Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

U was też czasem widoczne są takie linie wzdłuż ekranu na vicie na oledzie? Coś w tym stylu.

 

 

Oczywiście u mnie są duuuuużo mniej widoczne, widzę je w sumie tylko jak jest noc w GTA VCS albo w miejscami w Isaacu bo dużo tam ciemnego tła, ale zastanawiam się czy to normalne.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak z baterią w 2-3 letniej vicie w wersji 1000? Planuje zakup vity. Mialem już wersje SLIM, byla to moja pierwsza konsolka. Niestety zepsula sie i planuje kupić nową. Na olx/allegro jest wiele konsolek w wersji FAT. Jak z żywotnością baterii takich konsolek?

To twoja kasa i wybór, ale nie lepiej kupić nową? Zobacz jak piękne są obecne Vity z rynków azjatyckich. Do tego ekran w modelu 2, pomimo faktu, że już nie oledowy daje radę, bateria starczy na dłużej, a dodatkowo ładuję się ok. 2-2,5 h.

Gdybym ja teraz kupował Vitę to bym sobie pyknął jakąś z Play-Asia. Czerwoną, np. :)

http://www.play-asia.com/ps-vita-playstation-vita-new-slim-model-pch-2000-metallic-red/13/70ak43

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

 

Powiedzcie mi jak z baterią w 2-3 letniej vicie w wersji 1000? Planuje zakup vity. Mialem już wersje SLIM, byla to moja pierwsza konsolka. Niestety zepsula sie i planuje kupić nową. Na olx/allegro jest wiele konsolek w wersji FAT. Jak z żywotnością baterii takich konsolek?

To twoja kasa i wybór, ale nie lepiej kupić nową? Zobacz jak piękne są obecne Vity z rynków azjatyckich. Do tego ekran w modelu 2, pomimo faktu, że już nie oledowy daje radę, bateria starczy na dłużej, a dodatkowo ładuję się ok. 2-2,5 h.

Gdybym ja teraz kupował Vitę to bym sobie pyknął jakąś z Play-Asia. Pomarańczową, np. :)

 

Oczywiście, masz rację. Te kolorki są świetne. Podoba mi się czerwona. Ale jestem trochę niedoinformowany w tym zakresie. Powiedz mi, czy kupując na Play-Asia konsolę w wersji japońskiej będę miał normalne mapowanie przycisków jak w Europie? No i wiesz może jak jest z gwarancją? Czy w razie problemów z konsolą mogę się zwrócić o pomoc do polskiego Sony gdyby coś w niej mi padło? Czy raczej nie ma takiej możliwości?

 

P.S. Gdyby w Polsce dało się jeszcze kupić nową to bym tak zrobił. Niestety nigdzie już nie ma ;(

Edytowane przez marusiek91_PL
Odnośnik do komentarza

W azjatyckich konsolach podobno zatwierdza sie kolkiem a nie x. Do tych 190 euro dolicz koszt wysylki i najprawdopodobniej oplaty celne i sie zrobi 1300zl.

 

Kupilem trzy uzywane vity, dwa uzywane ds, cztery uzywane 3ds i nie mialem problemow, do dzis smigaja. Kup uzywke z dobrego zrodla i po sprawie.

Odnośnik do komentarza

W azjatyckich konsolach podobno zatwierdza sie kolkiem a nie x. Do tych 190 euro dolicz koszt wysylki i najprawdopodobniej oplaty celne i sie zrobi 1300zl.

 

Kupilem trzy uzywane vity, dwa uzywane ds, cztery uzywane 3ds i nie mialem problemow, do dzis smigaja. Kup uzywke z dobrego zrodla i po sprawie.

ok, dzięki za info

Odnośnik do komentarza

W azjatyckich konsolach podobno zatwierdza sie kolkiem a nie x. Do tych 190 euro dolicz koszt wysylki i najprawdopodobniej oplaty celne i sie zrobi 1300zl.

 

Kupilem trzy uzywane vity, dwa uzywane ds, cztery uzywane 3ds i nie mialem problemow, do dzis smigaja. Kup uzywke z dobrego zrodla i po sprawie.

jeszcze jedno, a co obecnie bys polecał? Uzywaną Fat-ke czy SLIM-he?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...