Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

było przecież - Szczurek walnął linkiem w aktualizacji statusu z boku na głównej stronce - z 30min chyba trwał ten babol zanim to naprawili. Kto miał farta i był wtedy na forum i to przeczytał ten ma teraz 3 Jaki na vitę i te same na ps3. Ja się załapałem na tą cebulową promocję :)

Odnośnik do komentarza

Oriętuję się ktoś czy wersja PUDEŁKOWA gry Jak and Daxter Trilogy ma crossa czy tylko cyfrowa? mam załadowaną całą kartę {nawet dwie} i nie chcę kasować tego tylko kupiłbym pudełkową wersję,goście sprzedają na Allegro ale sami nie wiedzą ze zdjęć z opakowania nie widać naklejki cross :sick:

jak kupie wersje ps3 na psstore to beda mogl grac na vicie? say what?

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Dobra to znowu ja :P

 

Upatrzyłem sobie taki bundle

 

http://allegro.pl/konsola-ps-vita-gra-lbp-4gb-prezent-24h-wawa-i3328529576.html

 

plus karta pamieci 16 gb

 

http://allegro.pl/karta-pamieci-do-ps-vita-16gb-sony-gamestacja-wawa-i3332821700.html

 

Do czasu jakby mi nie przyszła ta 16 to gralbym na tej 4GB. Moje pytanie brzmi,czy jakbym na tej 4 aktywowalbym moje konto SEN i pobral pare gierek z plusa to czy bym mógł potem aktywować konto na tej 16?

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

tak, ja mam 4gb i 16gb karte i na obu kartach mam przypisane moje główne konto z psn. Mogę bez problemu żonglować kartami.

 

a oferta nie jest atrakcyjna. Kod na LBP kupilem na allegro za 50zł, karty 4gb schodzą za nawet taniej więc wychodzi, że vite wifi bedziesz miec za jakies 750zl wiec wcale nie jakas okazja

Odnośnik do komentarza

kiedyś nawet czytałem, że sony ma restrykcje by gry na baterii działała minimum te 3h przez co wydawcy muszą czasem ciąć coś w oprawie by odciążyć procesory. Nie pamiętam czy to przy wipeoucie czy przy uncharted o tym wspominali, że niby mogły być na lajcie ładniejsze gdyby nie to. Ponoc na smartfonach/tabletach jest podobnie. Z drugiej strony mamy Killzone:Mercenary, który wygląda jak gra z ps3 więc raczej to ploty to był czysty bullshot

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...