Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co to za tytuły? porty gier z ps3 i nawet z ps2!!!Chyba oficjalnie Vita R.I.P. Gdzie ta mega gra chinduska?! gdzie te przecieki, że to będą wielkie targi dla Vity?!

 

Aaaa, kolejny raz ten błąd :P

 

1. Hindus.

2. To jest muslim :P

 

Ogólnie to beka z zapowiedzianych gier na E3 :lol: Mogli chociaż powiedzieć co Bend robi.

 

EDIT: Teaser jakiejś gry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HWFzCextppo

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Nawet ja spodziewałem się jakiegoś większego epizodu o Vicie na E3. Śmierć tego systemu znowu skazuje ludzi na hegemonię Nintendo, a szkoda bo konsole Sony dostarczały rozgrywki nieco z innej półki. Teraz tą rolę częściowo pewnie przejmą smarfony, a gry będą upraszczane na potrzeby ekranów dotykowych...

Nadzieja jest taka, że Sony zapowiedziało mocne wsparcie PS Vity przez PS4, ale może te rzeczy są w zbyt wczesnej fazie by je pokazywać. Sony mogło więc na moment zamrozić nieco marketing Vity, by spróbować ostatni raz uderzyć po premierze PS4. Zresztą w sumie zapowiedziało te w ch.. gier do końca roku na PM, bodajże?

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

sytuacja vity po tym e3 jest gorzej niz dramatyczna...w sierpniu rayman legends, we wrzesniu killzone, w pazdzierniku tearaway , po drodze jeszcze dragon crown i muramasa i co potem? co po pazdzierniku? nie ma ani jednej zapowiedzi tytulu AAA w produkcji na koniec 2013 czy na 2014. Te Freedom Wars nie wiadomo czy opuszci KKW i czym w ogóle jest. Jeśli sony miałoby coś w zanadrzu to pokazałoby to teraz...wszak pół roku przed ewentualną premierą musieliby mieć już dobrze działający kod. Co robi sony? nic...nawet nie pokazali jakiegoś trailera,rendera, nawet z jakiejś odległej produkcji, nie wyciągnęli przysłowiowej kiełbasy dla głodnego psa.Studia zewnętrze-cisza-żadnej zapowiedzi...a nowego Asasyna, nfs czy fife 14(choćby z aktualizacją składów z wersji 13) brałem za pewnik...jest dramat.

 

Hindusek Muslin dalej swoje...twierdzi, że konfa była stricte pod ps4 i duże tytuły AAA zawitają na Vitę, jest nawet w stanie się założyć, że pod koniec roku będziemy się smiać z tego, że teraz twierdzimy, że sony nie kocha swojej kieszonsolki - ja mu już nie wierzę, ja nie chce crossplaya z ps4, ja nie chce gaikai i grania w gry z ps2 i ps3...ja chce pełnoprawną niezależną konsolę przenośną z masą dedykowanych hitów jaką kiedyś było psp - chyba już jednak się tego nie doczekamy i sony ma vitę jako gadżet do ps4

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ten rok będziesz miał fajny na Vitę, ograsz to co masz w plusa i nadchodzące tytuły i jest git. Na razie przeraża 2014 który jest po prostu PUSTY, jedna wielka czarna plama zapowiedzi.

 

Alleluja, że przynajmniej czytając relacje z targów to co zmierza w tym roku na Vitę jest fajne:

- Tearaway - w zgodnej opinii wszystkich najlepsza gra na vitę i jedna z najlepszych gier prezentowana na targach, nawet gdzieś przeczytałem opinię, że gra się w to tak jakby jakiś hit od Nintendo zawitał na konsolę Sony

- Killzone Marcenary - na showroomie demo multiplayera - jest płynnie i to najładniejszy tytuł na handheldach w historii

- Dragons Crown - cudowne 2d i fajna rozgrywka, każdy fan Odin Sphere będzie zadowolony

- Batman Blackgate - i tu zdziwienie, podobno świetna gra w stylu metrovanii, preview z ING twierdzi, że to będzie jedna z perełek końca roku na handheldy

Odnośnik do komentarza

był na e3 - jest nawet grywalny na standach, ci co grają się jarają totalnie, jednogłośnie najlepsza gra na vitę. Niestety by się doszukać tych informacji trzeba mocno poszperać w necie lub być na bieżąco z topicami na neogaf bo niestety Vita nikogo i każdego interesują tylko nextgeny

 

edit: oficjalna lista od tego Muslina co jest grywalne na vicie na e3:

 

Tearaway
Batman Blackgate
The Walking Dead
Open Me
Toro’s Friend Network (out in US)

Destiny of Spirits
Dragon’s Crown
Killzone Mercenary
XS Memories of Celeceta
Ragnarok Odyssey Ace

Muramasa rebirth
Valhalla Knights
Olli Olli
Jak & Daxter Collection
Epic mickey 2

Rayman Legends
Deathmatch Village
Men’s Room Mayhem (Out now)
Stick it to the Man
Pinball Heroes

Floating Cloud God saves the pilgrims in HD
Flower
Aban Hawkins & the 100 Spikes
Hotline Miami
Luftrausers

Limbo (Out now)
Spelunky
Velocity Ultra (Out now)
Fieldrunners 2
Dragon Fantasy Book 2

Kick Beat
Runner 2 - Future Legend of Rhythm Alien
Hohokum
Stealth Inc: A Clone in the Dark
Lone Survivor: Director’s Cut

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jak to nie ma być wasza główna konsola do gierek to jest wporzo i to bardzo bo szybko Wam się biblioteka tytułów wartych ogrania nie wyczerpie. Mam nadzieję każdy z Was chomikuje od początku istnienia plusa na vicie(czyli chyba pazdzienrik 2012) bibliotekę tytułów po przez dodawanie ich do download list na ps3 lub pc - wtedy macie "za free" min uncharted, gravity rush, luminous, virtua last reward, wipeout2048 i raymana origins. Prócz tego polecam min. genialnego quacammele, stardust i fajny lbp. W tym roku jeszcze killzone marcenary, dragons crown,finaleX w hd i tearaway i dedykowany batman też wydaję się super. Na 2014 na razie brak fajnych zapowiedzi ale mam nadzieję, że to się zmieni. Do tego genialna kultura pracy konsolki - menu chodzi jak marzenie i jest multitaskowe - odpalony youtube,przegladarka internetowa czy nawet skype w czasie gry to nie problem. Wielka szkoda, że na razie nowe tytuły AAA omijają ją szerokim łukiem ale liczę, że jeszcze jakiś cud się wydarzy.

 

Podsumowując ja bym jej mimo wszystko dalej za taką cenę nie kupował :P (moja jest z abonamentu play zamiast komórki), można x360/ps3 za tą cenę spokojnie wyrwać ale jak potrzebujecie handheldu i nie chcecie kupować na niego gier(ps plus się kłania) to atakujcie.

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No w sumie dzisiaj przeszedlem sie do Playa i w listopadzie moge wziac vite 3g za 1zł przy abonamencie 79zł co mi odpowiada bo i tak place za swoj abonament 69zł i brakuje mi minut a play mi ich da 800. 

Gry sciagniete z ps+ z poziomu ps3 moge miec tylko w liscie do pobrania i wtedy napewno nie znikna czy lepiej niech juz sciagniete instalki czekaja na ps3 ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...