Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam, Walking Dead mi nie podeszło przez głośny hajp i z tym pewnie byłoby podobnie.

 

Za to mam coś zarówno dla ojców, jak i miłośników zielonych papierosów:

https://itunes.apple.com/us/app/petting-zoo-animal-animations/id602773895

screen480x480.jpeg

Za free na weekend.

Naprawdę warto pobrać i pobawić się tymi interaktywnymi animacjami.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

GTA San Andreas wskoczyło na Appstore, kompatybilne od ipada 2 w górę, iphone 4s w górę.

http://www.youtube.com/watch?v=e0YFmRuUomw

Do tego wyszło Lego Star Wars: The Complete Saga, pierwszy epizod za darmo, reszta zakupy w aplikacji, wymagania; ios 6.0, czyli Ipad 1 odpada, muszę chyba zmienić w końcu na coś nowszego...

 

Do tego The Room za darmo.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Na iOSie nie ma emulatorów więc pad nie jest konieczny. Gierki exclusive'y na smartfony/tablety są tak zrobione, że właśnie sterujemy jednym paluchem. A drugą ręką się podpieramy (albo przewijamy filmik:). W obecnych czasach polecam mieć i tablet i smarfona, ale jedno z urządzeń na androidzie, drugie na iOSie.

Android: piractwo, humblebundle, dostosowanie wyglądu, działa pod siebie, podłączanie pod TV, podłączanie padów, mniej gier

iOS: zamknięty sklep, bez piractwa i wirusów (są piraty, ale nieco trudniej to wygląda niż na andku), co weekend jakieś darmowe appki, więcej appek.

Kontynuując ten offtop, zwróćcie uwagę na appki w AppStore i GooglePlay. W tym pierwszym mamy highendowe tytuły z grafą porównywalną do PS3/Vity...PS4:), a w markecie Google, znajdziemy jakieś shitowe "ziemniaczek Pou", czy inne tego typu. Dobrze, że chociaż mamy HumbleBundle, a w nim zawsze można poznać jakieś tytuły, np. EPOCH

epoch1.jpg

Nie wiem na jakiej podstawie robiona jest ta lista "najbardziej popularne", skoro w przypadku Androida, rządzą tam tytuły rodem z NDSa (oczywiście nie mam nic do tej konsoli:).

Podsumowując, warto mieć oba sprzęty, zarówno z Andkiem, jak i iOSem.

Odnośnik do komentarza

Nie ale dedykowane pady są już (np logitech) i ich obsługa jest w dodana do API (narzędzia do tworzenia programów na iOS7). Aplikacje/gry na iOS są oznaczane jeśli obsługują kontrolery w AppStore i patrząc na szybką migracje do iOS 7 i iOS w ogóle pewnie zaraz większość gier będzie wspierać kontrolery. Jak jeszcze wypuszczą mocne AppleTV z BT i obsługą padów i aplikacje to masz mały zamach na obecny gaming który ze wsparciem kontrolerów którą musza istnieć do poważnego grania oraz kasą Apple jest w stanie zmienić rynek. Mało piractwo również im bardzo pomaga przekonać twórców do siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...