlayStation czy co tam jest.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj podczas grania mi się rozładowała konsola, myślałem, że się wyłączyła i utraciłem postęp aktualnej gry w rogue legacy. Miło mnie zaskoczyło, gdy się okazało, że tak naprawdę konsola była w sleep mode i mogłem grać dalej po naładowaniu.

 

A samo rogue legacy to sztos niesamowity, gra idealna pod vitę. Mam już 51 level a zabiłem mnóstwo swoich postaci i wcale daleko nie zaszedłem, trzeba sporo kasy uzbierać by było trochę łatwiej. Lamię strasznie a mimo to jest bardzo grywalnie. Klimacik i poziom trudności robi tu niesamowitą robotę.

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

A ja z racji darmowego plusa na miesiąc wróciłem do Isaaca. Boże jaka ta gra jedt cudowna na małym ekranie Vity to głowa mała :banderas: ponad 100h na steamie a gra mi się równie dobrze co za pierwszym razem, ts gra jedt niesamowita, musze kupić koniecznie w końcu na własność. Jeszcze muszę Duke nukem3d ograć póki mam tego plusa, tez spory sztosik, straszna szkoda że nie idzie kupić normalnie w psn bo zdjeli...

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak kiedys czytalem ostrzezenia odnosnie Virtues Last Reward, zeby nie robic save gdzies tam i cos tam bo sie cos moze stac, ale dotyczylo glownie 3DS. Gralem se na vicie i w PEG room czy jak to tam sie zwie dalem ja na chwilke na sleep mode...zamienila sie w cegłe na dobre, nic nie dizalalo, nic sie nie dalo zrobic, musialem czekac az sie bateria rozladuje albo rozkrecac konsole i wyjmowac baterie. Na szczescie dziala dalej bez zarzutu, ale ciekawe jak takie bugi przechodza przez kontrole jakosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...