Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Lost Winds za darmo na appstore - bardzo przyjemna platformówka, do tego Wiedźmin Gra Przygodowa wkroczył na platformę Apple.

 

Zapomniałem wspomnieć, że swoje premiery na appstore miały również Oddworld Stranger's Wrath (swoją drogą czas na PC to przejść) oraz The Longest Journey.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

A w ogolę to tytuły od Sony lecą na iOSa:

https://itunes.apple.com/us/artist/playstation-mobile-inc./id912472174

Chciałbym, aby Nintendo coś zmieniło w swojej polityce i żebym tak zagrał w jakiegoś Mariana, czy Zeldę :)

Sony zrobiło jakąś tam mobilną wersję LBP, Knack w wersji logicznej, Ratcheta w wersji "run" (nie wiem jak ten gatunek dokładnie określić), FatPrincess (pozwalające na odblokowanie gry na PSN), czy nawet wypuściło opiekę nad psem za free, gdzie ten tytuł na vicie kosztuje ileś tam złotówek:

https://itunes.apple.com/us/app/playstation-vita-pets-puppy/id847588982?mt=8

Większość tych rzeczy jest w dodatku po polsku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie za(pipi)isty. Przy pierwszym uruchomieniu przegrałem ponad 2 godziny... Dość uczciwa gra, jeszcze nie rzuciły mi się w oczy jakieś dziwne akcje. Jednym słowem wciąga :)

Masz możliwość rozbudowy swojej siedziby dzięki czemu zatrudniasz więcej inżynierów. Są trzy działy i każdy odpowiada albo za parametry silnika, aerodynamikę lub niezawodność, szybkość pitstopów itp. Do tego zatrudniasz 3 głównych inżynierów, których w każdym momencie możesz zwolnić i zatrudnić nowych. To samo z kierowcami. Ustalanie pensji, czy będzie liderem czy obaj będą równo traktowani. Im lepiej sobie radzisz tym lepszych sponsorów złapiesz itd. Wszystko dość mocno uproszczone, jednak bardzo przemyślane i wciąga.

 

W trakcie kwalifikacji musisz wybrać najlepszy setup samochodu, a podczas wyścigu musisz reagować i wydawać polecenia kierowcom czy mają cisnąć, czy oszczędzać opony. Wyznaczasz kiedy pitstop i jakie opony zakładamy. Pogoda też jest zmienna, nie to co w FM5;)

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W co gracie teraz na iPhone? Alto's znudziło sie, angry birdsy, plants vs zombies, wyścigi tez. Gram teraz w Kingdom Rush ale tak cisne, ze zaraz skończę. Co polecicie jeszcze z ostatnich miesięcy? Może być na iPada najchętniej to bym chyba w jakaś strategie pograł albo cos ekonomicznego. Taki Kingdom Rush tylko bardziej rozbudowane albo cos jak Pizza Connection z PCta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...