Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiadomo.... po podłączeniu coś tam pika pod usb ale w końcu wyskakuje "nie udało się nawiązać połączenia z komputerem"

Próbowałem na kilku portach usb,restartowałem lapka jak i vitę .

 

Na pasku pokazuje się tylko bezpieczne usuwanie sprzetu i wysuwanie nośników - jak kliknę jest wysuń Vita type B .

Coś jakby problem ze sterownikami usb .

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie było przecen, pewnie nigdy nie będzie. Jak się wciągniesz, to sam Rebirth starczy na parędziesiąt godzin. A później możesz przesłać save'a do wersji na PS4 (tylko osobno płatna ;/) i tam kontynuować jak zakupisz dodatek na PS4 kiedyś może.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już wszystko ogarnąłem, genialna konsolka! Odpaliłem ffX i opad kopary, tak ogromną piękna gra na wyciągnięcie ręki.

Martwi mnie jedynie mura efekt, rzuciło mi się to w oczy wczoraj w nocy. Niby jak zerkam na necie to i tak u mnie jest spoko ale martwi mnie to bo nie ukrywam że następny tv jaki miałem kupić to oled.

I po ledach z bandingiem/cloudingiem liczyłem że Olaf będzie ideał.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Tipy dla Isaaca? Kruku, szaleju się najadles? Najlepsze w Isaacu jest właśnie odkrywanie wszystkiego samemu, to poczucie zagrożenia przy nowym przeciwniku, ekscytacja nowym itemem :banderas: nie warto psuć zabawy innym, jedyna dobra rada to :

 

Nie martwić się zgonami, tylko się bawić, bawić i jeszcze jeden run ^^

 

I zacznijcie grę azazelem, to taki easy mode.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się, Isaac ma za dużo rzeczy których sam za ch,uja nie odkryjesz dopóki ktoś Ci nie wskaże. Ja się w ten sposób odbiłem już dwa razy od gierki w poprzednich latach, bo grałem jak znafcy radzili bez żadnej wiedzy nt. gry. Dopiero jak obejrzałem trochę Northernliona i zrozumiałem, że są różne item poole, jak szukać secret roomów, jak dostać deal with the devil, że istnieje coś takiego jak tinted rock itd zaczęło mi w ogóle się udawać przejść dalej niż drugie piętro i robić coś innego niż męczyć się najsłabszym isaaciem. Jest pewna elementarna wiedza dzięki której zaczynasz się w ogóle w grze odnajdywać, a dopiero później przychodzi radocha z odkrywania nowych itemków i kombinacji (a o tym nie mam zamiaru rozmawiać).

 

No i ciekawe jak mają grać Azazelem, do którego potrzebne są 3x deal with the devil żeby go odblokować, do których nie możesz dostać red heart damage, a do tego potrzebujesz tinted rocków głównie lub zaje,bistego skilla (którego na początku nie masz, ew. ja jestem takim lamusem).

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Azazel nie był odblokowany od początku? To mogło mi się coś poyebac. Nie no w sumie o takich rzeczach o których mówisz to warto opowiedzieć, masz rację.


Ja tam wsio starałem się sam ogarniać, ale fakt faktem, czasem czytałem opis mechanik i L. O. R. E na necie :lapka:

 

EDIT

 

generalnie zachecam do pisania w odpowiednim temacie poswieconym isaaca, tam juz jest mala skarbnica wiedzy chyba :) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...