Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się, Isaac ma za dużo rzeczy których sam za ch,uja nie odkryjesz dopóki ktoś Ci nie wskaże. Ja się w ten sposób odbiłem już dwa razy od gierki w poprzednich latach, bo grałem jak znafcy radzili bez żadnej wiedzy nt. gry. Dopiero jak obejrzałem trochę Northernliona i zrozumiałem, że są różne item poole, jak szukać secret roomów, jak dostać deal with the devil, że istnieje coś takiego jak tinted rock itd zaczęło mi w ogóle się udawać przejść dalej niż drugie piętro i robić coś innego niż męczyć się najsłabszym isaaciem. Jest pewna elementarna wiedza dzięki której zaczynasz się w ogóle w grze odnajdywać, a dopiero później przychodzi radocha z odkrywania nowych itemków i kombinacji (a o tym nie mam zamiaru rozmawiać).

 

No i ciekawe jak mają grać Azazelem, do którego potrzebne są 3x deal with the devil żeby go odblokować, do których nie możesz dostać red heart damage, a do tego potrzebujesz tinted rocków głównie lub zaje,bistego skilla (którego na początku nie masz, ew. ja jestem takim lamusem).

Kruk chyba pomylił się z wyborem pracy inżynierskiej. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak pierwsza połowa uncharted mi się podobała tak teraz zrobiły się klasyczne kill roomy :( .

Kurfa co chwila barykada służącą za osłonę i wysyp kaczek do odstrzelenia. Klimat siadł i gra zaczęła ostro mulic. Po co to tak wydłużać na siłę ?

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

 

prócz spelunky i rogue legacy są jeszcz ejakies fajne rogue like gry na vite? Właśnie dla takich tytułów kupiłem te konsolkę.

 

Przypomniałem sobie jeszcze o Risk of Rain, to chyba nie jest w 100% roguelike ale ma sporo jego elementów, poza tym zbiera świetne recenzje

 

to jest 100% rogal ale na zmienionych zasadach w których poziom trudność rośnie im więcej czasu na danym levelu spędzasz, plus jest mocno platformowy świetna gra

Tak jak pierwsza połowa uncharted mi się podobała tak teraz zrobiły się klasyczne kill roomy :( .

Kurfa co chwila barykada służącą za osłonę i wysyp kaczek do odstrzelenia. Klimat siadł i gra zaczęła ostro mulic. Po co to tak wydłużać na siłę ?

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No bo pewnie zostałaby gra na 5h

Odnośnik do komentarza

Na Vicie pomaga położenie konsoli koło routera i pobiera 1 do nawet 2 MB/s. Na początku myślałem że mam WiFi w tym sprzęcie zrypane ale ten typ tak ma. Jak gdzieś dalej leży to jest dramat ale też zależy od dnia. Na PS4 po prawie 4 miechach przerwy jakie miałem idzie nawet chwilami do 10 MB/s 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...