Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tego konkretnego nie znam, ale z tydzień temu ukazał się UnitedGP, ale tylko na iPady. Młócę w to od tygodnia, po paru dniach gra zwalnia, bo zaczyna brakować kasy, ale zabawa jest kapitalna!

Dzięki wielkie, czegoś takiego szukałem :)

Jak zwolni do momentu, aż nie będzie się dało grać to kupię Motorsport Managera.

Odnośnik do komentarza

https://itunes.apple.com/pl/app/bioshock/id871629757

http://www.pocketgamer.co.uk/r/iPad/BioShock/review.asp?c=61228

Bioshock wylądował, za 14 euro (w stanach za 15 dolców).

Podobno port okazał się słaby, ale czuć klimat Rapture. No ico najważniejsze, nie działa na iPadzie3 i starszych urządzeniach. Ciekawe kiedy będę musiał przenieść się na coś nowszego;/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A jaki masz soft? Ja mam najnowszy (chyba 8.0.2?) i na moim iPadzie 3 nie idzie teraz komfortowo przeglądać stron na Safari. A sam sprzęt, włącza się tak długo, że ekran zdąży się ściemnić. Ostatnio coraz częściej myślę o zakupie czegoś nowszego, a jak Ty używasz iPada 1, to już w ogóle musi mulić (chyba że masz jakiś stary soft). A grę jak kupisz i będzie mulić, to może kiedyś wymienisz sprzęt i będzie ok:)

Dobrze, że w PS3 nie robią takich mulących apdejtów.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A jaki masz soft? Ja mam najnowszy (chyba 8.0.2?) i na moim iPadzie 3 nie idzie teraz komfortowo przeglądać stron na Safari. A sam sprzęt, włącza się tak długo, że ekran zdąży się ściemnić. Ostatnio coraz częściej myślę o zakupie czegoś nowszego, a jak Ty używasz iPada 1, to już w ogóle musi mulić (chyba że masz jakiś stary soft). A grę jak kupisz i będzie mulić, to może kiedyś wymienisz sprzęt i będzie ok:)

Dobrze, że w PS3 nie robią takich mulących apdejtów.

 

Ale mi strasznie mulił sklep po zmianie na PS3. W porównaniu ze starą wersją :-) Tak, na PS3. Teraz jest lepiej ale do X360 o nowszych nie mówiąc sporo mu brakuje. Dobrze, że wszyscy się wyleczyli z jakichś dziwnych architektur sprzętowych. Zostało w sumie ARM i x86-64 i to wystarczy. PC, Mac, konsole, Androidowe wynalazki Intela - wszystko x86. Taka standaryzacja jest dobra dla nas wszystkich bo zmniejsza zespoły tworzące oprogramowanie. Zostało tylko Nintendo ale... widać po wynikach, że ich wizja się wykrzacza na plecy :-/

Odnośnik do komentarza

Między dwójką a jedynką jest dość spora przepaść technologiczna, stąd moje pytanie. Niby 1 jest kompatybilny, ale nie wiem czy nie skończy się na problemach z co najmniej lagami.

 

gdy kupowałem Minecrafta to pamiętam, że była wersja Lite dostępna. Kupowałem komuś i miała wersję demo zainstalowaną na swoim iPadzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...