Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Większość gier na iOSa/Andka, kosztuje kilka euro, głównie to 0.89, lub za free z reklamami. Ale gry SE kosztują średnio 20€. Te ich stare Fajnale, które wydali juz na wszystko, również sporo kosztują. A jeszcze sportowali mobilne FF3, czy Deusexa, na kompa:). Gry na PlayStation Store, czy Xboxowym Markecie, może i tyle kosztują, ale nie na Appstore/Google Play. Squaresoft [*]

Odnośnik do komentarza

Kupiłem za circa 75 złotych (jezusie, tyle za gierunię na IOS?) i co by tu napisać. To stary, dobry DQ8, ze wszystkimi zaletami z wersji na PS2. Grafika ładnie się prezentuje w pionie (zwłaszcza postacie które można oglądać w całości), a sterowanie tak ustawione aby można było obsługiwać telefon jedną ręką to coś za co powinno się dziękować Japońcom. Kto jak kto ale oni zawsze dążyli do pełnej ergonomii. Jeden minusik, a właściwie nie wiem czy to taki minus, to ciągłe 15 fpsów. Niby to nie przeszkadza, ale nie obraziłbym się gdyby dodano jeszcze te z 10. Plus tego jest taki, że telefon ani się nie przegrzewa (jak choćby w San Andreas), ani bateria nie rozładowuje się w tempie ekspresowym. Nawet na przeglądaniu stron na 3G szybciej schodzi... Pograłem z 25 minut i z 81% zrobiło się 71%. Magia? Czary? Voodoo 2? Cholera wie. Gierka zacna. Poczekajcie jednak na obniżkę 50%. Chyba, że ktoś jest niecierpliwy jak ja. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gorąco polecam fanom strategii turowych z okresu II wojny światowej serię Command in Crisis od Shenandoah Studio: Battle of the Bulge oraz Drive on Moscow. Pełne kampanie, scenariusze, opisy historyczne, świetne wykonanie pod względem wizualnym jak i dźwiękowym, możliwość gry we dwóch na jednym urządzeniu oraz online a także oba tytuły posiadają samouczek dla nowych graczy. Niebawem wychodzi trzecia część Desert Fox, na którą z niecierpliwością oczekuję. Jeszcze raz gorąco polecam, ta ekipa wie co robi (we współpracy z historykami) http://www.shenandoah-studio.com

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@grzybiarz - też mnie to "ruszyło". A najlepsze jest to że wygląda to zdecydowanie lepiej niż oryginał odpalony na Vicie. Chętnie bym sprawdził, ale nie widzę tego sterowania na dotyku. Próbowałem kiedyś odpalać Unite'a poprzez PPSSPP na swoim Note2 (nawet gdzieś wrzucałem screeny na forum) i o dziwo nawet nieźle to hulało, tylko ten cholerny touch screen... dla mnie temat nie do przejścia, dlatego zostanę przy 3DSowym MH3U a ten port raczej potraktuję w kategorii ciekawostek ;-)

 

edit: link

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Nieźle to wygląda u Ciebie na emu, tylko czy płynnie?

Lechu, jak masz Andka i roota, to możesz podpiąć pada przez bluetooth. Kiedyś napisałem nawet o tym tekst:

http://konsolopedia.pl/component/content/article/53-android/208-artyku-podczanie-pada-z-ps3-do-smartfona (reklama:)

 

Było zupełnie grywalnie, 18 do 26 klatek , tel. Note II więc też nie jakiś haj-end.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś już widział, na iOS pojawi się BioShock (pierwszy).

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/32/bioshock-na-ps-vite-to-juz-przeszlosc-ale-bioshock-na-ios-pojawi-sie-jeszcze-tego-lata

Na razie mocno ocięty jakościowo patrząc na filmik, ale kurczę, to dalej BioShock :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...