Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Moga byc dowolne z Allegro, czy mam sie bawic w Ebaya?

Ale jak znajdziesz magika na Allegro co daje kody na $10 czy ile tam jest, to możesz brać. Sam tak robiłem i było si, ludzie po prostu z lekką przebitką handlują tymi doładowaniami bo mają do nich w jakiś sposób łatwy dostęp.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mam teraz vity w domu, nigdy tez nie uzywalem tej funkcji.

Kilka indykow chce przejsc, ale nie zawsze mi sie chce grac na duzy tv w takie gry.

Remote play dziala tak, że wszystko śmiga na ps4, a na vicie jest tylko obraz? Save np zostaje na ps4 i potem bez kombinowania moge na niej kontynuowac gre?

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myslicie ze cena vity jakos drastycznie spadnie w najblizszym czasie, a moze troche urosnie?

 

Zastanawiam się nad sprzedażą, fajny sprzęt ale niestety Niegranie w Gry mnie pochłania tak, że ostatnio tylko leży i się kurzy. Z drugiej strony nie chce mi się jej jeszcze za bardzo wystawiać, może w grudniu jakoś. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Switch wybudził we mnie milosc do handheldow, wiec postanowilem nabyc Vite. Pare gierek do ogrania znajde - Killzone, God of Wary z PSP ktorych nigdy nie tknalem, Uncharted Zlota Otchlan, Spelunky, The Sly Collection,  Super Frog czy cos z PSP. No i przede wszystkim - zagram w Stardew Valley w remote play, bo premiery na Vicie sie juz nie doczekam. Na PS4 zbyt duzo juz zrobilem by zaczynac od nowa na Switchu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
19 minut temu, kubson napisał:

ja mam bralem z nippon-yasan

https://www.nippon-yasan.com/playstation-vita-japan/5889-sony-playstation-vita-memory-card-64gb.html ta karta działa na europejskiej konsolce? Ile szła ci paczuszka? Nie powiem 70e już brzmi spoko

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, izon napisał:

Kochani, chce kupić Vitę przede wszystkim dla Persony 4. Widzę, że na allegro jest kilka rożnych modeli, dajcie znać na co warto zwrócić uwagę, czy wszystkie konsole mają ten sam ekran OLED itd?


Bierz OLED i patrz na stan kolego. Konkretne cyferki modelu to raczej podrzędna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...