Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszał ktoś o takiej grze jak Draw Something? Wczoraj to wynalazłem i wsiąkłem :D Jedna z lepszych gier w jakie grałem na iP. Chyba kazdy kojarzy kalambury ? O to w tej grze właśnie chodzi, mamy narysować hasło drugiej osobie a jej zadaniem jest to odgadnąć, później role się odwarcają. Najlepsze jest to, że nie działą to do końca w czasie rzeczywtsitym ;) tzn. możemy coś narysować i wysyłać osobie a ona to odbierze i zgadnie kiedy tylko chce :D można oczywiście grać z kilkoma osobami naraz. Do tego jest wersja FREE, ktora różni się od płatnej tylko tym, że ma reklamy :D

 

Jak coś to gram pod nickiem "bartiz". POLECAM :D Wersja na iPada to chyba już w ogóle jest sam miód, bo na iPhonie czasami przeszkadza mały ekran.

Edytowane przez bartiz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Clash of Heroes zmierza na tablety i smartfony (z IOSem i Androidem) :)

 

 

Jak dla mnie świetny news -> nie dość, że sama gra jest świetna (polecam), to rozgrywka jest wręcz stworzona pod sterowanie dotykowe (dziwię się, że tak długo zwlekali z portem na urządzenia mobilne).

Odnośnik do komentarza

Wciąga na trochę (mnie na jakieś 5 godzin), ale mała ilość dość ciasnych lokacji i ciągłe żonglowanie nimi potrafi przynudzić. Ot, takie naprawdę świetnie wykonane tech-demo. Właściwie pierwszy FPS, który naprawdę sprawnie obsługuje się ekranem dotykowym.

Marzy mi się L4D na tym silniku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Numbers jest świetne. Nie wiem czy to moja natura ale możliwość posiadania Excela w iPadzie jest dla mnie jakimś takim magicznym afrodyzjakiem, który spowodował że to była pierwsza poważna aplikacja w którą zainwestowałem. A może to po prostu konieczność obliczania comiesięcznej składki do US ...

Odnośnik do komentarza

Racja z tym Keynote. Weź sobie pozrzucaj na iPadzie z internetu materiały do tej prezentacji. Nawet nie wyobrażam sobie jakby to miało wyglądać.

 

Z Numbers korzystam jak napisałem. Zrobiłem sobie oprócz podatków całe algorytmy liczące do pracy, które na szybko klientowi obliczają koszty systemów, które prezentuję. W Pages mogę szybko stworzyć raporty w terenie (pstrykam fotkę obiektu i wklejam od razu bez przebijania się przez foldery na kompie), które od razu są synchronizowane z iCloud i potem wysyłam je do centrali kilkoma kliknięciami.

 

Ale do czego by mi się przydało Keynote? Chyba tylko do prowadzenia prezentacji z iPadem w ręku (podobno się da podłączyć iPada do rzutnika), bo zwykły Power Point nie obsługuje bajerów z Keynote. Ale do tego i tak używa się lapka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...