Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

ja też już po sprawdzeniu demka. Graficznie bardzo podobnie do GoW3, cieszy natomiast,że podczas starć zmienili perspektywę i przybliżyli kamerę - na serio jak w bijatyce 2d.

 

Za to mega na plus zaskoczył mnie system walki - tzn dalej mu daleko do tuzów gatunku i starcia z subbossami sprowadzają się do kombinacji 2Xdwadrat + trójkąt i uników na prawej gałce ale za co zwykłym mięsem armatnim można bawić się o wiele lepiej. Teraz chwyty mamy pod r1, i np trzymając na łańcuchu takiego oponenta możemy okładać w między czasie innych. Pod kółkiem mamy drugą broń. Dzięki czemu można trzaskać fajne combosy na dwie bronie. Przemodelowali też system furii pod l3+r3 - wtedy to już wogóle rewia kolorów i krwi na ekranie.

 

Kto kochał serię dotychczas to pokocha Wstąpienie, Ci którzy dalej uważali, że to popłuczyny po slaherach pewnie dalej będą to myśleć.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

God of War to jest marka jednorazowa.

 

(pipi)a, oczarowany jestem demem. Dlaczego? Bo to jest pojscie w dobra strone. Gameplay jest miodny, jak zawsze bo przystepny dla wszystkich, kazdy moze plynnie przez gre przejsc. Jest rozbudowany bardziej niz w poprzedniczlach wiec uklonem w strone fanow bardziej wymagajacych. Jasne, nie jest az tak wymagajacy jak czolowi przedstawiciele, ale jest bardzo dobrze.

 

Balem sie po E3 o grafike. Muslalem, ze wszystko jest jakby bardziej rozmyte w stosunku do GoW 3, ale govno prawda. Jest tak samo ostro, a grafika ogolem jest jeszcze lepsza niz w GoW 3 choc bardzo zblizona.

 

Ogolem jest moc! Nievh kazdy sprobuje!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demo niszczy jak ktoś jarała się poprzednimi częściami. Grafa, muza, boże jak te fale są udźwiękowione przestrzennie. Cieszy patent ala cofanie czasu mogą być z tym fajne zagadki. Finishery też poziom wyżej, a unik podczas wykańczanie słonika to już w ogóle patent.

 

Dla fana serii ślinotok gwarantowany...

Odnośnik do komentarza

Z tym słonikiem to w ogóle mózg rozje.bany. :)

 

I-See-What-You-Did-There..png;)

 

Demo (oraz dostęp do dema TLoU) przekonały mnie, że trzeba brać na premierę :)

A SMS to magicy. Przy takiej grafice obraz ostry jak żyleta, chyba żadnych ząbków nie ma (może trochę na cieniach). Szkoda, że ND nie używa tego samego antyaliasingu.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

mi się i tak najbardziej w demie podoba frajda z systemu, o wiele więcej jest kombinacji wybijających przeciwników w górę. Naprawdę można siać prawdziwą pożogę Kratosem. Mam nadzieję, że poza bronią nazwijmy ją z otoczenia pod kółkiem pojawią się też standardowo inne główne oręża zmieniane pod krzyżakiem. Wtedy to już będzie naprawdę fajna sieczka z combosami. I podoba mi się ten licznik gniewu w prawym dolnym rogu...im bliżej maksa tym ciosy coraz większą poświatę zostawiają.

 

Patent z cofaniem czasu na razie mnie nie jara, zbyt nachalne i sztuczne to tym bardziej, że używa się tego tylko w zielonych podświetlonych miejscach.

Jak pisałem - przeciwników serii ta część do siebie nie przekona ale dla jej wielbicieli jest szansa, że to może być najlepszy GoW

Odnośnik do komentarza

Patrząc na to co wyprawia SSM w tej generacji, nawet nie potrafie sobie wyobrazić GoW na PS4. To jest poza moją wyobraźnią.

 

jeśli dalej będzie zamrożona kamera to aż strach się bać co pokażą na ps4, render quality na pewno. Nie umniejszając SMS ale w każdym GoWie mimo wszystko dużo robi fakt, że nie można dowolnie obracać kamerą. Dzięki czemu każdy obiekt nie musi być wymodelowany z każdej strony bo po prostu z innej strony niż chcą twórcy go nie zobaczymy. To na pewno oszczędza strasznie dużo mocy konsoli i pozwala ją wykorzystać na te wszystkie filmy, zmiękczacze itp

Odnośnik do komentarza

kiedyś w jakimś wywiadzie z twórcami było wspomniane, że gdyby nie 'fix camera' to nie byłoby takiej a nie innej jakości.

 

edit: dzięki uprzejmości Key_PL pograłem i ja. Masakra. AAA w najczystszej postaci. Sieczka nabrała jeszcze większej głębi dzięki możliwości używania broni przeciwników. Wszystko rusza się i wygląda przekozacko. Formuła gry nie zmieniła się praktycznie wcale od części pierwszej ale nie przeszkadza to temu tytułowi w żadnym stopniu. Teraz już wiem dlaczego SMS tak zalewają siec filmikami z multi. Robią to, bo do singla nikogo nie trzeba przekonywać :) Oj posypią się 9 na portalach!

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Hmmm.... Nie znam tej mitologii. Trza się z nią zapoznać.

 

Świetnie, że kamer została nieco przybliżona dzięki czemu Kratos wygląda obłędnie i te jego wk*rwienie na twarzy.

Patent z cofaniem czasu na razie mnie nie jara, zbyt nachalne i sztuczne to tym bardziej, że używa się tego tylko w zielonych podświetlonych miejscach.

A nie tylko bo można na sekundę "spowolnić" przeciwników dzięki czemu łatwiej combosy trzaskać.

Ogólnie rzec biorąc gra jest mega i biorę w ciemno.

 

A tak z ciekawostek to zauważcie, że Kratos w Wstąpieniu jest jakby milszy. Nie dość, że w demie oszczędził jakiegoś cywila to jeszcze delikatnie odepchnął go co by nie "chwycił" dzidy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...