Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Fajne promocje są. Gry Lego po dolcu, oprócz Lotra, ten kosztuje 3. Ale właśnie tego wziąłem. Jest też promo na gry od EA, też po dolcu. Brać Baldura, jest w promocji, a w dodatku dostał patcha z językiem polskim!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Greg Tyyyyyyyy......!!!!!

Miałem Ci dać minusa, bo będę musiał teraz zakupić Baldura :(, a dziś już kupiłem Tomb Raidera, prawie codziennie coś - wcześniej HumbleBundle na Andku. Niby te gry kosztują grosze (względem np. tego co mamy na PlayStation Store), ale jakby nie patrzeć, całkiem sporo wydaję na te gierki za jeden euro.

Czemu Sony nie może na to wpaść.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

SW:KOTOR na iPhoenia wyszedł i jest przecena na 4,49EURO

 

Grał ktoś na iPadzie ? Dobrze się pyka ?

Kupiłem na premierę i przeszedłem dwa razy. Pyka się idealnie, sterowanie jest super, bo i gra nie jest mega dynamiczna. A co do jakości samego KotORa to wiadomo...

Odnośnik do komentarza

Fajne promocje są. Gry Lego po dolcu, oprócz Lotra, ten kosztuje 3. Ale właśnie tego wziąłem. Jest też promo na gry od EA, też po dolcu. Brać Baldura, jest w promocji, a w dodatku dostał patcha z językiem polskim!

 

Tak z ciekawości są jeszcze jakieś gry na iOS PL szczególnie chodzi mi o te nie wydane przez PL devów.  Jest może jakiś spis albo coś ? Grzybiarz ty jesteś dobry w spisach, może masz coś takiego ;)

 

Sprzedałem Vitę bo jednak granie przenośne + mały ekran to nie dla mnie ale czasami w jakieś sytuacji awaryjnej to czemu nie, więc chyba znowu posprawdzam jakieś szpile na iPadzie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Fajne promocje są. Gry Lego po dolcu, oprócz Lotra, ten kosztuje 3. Ale właśnie tego wziąłem. Jest też promo na gry od EA, też po dolcu. Brać Baldura, jest w promocji, a w dodatku dostał patcha z językiem polskim!

 

Te 5,99 euro za BG to promocja właśnie czy już się skończyła ?

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w xcom na ipadzie bo rownież przeceniony ? Kotor zakupiony i wlasnie chyba skusze sie na xcom

 

jeszcze jedno pytanie pare lat temu była w app store gra wolfenstein rpg, zagrywalem sie w to ostro, chciałem sobie odświeżyć, a tu appki juz nie ma w sklepiku :/ da sie cos z tym zrobic czy jednak lipa ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Jest promocja 50% na gry SE. Finale po 7 euro, łącznie z Tactics, TWEWY za 9, Chaos Ringi, o których dużo dobrego słyszałem, po 3 (plus/minus). Kupiłem Tacticsa, bo zawsze chciałem w niego pograć, a było mi nie po drodze

Odnośnik do komentarza

Orientuje się może ktoś czy na iOS-a wyszły jakieś dungeon crawlery w stylu starego Eye of Beholder?

Wiem,że wyszedł Dungeon Master,jest coś jeszcze?

The Quest, ale jest tylko wersja "mała" - na iPhone. Ma też różne fabularne dodatki. Świat dość rozbudowany, żeby się zgubić. Grałem trochę jeszcze na Windows Mobile.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...