Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna, z tego co słyszałem. Nie obejście konkretnego zabezpieczenia w Deus Ex, tylko po prostu appka która sprawia, że system jest wykrywany jako "czysty". Podobno to nie pierwszy raz takie coś zrobiono, ale chyba pierwszy raz w grze (wcześniej chyba niektóre aplikacje do streamingu z określonych źródeł - jakieś appki zachodnich stacji. Jeszcze chyba zewnętrzne DACi zatwierdzone przez Apple i działające z iPodami/iPhonami nie działały po JB).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

small_85128636.jpg

 

http://www.ppe.pl/news-23439-bloodmasque__nowe_rpg_od_square_enix_laduje_dzis_w_appstorze.html

 

 

Dziś na sieciowy rynek apple trafia nowe rpg od Square-Enix. Są wampiry, jest krew, a wszystko to w otoczeniu paryskich uliczek. Pytanie tylko, czy warto?

 

1404512837.jpg

 

208897032.jpg

 

1266516351.jpg

 

136927596.jpg

 

ktoś z Was kupuje? Podobno całkiem sensowne i od samego Squre Enix.

Odnośnik do komentarza

Ludzie na portalu narzekaja ze pewnie sterowaniel na tablecie sie nie sprawdzi, ale co oni tam moga wiedziec, nie posiadajac tabletow. Ja gram w Dungeon Huntera i jest dobrze.

Co do gierki kusi, wreszcie cos powaznego i nie casualowego. Kupie jak bedzie w promocji, albo jak ktos mnie przekona tutaj na forum:).

Jak zwykle SE dalo cene wyzsza niz wiekszosc pozycji na AppStore, no ale gra nie wyglada jak jakas pierdółka za 0,89€

Odnośnik do komentarza

I ktoś gra w tego rpga od SE?

 

Chciałem Wam polecić klimatyczną platformówkę, ale widzę że jej cena podskoczyła do 2,69 eurosa.

https://itunes.apple.com/pl/app/nihilumbra/id500161349?mt=8

mzl.gsyuqcru.320x480-75.jpg

Czuć, że to jakaś budżetówka, ale posiada jakiś tam klimat. Wraz z upływem czasu otrzymujemy moce - kolory, którymi mażemy podłożę. I tak np. zielony kolor pozwala nam się odbijać, brązowy - przykleja nas do ścian. Czasem trza nieźle kombinować, np. malujemy na brązowo, by się przykleić, a następnie podłoże na zielono, by się odbić :). Logiczny,zręcznościowy platformer z przytłaczającą, mroczną muzyczką.

 

Minigore 2: Zombies

mzl.dlmykzch.320x480-75.jpg

https://itunes.apple.com/us/app/minigore-2-zombies/id576939960?mt=8

Chwilowo za free więc zasysajcie. Strasznie wciąga zbieranie kasy i udoskonalenie ekwipunku. To jest właśnie ten smaczek, który sprawdza się na tabletach/smartfonach. Rozgrywamy szybkie rundki w których siekamy zombiaki, a za kasę ulepszamy ekwipunek. Chyba z 6 plansz i to co już chyba stało się standardem - aktywne trzy minimisje, za które również otrzymujemy kasę. Wiadomo, że misji jest więcej, ale trzy są aktywne :). Patent, którego nie było na konsolach Segi, Nintendo, Sony, a który pojawił się na iSprzętach, czy innych Samsungach :) i sprawdza się znakomicie.

 

Iron Force

mzl.ecpgzrce.320x480-75.jpg

https://itunes.apple.com/ru/app/iron-force/id606190854?l=en&mt=8

Darmowe MMO, w które również się wkręciłem. Takie tam walki czołgów, gdzie możemy stoczyć kilka walk, a następnie czekamy, lub ładujemy realną kasę i gramy dalej. To co znowu wciąga to krótkie sesje w ktorych zbieramy kasę i wydajemy na ekwipunek :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Orientuje sie ktos czy wersja shadowrun returns na androida i ipada jest powaznie okrojona wzgledem wersji pc?  wg. dewelopera nie... ale jak z pozniejszym wsparciem?

 

 

a niewazne...

 

The iOS and Android tablet versions of Shadowrun Returns are NOW available in the Apple and Google Play stores for $9.99. The tablet versions don’t include the editor and will not contain access to community created content but we do plan to bundle the best community content and release it on tablets at some point in the future.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Paint it Black

https://itunes.apple.com/us/app/paint-it-back/id675183907?mt=8

 

Picross na telefonie. Świetna gra. Kilka leveli za darmo, reszta do odblokowania in-appem. Ja się długo nie zastanawiałem, ale to może dlatego że bardzo lubię Picrossa. Jeżeli ktoś nie wie co to jest to niech ściągnie i sobie spróbuje. Ogólnie gra logiczna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...